Gyerehokizni Osztrák rangadókat játszik a Fehérvár és a MAC

Az EBYSL Master-csoportjában csütörtökön az Ifj. Ocskay Gábor JA simán nyert a MAC ellen. A két csapat a hétvégén mindkét osztrák ligában összecsap. A legtöbb bajnokságban zárul a középszakasz, illetve U14-ben az alapszakasz.

EBYSL

Talán szorosabb meccsre számítottunk az EBYSL Master-csoportjában a Fehérvár és a MAC találkozóján, a fehérváriak azonban 7-0-s győzelemmel tartották otthon a 3 pontot. A budapestiek vasárnap visszavághatnak a középszakasz záró fordulójában.

U20-as bajnokság

Szerdán szoros meccset játszott egymással a DHK és a Pesterzsébet, előbbi hiába szerzett kétgólos vezetést a találkozó feléhez közeledve, ellenfelük a harmadik harmad elejére kiegyenlített. Az utolsó tíz percben azonban már csak a debreceniek találtak be és nyertek végül 5-3- ra. Ezzel szemben a Győr simán nyert 5-1- re a DVTK ellen.

A középszakasz szombati zárómeccsén a DVTK az UTE-t fogadja.

EBJL

Az EBJL Master-csoportjában szerdán a Fehérvár hiába vezetett kétszer is az Okanagan Red ellen, a rendkívül szoros és fordulatos meccsen végül az osztrákok bizonyultak jobbnak 6-4-gyel.

Az EBJL középszakaszának záró fordulójában szombaton a MAC a Fehérvárt fogadja.

Eredmény (Master):

Okanagan HCE Red?Fehérvár AV19 6-4

18:20 MAC Budapest?Fehérvár AV19

U18-as bajnokság

Az U18-as bajnokság középszakaszában kedden a Vasas 4-1-re nyert a DVTK ellen, míg az UTE 5-1-re múlta felül a KMH-t. Ennél még simább győzelmet aratott a Győr csütörtökön, hiszen a DVTK-t 13-1- re verte meg.

Az A csoport záró fordulójában szombaton a DVTK az UTE-val, a Győr a Vasassal játszik.

U16-os bajnokság

Az U16-os bajnokság középszakaszának A csoportjában kedden az Ifj. Ocskay Gábor JA a szoros első harmad után 8-3- ra nyer a Pesterzsébet ellen.

Vasárnap a DHK az UTE-t, a Győr a DVTK-t, a Pesterzsébet a MAC-ot fogadja.

17:30 Pesterzsébet?MAC Budapest

B csoportban a Felcsík felemás eredményekkel térhetett haza. Míg a Dunaújvárost hétfőn 8-4-re, szerdán pedig 4-0-ra verte meg, addig a Ferencváros ellen mindkétszer hosszabbításban kapott ki, ráadásul egyaránt 2-1-re.

Vasárnap a KMH a Fradihoz, a MAC B az Egerszegi Titánokhoz, a Dunaújváros a Vasashoz látogat.

13:30 Vasas?Dunaújvárosi Acélbikák

A C csoport középdöntőjének záró fordulójában vasárnap a Kaposvár a Gepárddal, a Szegedaz UTE-val, a Kazincbarcika a Fradival csap össze.

C csoport, középszakasz

Program:

12:00 Kaposvár?Gepárd
15:00 Szeged?UTE
17:20 Kazincbarcikai Ördögök?Ferencváros

U14-es bajnokság

Izgalmas meccset játszott csütörtökön a DVTK és a Vasas az U14-es bajnokság I. csoportjában. Annak ellenére, hogy a miskolciak a 28. percben már 3-0- ra vezettek, az 52. percben azonban már 3-3 állt az eredményjelzőn. A meccs végül hosszabbításban dőlt el, a DVTK nyert 4-3-ra.

Szombaton zárul az alapszakasz, a DVTK az UTE-val, a DHK a Pesterzsébettel játszik, a Vasas a listavezető Ifj. Ocskay Gábor JA-t, a Gepárd a Győrt fogadja, a MAC-hoz a KMH látogat.

15:10 MAC Budapest?KMH

A helyosztók felsőházában a Felcsík szerdán simán győzött 10-1-re a Vasas B ellen, hétfőn azonban szoros meccsen tudott csak nyerni 5-4-re az UTE B ellen. Kedden pedig hiába vezetett kétszer is két góllal a Fradi ellen, a zöld-fehérek a harmadik harmadban fordítottak,

így az erdélyiek mentették végül hosszabbításra a meccset. Amit aztán 6-5- re meg is nyertek.
Szombaton a Ferencváros az Ifj. Ocskay Gábor JA B-t fogadja, a MAC B a Vasas B-t, az

13:00 Egerszegi Titánok?UTE B

Az alsóházban péntek a DVTK a Partizannal játszik, szombaton a KSI a Jászberénnyel, a Sportország a Veszprémmel, a Kiskőrös a KMH-val mérkőzik meg.

16:00 Kiskőrös?KMH

A III. csoportban szerdán a Gepárd kétszer is vezetett a Fradi ellen, de végül a zöld-fehérek örülhettek a 3-2-es győzelemnek.

Szombaton a záró fordulóban az ESMTK-hoz a Hatvan, a Kaposvárhoz a DHK látogat.