A finnek elleni vb-zárás 18 fotón

 

A női válogatott finnek elleni hosszabbításos találkozójának galériája.

Magyarország mérkőzései a 2022-es női A csoportos világbajnokságon:

Augusztus 25., csütörtök, 15:30: Magyarország–Németország 4-2
Augusztus 26., péntek, 19:00: Magyarország–Csehország 1-7
Augusztus 28., vasárnap, 17:00: Magyarország–Dánia 0-1
Augusztus 29., hétfő, 19:30: Magyarország–Svédország 2-3 b.

Szeptember 1., csütörtök, 16:00: Magyarország–USA 1-12 (negyeddöntő)
Szeptember 3., szombat, 12:00: Magyarország–Finnország 2-3 h. (5-8. helyért)

A női válogatott kerete a dániai világbajnokságra:

Név Klub
Kapusok
Bogáti Bianka Budapest JA
Németh Anikó MAC Budapest
Révész Zsuzsa Debreceni HK
Hátvédek
Taylor Baker MAC Budapest
Kiss-Simon Franciska KMH Budapest
Sarah Knee KMH Budapest
Márton Adél Budapest JA
Mayer Fruzsina HTI (CAN)
Németh Bernadett MAC Budapest
Odnoga Lotti Dartmouth College (USA)
Csatárok
Dabasi Réka KMH Budapest
Garát-Gasparics Fanni MAC Budapest
Horváth Imola Göteborg HC (SWE)
Huszák Alexandra KMH Budapest
Jókai-Szilágyi Kinga EHV Sabres (AUT)
Kreisz Emma Stanstead College (CAN)
Metzler Regina Vasas SC
Pázmándi Zsófia MAC Budapest
Rónai Alexandra MAC Budapest
Seregély Mira University Of Maine (USA)
Strobl Lara Budapest JA
Szamosfalvi Petra KMH Budapest
Hayley Williams KMH Budapest

A női válogatott szakmai stábja:

Szövetségi kapitány: Pat Cortina
Edző: Kis András
Kapusedző: Budai Krisztián
Erőnléti edző: Gallyas Gabriella
Rehabilitációs edző: Dénes Veronika
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Jasó Judit
Sportmasszőr: Berkes Brigitta
Csapatorvos: Dr. Módy Tóbiás
Női szakági vezető: Dr. Kolbenheyer Zsuzsanna
Sajtó: Kaposi Dávid

hunfin_20220903_fin_hun-134

fotó: Vörös Dávid/MJSZ

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., kedd
EL 18:30 FTCGYE 2-3 HVÉGE
BL 19:00 LULJUK 
    • SPORT 2
december 7., szerda
U20 16:30 HUNJPN 3-4VÉGE
BL 17:30 MHKZUG 
    • SPORT 2
MK 18:40 BJADAB 4-3VÉGE
december 8., csütörtök
U20 17:00 HUNJPN 5-3VÉGE
MK 18:30 FTCUTE 2-2VÉGE
SHL 19:00 RBKVLH 
    • SPORT 2
december 9., péntek
EL 17:30 BRASCC 
EL 18:30 DABFTC 
EL 18:30 MISDEB 
EL 18:40 BJAUTE 
december 10., szombat
SHL 15:15 RBKSKE 
    • SPORT 2
AL 19:00 FTCSZG 
AL 21:00 ETODBF 
december 11., vasárnap
VB20 13:00 HUNDEN 
EL 17:30 SCCGYE 
ICEHL 17:30 AVSPUS 
EL 17:40 BJAMIS 
AL 18:00 WRMASP 
EL 18:00 UTEFTC 
EL 18:30 DEBDAB 
AL 20:00 LHLIKO 
december 12., hétfő
VB20 16:30 HUNKAZ 
Partnerünk
Archívum