Összesűrűsödött az Extraliga élmezőnye

 

A Kassa és az Érsekújvár kikapott büntetőkkel, a Besztercebánya és a Zólyom túlórában nyert.

A Poprád kapott gól nélkül győzött a Liptószentmiklós ellen. A hazaiak már az 5. percben megszerezték a vezetést, a kapuban Tomás Vosvrda mind a 34 vendégpróbálkozást védte.

Extraliga, 2018. okt. 7., vasárnap.
Vosvrda: 100%
K
Kiszlicin: 94,3%
Petran, Brejcak, Svitana, Mlynarovic, Bellus
1
Nadasdi, Mezovsky, Kriska, Huna Richard, Huna Robert
Salija, Tavoda, Takác, Paukovcek, Bondra
2
Baca, Korí­m, Piatka, Osko, Stevuliak
Fabian, Kozák, Zagrapan, Heizer, Koys
3
Kurali, Suchy, Ziak, Uhrík, Vybiral
Erving, Cesánek, Palocko, Bjaloncík, Macík
4
Nemec, Horváth, Heikkila, Lichanec, Sukel
Roman Stantien
E
Anton Tomko
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:39 POP Mlynarovic Brejcak Bellus
2-0 40:46 POP Bellus Paukovcek
35 Kapura lövések száma 34
4 Kiállításpercek 4

A Besztercebánya büntetőkkel legyűrte az Érsekújvárt. A rendes játékidő 1-1 gólja után a hosszabbítás sem hozott döntést, a szétlövésből a címvédő jött ki jobban.

Extraliga, 2018. okt. 7., vasárnap.
Williams: 95,2%
K
Kosaristan: 94,3%
Mihálík, Sloboda K., Stastny, Faille, Sykora
1
Kudla, Andersons, Strauch, Hruska, Nejezchleb
Datelinka, Kubka, Buc D., Surovy, Asselin
2
Zatko, Hain, Jurík, Zboril, Ruckay
Miller, Marshall, Török, Cesik, Kabac
3
Novák, Ordzovensky, Rogon, Videlka, Bajtek
Kosecky, Tamási, Varga, Higgs, Gabor
4
Hatala, Jurasko, Ondrusek, Fábry, Jakúbek
Ivan Droppa
E
Milan Jancuska
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 18:38 NZÁ Zboril Jurík
1-1 36:52 BBY Datelinka Higgs Gabor
2-1 65:00 BBY Faille
24 Kapura lövések száma 17
16 Kiállításpercek 8

Hosszabbításban dőlt el a Nyitra–Zólyom csata, a ráadás 25. másodpercében Davis Vandane megszerezte a pluszpontot a vendégeknek. A hazaiak hiába lőttek 40-szer kapura, csak 2-szer találtak be Mackenzie Skapskinak.

Extraliga, 2018. okt. 7., vasárnap.
Foltán: 89,3%
K
Skapski: 95,0%
Mezei, McCormack, Blackwater, Slovák, Lantosi
1
Vandane, Ulrych, Vandas, Spirko, Halama P.
Rais, Morrison, Rapác, Bortnák, Hrusík
2
Zelenák, Ruzicka, Lusnák, Halama M., Sisovsky
Pupak, Rácz, Bucek, Richard, Scheidl
3
Drgon, Roman, Chovan, Kytnár, Zuzin
Sloboda, Mychan, Patoprsty, Siska, Fominih
4
Csernook, Andrisík, Holovic, Petrás
Antonín Stavjana
E
Andrej Podkonicky
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 44:17 ZVO Sisovsky Zuzin Chovan
1-1 45:06 NIT Scheidl Bucek Richard
2-1 49:14 NIT Slovák
2-2 52:46 ZVO Kytnár Drgon
2-3 60:25 ZVO Vandane Vandas
40 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 10

A Kassa kétgólos hátrányból mentett pontot Zsolnán. A nyitraiakhoz hasonlóan a kassaiak is szétlőtték az ellenfél kapuját, Ladislav Nagyék 59-szer lőttek Lubos Horcickának, de ez csak egyetlen pontra volt elég. A Kassa 24 ponttal vezeti az Extraligát a nála 1 meccsel többet játszó, de ugyanannyi pontos Érsekújvár előtt, míg a Besztercebánya 23, a Zólyom 22 pontos.

Extraliga, 2018. okt. 7., vasárnap.
Horcicka: 94,8%
K
Habal: 86,7%
Kucny, Jankovic, Barta, Podesva, Balej
1
Pretnar, Pulli, Spilár, Brophey, Nagy L.
Pastor, Bagin, Jencik, Surovka, Huna
2
Cizek, Koch, Netík, Suja, Soltés
Piegl, Matejka, Ruckay, Hvila, Beranek
3
Lendák, Dudás, Hascak, Galambos, Kafka
Mendrej, Zsilin, Rehák, Sikela, Ondrus
4
Krajnák, Sedivy, Hricina, Klíma, Zitny
Pavel Paukovcek
E
Roman Simicek
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:39 KOS Soltés Suja Netík
1-1 15:11 ZIL Beranek Hvila
2-1 17:20 ZIL Beranek Hvila
3-1 29:50 ZIL Podesva
3-2 33:50 KOS Soltés Sedivy
3-3 51:35 KOS Krajnák Kafka Sedivy
4-3 65:00 ZIL Huna
31 Kapura lövések száma 59
4 Kiállításpercek 2
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk