Barry Brust shutouttal tért vissza a Slovanhoz

 

A kanadai kapus kapott gól nélkül vezette sikerre sikerre régi-új csapatát Trencsénben.

A Liptószentmiklós az Érsekújvár ellen szerezte meg idei első pontjait, egyben első győzelmét. A vendégeknél hiába debütált góllal a tengerentúli juniorligából, a QMJHL-ből hazatért Kovácik, hazai részről Stehlík és Kriska is betalált Kristínnek. A liptószentmiklósiak sikerét követően már csak a Gyetva áll pont nélkül a tabellán.

Extraliga, 2019. szept. 20., péntek.
Zalivin: 95,7%
K
Kristín: 93,5%
Kurali, Stehlík, Kriska, Ozolins, Vybiral
1
Hain, Drtina, Stupka, Vesutkin, Pospisil
Cebák, Smutny, Piatka, Sukel, Osko
2
Mikus, Dlugos, Jurík, Urban, Bajtek
Droppa, Petran, Huna Richard, Huna Robert, Huna Rudolf
3
Ordzovensky, Hatala, Mikula, Fábry, Rogon
Droppa, Mezovsky, Michalík, Uhrík, Listiak
4
Smach, Stevuliak, Becka, Andrisík, Kovácik
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:19 LMI Stehlík Huna Rudolf Huna Robert
1-1 29:03 NZÁ Kovácik Pospisil
2-1 40:54 LMI Kriska Ozolins Kurali
31 Kapura lövések száma 23
12 Kiállításpercek 8

Barry Brust 29 védéses shutouttal mutatkozott be az Extraligában. A Slovan korábbi KHL-kapusa első mérkőzését játszotta a szlovák ligában. A kanadai hálóőr mellett Vandas 1+1 ponttal, Bacík 2 gólpasszal emelkedett ki.

Extraliga, 2019. szept. 20., péntek.
Valent: 94,7%
K
Brust: 100%
Bokros, Stach, Alderson, Mikyska, Lapsansky
1
Meszáros, Stajnoch, Abdul, Kytnár, Pulis
Rajnoha, Starosta, Bartovic, Radjenovic, Valach
2
Sersen, Bacík, Bondra, Zigo, Vandas
Sladok, Kajínek, Chromiak, Coughler, Sojcik
3
Podlipnik, Sedivy, Matousek, Kukumberg, Petrás
Durina, Stacha, Sádecky, Svec, Hlinka
4
Hudec, Jendek, Urbanek, Sloboda, Zitny
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:24 SBA Abdul Pulis
0-2 24:14 SBA Vandas Bacík
0-3 56:58 SBA Zigo Vandas Bacík
29 Kapura lövések száma 40
24 Kiállításpercek 12

A HC Kosice nyerte a hatpontos csapatok rangadóját Besztercebányán. A kassaiak csak a rosszabb gólkülönbségük miatt állnak a 2. helyen a Slovan mögött.

Extraliga, 2019. szept. 20., péntek.
Beskorowany: 91,9%
K
Kosaristan: 93,1%
Soltés, Brejcak, Mihálík, Wahl, Hickmott
1
Slovák, Koch, Majdan, Chovan, Hascak
Nemcik, Biro, Jaaskelainen, Hrnka, Lamper
2
Cizek, Repe, Klhufek, Skokan, Bezúch
Petrinec, Datelinka, Bartanus, Tamási, Fafrak
3
Ruzicka, Zelenák, Rapác, Bortnák, Bellus
Southorn, Kabac, Gabor, Róth
4
Bucko, Mily, Suja, Jokel
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:14 BBY Soltés Bartanus Datelinka
1-1 07:21 KOS Majdan Hascak Chovan
1-2 22:33 KOS Hascak Majdan Chovan
1-3 38:15 KOS Rapác Bellus Slovák
2-3 46:34 BBY Hrnka Hickmott
29 Kapura lövések száma 37
12 Kiállításpercek 10

A Dukla Michalovce büntetőkkel gyűrte le a poprádiakat, a sikerből Hricina 2 góllal vette ki a részét.

Extraliga, 2019. szept. 20., péntek.
Trencan: 88,0%
K
Vosvrda: 88,9%
Dalhuisen, Mesikammen, Juusela, Lalancette, Maslonka
1
Brejcak, Kozák, Karterud, Bjaloncík, Svitana
Vorobjov, Ventela, Hvila, Galambos, Hricina
2
Erving, Tavoda, Takác, Zagrapan, Leclerc
Bzdoch, Kolba, Safaralejev, Linet, Gilak
3
Ulrych, Fabian, Strauch, Mlynarovic, Kundrik
Zekucia, Borov, Chalupa, Toma, Hamrácek
4
Kramar, Hodorovic, Palocko Matus, Králik, Palocko Matej
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:48 DUM Hricina
1-1 10:18 POP Takác Zagrapan Leclerc
1-2 22:28 POP Zagrapan Leclerc Ulrych
2-2 35:22 DUM Lalancette Dalhuisen Maslonka
3-2 41:46 DUM Hricina Kolba Bzdoch
3-3 50:06 POP Leclerc
4-3 65:00 DUM Juusela
36 Kapura lövések száma 25
6 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 14., hétfő
EL 18:00 TITDEB 0-1VÉGE
    • M4 SPORT
VIS 18:00 FTCTOX 2-1VÉGE
U18Q 18:40 MACSZA 3-2VÉGE
október 15., kedd
BL 17:00 PLZZUG 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABHKB 4-2VÉGE
VIS 18:00 JASUTE 4-0VÉGE
U18Q 19:10 AVSSZA 4-3VÉGE
U18Q 19:20 FTCPHC 2-4VÉGE
október 16., szerda
U21Q 18:00 MACVAS 2-4VÉGE
U21Q 19:00 DABFTC 10-1VÉGE
U21Q 19:00 ETODHK 3-6VÉGE
BL 19:30 LIBAUG 
    • SPORT 2
U21Q 19:40 AVSUTE 7-4VÉGE
október 17., csütörtök
KHL 18:00 AKBJOK 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 MACSZG 8-0VÉGE
U18Q 18:45 UTEPHC 0-2VÉGE
U18Q 19:00 DABVAS 3-7VÉGE
U18Q 19:00 ETOSZA 1-6VÉGE
október 18., péntek
EBYSL 13:30 VASRBS 
KK 15:00 BRARIG INFO
KK 16:00 FTCTXU INFO
EBYSL 16:30 OKAAVS 
EXL 17:30 DUMMAC INFO
EL 18:00 HKBGYE INFO
EL 18:00 UTEDAB INFO
EL 18:30 DEBVAS INFO
EL 18:30 TITSCC INFO
EBEL 19:15 RBSAVS 
EBYSL 19:15 VICMAC 
U18Q 19:20 FTCSZA INFO
EBYSL 19:30 UTEHCI 
október 19., szombat
EWHL   KMHPOL 
EBYSL 10:30 VASVSV 
EBYSL 11:15 EASMAC 
EBJL 14:10 VASDHK 
EBJL 14:50 VICMIS 
EBJL 15:00 ETOEHC 
U18Q 15:10 DABSZG 
KK 16:00 FTCOLJ 
EBYSL 16:30 UTERBS 
EBYSL 16:30 VICAVS 
EWHL 17:00 BOZMAC 
U18Q 17:20 MACAVS 
EL 17:30 TITVAS 
KK 17:30 DONBRA 
EL 18:00 DABGYE 
SVK3 18:00 PHCIZH 
október 20., vasárnap
EWHL   POLKMH 
EBYSL 08:30 OKAMAC 
EBYSL 09:00 VASHCI 
EBYSL 11:00 EASAVS 
KK 13:30 CZBBRA 
EBYSL 15:00 UTEVSV 
EXL 17:00 MACNIT 
EXL 17:00 ZVOMIS 
EBEL 17:30 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
KK 18:00 RITFTC 
EL 18:30 DEBHKB 
EL 18:30 UTESCC 
U21Q 19:05 DABPHC 
Partnerünk