Lesz U20-as Ausztria?Magyarország mérkőzés

   

Az A csoportos osztrák válogatott hokisai között volt annyi koronavírus-negatív, hogy ki tudjanak állni, Horváth András fiai megérkeztek St. Pöltenbe.

Az előzményekről itt és itt írtunk.

Az U20-as válogatott programterve (Tüskecsarnok, St. Pölten/Ausztria):

November 3., szerda, 9:00-10:35, 16:00-17:45: edzések a Tüskecsarnokban
November 5., csütörtök, 17 óra: Ausztria?Magyarország
November 6., péntek, 13 óra: Magyarország?Ausztria

Név Szül. év Klub
Kapusok
Antek Tamás 2003 Debreceni HK
Monostori Tamás 2002 UTE
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Farkas Botond 2001 Vasas SC
Gáspár Levente 2001 FTC-Telekom
Horváth András 2001 UTE
Kóger Balázs 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Mayer Martin 2002 MAC
Ortenszky Tamás 2002 Biel (SUI)
Csatárok
Banga Nándor 2002 UTE
Csiszer Ádám 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Gál Zsombor 2002 Vasas
Galajda Zsombor 2002 DVTK Jegesmedvék
Kozma Ferenc 2001 DEAC
Lövei Dávid 2001 DVTK Jegesmedvék
Mattyasovszky Gergely 2002 DVTK Jegesmedvék
Molnár Bálint 2002 MAC
Németh Kristóf 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rózsahegyi András 2001 HC Zubr Přerov (CZE)
Strenk Olivér 2002 MAC

Az U20-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Horváth András
Edzők: Ladányi Balázs, Arany Máté
Kapusedző: Székely Csaba
Sportpszichológus: Németh Gergő
Erőnléti edző: Ács Ferenc
Média: Dobos Sándor
Fizioterapeuta: Berkes Brigitta
Felszerelés-menedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2