Az 5-0-s Magyarország–Kína mérkőzés góljai

 

Huszák-bomba, Kreisz-ívelés, Dabasi-fonák – nem soroljuk végig, nézzék meg az összefoglalót.

A nagymihályi Hat Nemzet Torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2019. november 6., szerda, 16:00: Magyarország–Kína 5-0
2019. november 8., péntek, 19:00: Magyarország–Dánia
2019. november 9., szombat, 12:00/15:30/19:00: helyosztó

A magyar női válogatott 2019 novemberi kerete:

Név Klub
Kapusok
Hodos Piroska KSI
Stephanie Nehring KMH Budapest
Németh Anikó MAC Budapest
Hátvédek
Grkovic Jelena KMH Budapest
Kreisz Emma MAC Budapest
Mayer Fruzsina Vasas SC
Pártos Réka Karlskrona HK (SWE)
Rónai Alexandra MAC Budapest
Sarah Steele KMH Budapest
Szamosfalvi Petra KMH Budapest
Csatárok
Dabasi Réka KMH Budapest
Gasparics Fanni MAC Marylin
Huszák Alexandra KMH Budapest
Jókai Szilágyi Kinga KMH Budapest
Jókai Szilágyi Zsófia Lulea HF (SWE)
Kiss Andrea MAC Budapest
Averi Nooren KMH Budapest
Pintér Hanna MAC Budapest
Stacey Scott MAC Budapest
Seregély Mira MAC Budapest
Somogyi Vivien KMH Budapest
Szick Dorka KMH Budapest

A női válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Pat Cortina
Edzők: Mika Väärälä, Marton Tibor
Kapusedző: Budai Krisztián
Videoedző: Kis András
Erőnléti edző: dr. Benczenleitner Ottó
Rehabilitációs edzők: Dénes Veronika
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Szabó Dávid
Sportmasszőr: Mondl Viktória
Média: Kaposi Dávid

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC 2-3HVÉGE
EL 18:00 HKBTIT 5-3VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 3-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSVSV 1-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 1-7VÉGE
U18 18:40 AVSUTE 8-1VÉGE
november 14., csütörtök
U21 12:55 PHCUTE 1-5VÉGE
U21 14:50 DHKETO 6-2VÉGE
U18 18:00 SZGKMH 1-5VÉGE
U21 18:40 VASMIS 6-4VÉGE
U21 19:10 KMHFTC 8-0VÉGE
U21 19:50 MACAVS 1-8VÉGE
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 
EL 18:00 DABSCC 
EXL 18:00 MACSBA 
EXL 18:30 MISDTV 
EL 18:40 VASUTE 
KK 19:30 SÖNFTC 
U18 19:35 FTCDHK 
EBEL 19:45 HCBAVS 
november 16., szombat
EWSC   KMHSKP 
KK 16:00 NOTFTC 
EL 17:30 GYEBRA 
SVK3 17:30 PHCBRZ 
U18 18:00 ÓHADAB 
U18 19:10 MACMIS 
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 
U21 14:10 MACDHK 
KK 15:00 FTCAMI 
EL 16:00 BRADEB 
EXL 17:00 DTRMAC 
U21 17:00 ETOMIS 
EBEL 17:30 DECAVS 
EXL 17:30 MISKOS 
EL 18:00 HKBSCC 
EL 18:30 UTETIT 
U21 18:40 AVSVAS 
Partnerünk