Az 1-3-as magyar–osztrák mérkőzés góljai

 

Megmutatjuk a fehérvári divízió 1/B csoportos U18-as világbajnokság első három mérkőzésének videó-összefoglalóját.

A székesfehérvári divízió 1/B-s ifjúsági világbajnokság magyar érdekeltségű mérkőzései:

2019. április 14., vasárnap, 19:30: Magyarország–Ausztria 1-3
2019. április 15., hétfő, 19:30: Magyarország–Szlovénia
2019. április 17., szerda, 19:30: Magyarország–Nagy-Britannia
2019. április 19., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország
2019. április 20., szombat, 19:30: Magyarország–Japán

A magyar U18-as válogatott kerete a székesfehérvári divízió 1/B-s világbajnokságra:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Farkas Roland 2001 MAC Budapest
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC Budapest
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Falus Ádám 2001 Zürich Lions (SUI)
Gáspár Levente 2001 UTE
Hadobás Zétény 2003 Wings HC (SWE)
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Mayer Martin 2002 MAC Budapest
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Béres Boldizsár 2001 UTE
Keresztes Levente 2002 MAC Budapest
Komáromy Botond 2001 Okanagan (AUT)
Kozma Ferenc 2001 DHK
Lövei Dávid 2001 DVTK
Mesterházy Bálint 2001 Okanagan (AUT)
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rózsahegyi András 2001 HC Plzen (CZE)
Sárdi Máté 2001 Dukla Trencin (SVK)
Schlekmann Márk 2002 MAC Budapest
Szűcs Ádám 2001 Augsburg (GER)
Varga Balázs 2003 KooKoo (FIN)

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edzők: Virág Csaba, Tokaji Viktor, Gröschl Tamás
Kapusedző: Székely Csaba
Sportigazgató: Egri Gergely
Fejlesztési igazgató: Jim Brithén
Sportpszichológusok: Soós Judit, Pankár Tibor
Orvos: dr. Tarr Márton
Fizioterapeuta: Szirányi Dániel
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 23., csütörtök
VB 16:15 CANSUI 3-2 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 RUSUSA 4-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:15 CZEGER 5-1VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
VB 20:15 FINSWE 5-4 HVÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 15:15 RUSFIN 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANCZE 5-1VÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:45 RUSCZE 3-2 BVÉGE
    • SPORT 1
VB 20:15 CANFIN 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 28., kedd
NHL 02:00 BOSSTL 4-2VÉGE
május 30., csütörtök
NHL 02:00 BOSSTL 2-3 HVÉGE
június 2., vasárnap
NHL 02:00 STLBOS 2-7VÉGE
június 4., kedd
NHL 02:00 STLBOS 4-2VÉGE
június 7., péntek
NHL 02:00 BOSSTL 1-2VÉGE
június 10., hétfő
NHL 02:00 STLBOS 1-5VÉGE
június 13., csütörtök
NHL 02:00 BOSSTL 1-4VÉGE
Partnerünk