A Poprádtól is kikapott a Liptószentmiklós

Az Extraliga utolsó helyezettje 4 mérkőzés után is pont nélkül áll.

A DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce meccs mellett még három találkozót tudtak megrendezni Szlovákiában vasárnap. A Liptószentmiklós első győzelme is várat magára: Poprádon 6-1-es vereséget szenvedett a gárda. A hazaiaknál Lukas Handlovsky és Marcel Hascak 2-2 gólt lőtt. A Poprád 4 meccs után 9 pontnál jár, a Liptószentmiklós pedig 0-nál. A Slovan kapott gól nélkül győzött Érsekújváron, a pozsonyiak 3-0-s sikeréből Andrej Makarov 22 védéses shutouttal vette ki a részét. Ez a diadal volt a fővárosiak első rendes játékidős sikere. A játéknap legszorosabb szlovákiai mérkőzését a Gyetva és a Kassa játszotta. A második harmad után a kassaiak 1-0-ra vezettek, aztán a gyetvaiak sorozatban háromszor is betaláltak. A 3-2-es végeredményt Michal Chovan állította be 55 másodperccel a vége előtt.

A tervek szerint legközelebb pénteken lépnek jégre a csapatok az Extraligában, a hivatalos nemzetközi szünetre való tekintet nélkül négy mérkőzést is vívnának aznap.