Gyerehokizni Kreisz Brúnó és Sárdi Máté bajnokok

 

Utánpótlás-légióskörkép a nagyvilágból.

Megnyerte a finn Nuorten SM-liigát a KalPa. A Kreisz Brunót is foglalkoztató klub a Karpat ellen a sírból hozta vissza a párharcot, hiába vezetett az ellenfél összesítésben már 2-0-ra, a KalPa a maradék három találkozót kivétel nélkül behúzta, a mindent eldöntő mérkőzésen a Karpat otthonában 3-1-re nyert , ezzel elhódítván a bajnoki címet. Kreisz Brúnó nem lépett jégre a döntőben.

Sárdi Máté szlovák ifjúsági bajnok lett. A Dukla Trencin magabiztosan húzta be az U18-as Extraligát, a fináléban csak egyszer hibázott a Slovan Bratislava ellen, a másik három meccset behúzta, így 3-1-es összesítéssel felülhettek a liga trónjára. Sárdi 36 mérkőzés alatt 9 gólt lőtt és 13 találatot készített elő, +4-es plusz/mínusz mutatóval zárt.

1995 és 1997 között született légiósaink:

Név Poszt Csapat
Dobos Kristóf kapus West Sound Warriors (WSHL)
Erőss Zoltán csatár Curry College (NCAA III)
Gáspár Máté csatár Linz (AUT)
Herner Olivér hátvéd University of Maine (NCAA)
Kovács Mátyás csatár Hamburger SV (GER-4.)
Nagy Zoltán csatár Blues Akatemia U20 (FIN)
Szabad Kevin csatár Vienna Capitals (AUT)
Villás Bálint hátvéd New York Aviators (USPHL)

1999-ben született légiósaink:

Név Poszt Csapat
Bugár Gábor hátvéd Boden (SWE)
Futó Máté hátvéd Seguin Huskies (GMHL)
Horváth Bálint csatár Rögle (SWE)
Kreisz Brúnó csatár KalPa (FIN)
Maros Botond kapus Vienna Capitals (AUT)
Pákozdi Bálint csatár Visby/Roma (SWE)
Simotics Ferenc hátvéd Sparta Praha (CZE)
Szigeti Ákos csatár Springfield Express (WSHL)
Tóth Balázs kapus Linz (AUT)
Tóth Péter hátvéd Southern Oregon Spartans (WSHL)

2000-ben született légiósaink:

Név Poszt Csapat
Farkas Márton csatár TuTo (FIN)
Galló Olivér kapus Vallentuna (SWE)
Péter Donát csatár Augsburg (GER)
Révész Marcell csatár Zürich Lions (SUI)
Seregély Máté hátvéd Ontario (HEOMAA)
Szeghalmi Kevin csatár Fresno Monsters (WSHL)
Szolga Bertalan csatár HJK (FIN)
Tóth András Máté csatár Reign (CAN)

2001-ben született légiósaink:

Név Poszt Csapat
Fajcsák Tamás csatár Flemingsberg (SWE)
Falus Ádám hátvéd Zürich Lions (SUI)
Halász Béni kapus Linz (AUT)
Kánya Tamás csatár Eisbären Berlin (GER)
Kozma Dávid csatár Karlskrona (SWE)
Kóczán János csatár Okanagan St. Pölten (AUT)
Kónya Krisztián csatár Linz (AUT)
Mesterházy Bálint csatár Okanagan St. Pölten (AUT)
Papp Kristóf csatár Madison Capitals (USHL)
Sárdi Máté csatár Dukla Trencín (SVK)
Simon János kapus Okanagan (AUT)
Szűcs Ádám csatár Augsburg (GER)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 4-1VÉGE
U18 18:20 OHAMIS 0-19VÉGE
U18 19:00 DABETO 5-6 HVÉGE
U18 19:10 MACPEF 3-0VÉGE
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4ÉLŐ
EBEL 17:00 AVSHCB 1-2ÉLŐ
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk