Megmutatjuk lányainkat Vaujanyban

 

Medgyes László equipment manager most nem jegyzettel, hanem 20 portréval ajándékozott meg bennünket. Bónuszként három videointerjút és egy magyar himnuszt is mutatunk.

A vaujany-i női U18-as divízió 1-es világbajnokság magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. január 4., 12.00: Magyarország–Ausztria 2-0
2015. január 5., 15.30: Magyarország–Norvégia 0-3
2015. január 7., 12.00: Magyarország–Szlovákia 7-1
2015. január 9., 15.30: Magyarország–Németország
2015. január 10., 19.00: Magyarország–Franciaország

A női U18-as válogatott világbajnoki játékoskerete:

Név Szül. év Női csapat UP-csapat
Kapusok:
Maruyama Yumi 2000 KMH KMH U14
Poltzer Renáta 1997 KMH KMH U16
Védők:
Fodor Lili Eszter 1999 Marilyn MAC U14
Holzer Bernadett 1998 KMH KMH U16
Mayer Fruzsina 2000 Vasas U14
Odnoga Lotti 1999 KMH Győr U16
Pál Vanda 1997 KMH KMH U16
Szűcs Anita 1999 Sportország UTE U16
Vakán Laura Tamara 2000 Marilyn FTC U14
Támadók:
Egyedi Noémi 1998 KMH KMH U16
Galántai Maja 1998 Marilyn Pesterzsébet U16
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn Vasas U16
Grkovic Jelena 1997 Marilyn MAC U16
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország Vasas U16
Pavuk Petra 1998 KMH KMH U16
Páterka Lilla 1999 Sportország UTE U16
Pintér Hanna 1998 Marilyn MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Marilyn Vasas U16
Szick Dorka 2000 Marilyn MAC U14
Ungár Rebeka 1997 KMH KMH U16

A magyar női U18-as stáb, 2014/15:

Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Edző: Buzás Norbert, Marton Tibor
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 2., csütörtök
EL 17:00 TITGYE 2-5VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2VÉGE
EL 18:30 FTCBRA 5-1VÉGE
december 3., péntek
EL 17:00 MACBRA 5-1VÉGE
EL 18:30 DEBTIT 7-0VÉGE
EL 19:00 ETOSCC 3-6VÉGE
ICEHL 19:15 AVSZNO 5-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
december 4., szombat
EL 14:15 DABMAC 4-3VÉGE
EL 17:00 MISGYE 5-3VÉGE
EL 18:30 UTEFTC 2-1VÉGE
december 5., vasárnap
EL 14:15 ETOBRA 3-6VÉGE
ICEHL 17:30 LNZAVS 0-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 1-5VÉGE
december 6., hétfő
KHL 17:30 DMOCSZ 
    • SPORT 2
EL 18:00 DEBGYE 3-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-2VÉGE
EL 18:30 FTCSCC 6-0ÉLŐ
december 7., kedd
ICEHL 19:15 VICAVS 
Partnerünk
Archívum