Dél-Korea–Magyarország 3-0

 

A magyar női U25-ös válogatott nem lőtt gólt az olimpiai tapasztalattal rendelkező ellenfélnek.

Magyarország női U25-ös együttese a koreai Legacy Cup előtt játszott egy barátságos találkozót a dél-koreai válogatottal. Az olimpiai tapasztalattal rendelkező ellenfél 3-0-ra legyőzte lányainkat. ”A mérkőzést nem kezdtük a tőlünk megszokott módon, de ez nem is volt elvárás részemről, hiszen közel 20 órát töltöttünk utazással, és próbálunk átállni erre az időzónára – mondta blogunknak Bedő Botond, a női U25-ös csapat szövetségi edzője. – Szerencsére azért a mérkőzés előrehaladtával tudtunk fejlődni a saját játékunkban, és helyzeteket is kialakítottunk. A kapott góljaink apró hibákból estek, amiket az éles megméretésig kiküszöbölünk. Összességében nem vagyok elégedetlen a mérkőzés képével.”

A Legacy Cup programja (magyarországi idő szerint):

Február 8., péntek, 9:00: Dél-Korea–Magyarország 3-0 (barátságos mérkőzés)

Február 10., vasárnap, 7:00: Dél-Korea–Magyarország
Február 11., hétfő, 11:30: Magyarország–Lettország
Február 12., kedd: helyosztók

A magyar női U25-ös válogatott gangneungi kerete:

Név

Klub

Kapusok

Poltzer Renáta Óbuda HA
Szabó Fruzsina MAC Budapest

Hátvédek

Fecske Maja Ágnes Jászberényi JE
Gaitz Hanna Anett KMH Budapest
Gengeliczky Dorottya Győri NEMAK ETO HC
Lázár Csenge Ferencvárosi TC
Márton Adél Sára UTE
Molnár Mónika KMH Budapest
Timkó Blanka Ferencvárosi TC

Csatárok

Horváth Imola Ifj. Ocskay Gábor JA
Ivády Nina Óbuda HA
Józsa Orsolya Ferencvárosi TC
Kerekes Kármen KMH Budapest
Márton Luca Emese UTE
Papacsek Réka Ferencvárosi TC
Pavuk Petra Ferencvárosi TC
Pázmándi Zsófia Kaposvári SI
Puskás Noémi KMH Budapest
Schmidt-Natkay Aliz KMH Budapest
Strobl Lara Katalin Vasas SC
Szelényi Nina MAC Budapest
Váradi Orsolya KMH Budapest

A női U25-ös válogatott stábja:

Szövetségi edző: Bedő Botond
Erőnléti edző: Kozák Attila
Rehabilitációs edző: Gallyas Gabriella
Felszerelésmenedzser: Tóth György
Csapatorvos: Dr. Simon Ádám
Csapatvezető: Szabados Emese

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., csütörtök
U18 14:30 VASVSV 4-0VÉGE
U18 15:50 PEFSCC 1-6VÉGE
ELA 17:30 GYEHKB 2-5VÉGE
ELA 17:50 VC2DAB 4-2VÉGE
U20 18:00 UTEVIC 5-1VÉGE
U20 18:15 EASMAC 3-2VÉGE
U18 18:20 OHADAB 4-10VÉGE
ELA 18:30 TITVAS 3-1VÉGE
ELF 19:00 DEBFTC 6-2VÉGE
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 
ELF 16:00 BRASCC 
EXL 16:00 POPMIS 
U20 17:00 UTEAVS 
EXL 17:30 MACKOS 
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 
U20 19:10 MACETO 
február 18., hétfő
EL 18:40 VASHKB 
EL 20:00 FTCDEB 
február 19., kedd
U18 15:35 KMMVAS 
Partnerünk