Magyarország–SK Karviná 7-2

   

Ifjúsági válogatottunk magabiztosan nyerte meg második ostravai mérkőzését.

A délutáni, minszkiek elleni 2-0-s siker után az esti találkozón az a cseh Karviná ellen lépett jégre U18-as válogatottunk, amelynek női csapata megnyerte az elmúlt két évben a cseh női jégkorong-bajnokságot. Az 5. percben a csehek szereztek vezetést, Kurowsky talált be Bors Gergely kapujába. Négy perccel később Horváth András egyenlített, a 17. percben Jámbor Mátyás fordított, a harmad végén pedig Sebestyén Dávid kétgólosra, majd Darabos Krisztofer háromgólosra növelte a magyar előnyt. A 27. percben Skorpík szépített, a folytatásban pedig csak magyar gól született, Jancsó Dávid, Szlépka Armand és Kőrösi Péter is betalált a csehek kapujába, így Magyarország 7-2-re nyert. Ifjúsági válogatottunk legközelebb pénteken a cseh AZ Havírovval találkozik 12.30-kor.

A mérkőzés fotógalériáját itt tekinthetik meg.

Az ifjúsági válogatott Csehországba utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Banga Viktor 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Horváth Bálint 1998 UTE
Csatárok:
Faragó Richárd 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Jámbor Mátyás 1998 Debrecen
Kőrösi Péter 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Surányi Zsolt 1998 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Vajda Tamás 1997 MAC

A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Glen Williamson.
Edzők: Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence, Mayer Péter, Fodor Szabolcs.
Kapusedző: Farkas Tamás.
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter.
Csapatvezető: Nagy Attila.

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 12:30 Minszk-válogatott–Magyarország 0-2
augusztus 21., csütörtök, 19:15 Magyarország–SK Karviná (CZE) 7-2
augusztus 22., péntek, 12:30 Magyarország–AZ Havírov (CZE)
augusztus 22., péntek, 17:00 Magyarország–Szilézia-válogatott
augusztus 23., szombat, 12:30 HC TORAX Poruba (CZE)–Magyarország
augusztus 23., szombat, helyosztók
augusztus 24., vasárnap, helyosztók

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA INFO
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT INFO
MOL 18:00 MACUTE INFO
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk