Kóger helyett Odnoga a válogatottban

 

Jarmo Tolvanenék újabb kényszerű változtatást hajtottak végre a keretben.

Mint arról írtunk, Benk András helyett Reisz Áron kapott meghívást a februári, katowicei EIHC-tornára készülő keretbe. Vasárnap újabb kényszerű változtatást jelentettek beKóger Dániel kisebb hátsérülése miatt a DAB tehetsége, Odnoga Mátyás részt vehet a kedden kezdődő edzőtáborban. Ha a 22 éves játékos bekerül az utazó keretbe, akkor első alkalommal léphet jégre a felnőtt nemzeti együttesben.

Fotó: Mudra László (MJSZ)

A keret:

Kapusok
Bálizs Bence MAC Budapest
Duschek Dávid Dunaújvárosi Acélbikák
Kiss Bence DVTK Jegesmedvék
Rajna Miklós Fehérvár AV19
Hátvédek
Jesse Dudás MAC Budapest
Garát Zsombor MAC Budapest
Hruby Gellért Dunaújvárosi Acélbikák
Kiss Dániel UTE
Láda Balázs DVTK Jegesmedvék
Nagy Nilan UTE
Pozsgai Tamás MAC Budapest
Stipsicz Bence Fehérvár AV19
Szabó Dániel Fehérvár AV19
Varga Arnold UTE
Vojtkó Mátyás DVTK Jegesmedvék
Kevin Wehrs Innsbruck (AUT)
Csatárok
Bartalis István Schwenninger Wild Wings (GER)
Chris Bodo MAC Budapest
Csányi Karol HK Nitra (SVK)
Keegan Dansereau MAC Budapest
Erdély Csanád Fehérvár AV19
Galanisz Nikandrosz DVTK Jegesmedvék
Hári János Fehérvár AV19
Léránt René Dunaújvárosi Acélbikák
Magosi Bálint DVTK Jegesmedvék
Miskolczi Márk DVTK Jegesmedvék
Nagy Krisztián MAC Budapest
Odnoga Mátyás Dunaújvárosi Acélbikák
Reisz Áron Fehérvár AV19
Andrew Sarauer Villach (AUT)
Sárpátki Tamás Fehérvár AV19
Sofron István Villach (AUT)
Vas János DVTK Jegesmedvék
Vincze Péter Fehérvár AV19

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Jarmo Tolvanen
Edzők: Majoross Gergely, Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatorvos: Dr. Majzik Ernő
Fizioterapeuta: Bagonya Imre és Sashalmi Tamás
Felszerelésmenedzser: Nagy József és Tornyi Gábor
Csapatmenedzser: Imre Lajos és Szilágyi Levente
Médiamenedzser: Závodszky Szabolcs

A katowicei EIHC-torna programja:

február 16., péntek
16:30 Kazahsztán–Magyarország
20:00 Lengyelország–Olaszország

február 17., szombat
16:30 Magyarország–Olaszország
20:00 Lengyelország–Kazahsztán

február 18., vasárnap
15:30 Olaszország–Kazahsztán
19:15 Lengyelország–Magyarország

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 5-4VÉGE
U18 16:00 ETOMIS 13-1VÉGE
U20 17:40 AVSMAC 7-0VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 2-1 HVÉGE
U20 18:00 SLLVAS 2-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 4-0VÉGE
EL 19:00 MACFTC 5-1VÉGE
U20 19:00 ETOKMH 3-5VÉGE
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 0-3VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 CANGER 3-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 1-2VÉGE
EL 18:30 MISTIT 7-1VÉGE
EL 19:00 MACFTC 2-4VÉGE
február 24., szombat
OG 13:10 CZECAN 4-6VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 5-3VÉGE
U20 16:15 G99VAS 1-3VÉGE
EL 17:00 SCCDAB 5-2VÉGE
U20 18:00 MISUTE 2-7VÉGE
U18 18:20 MACAVS 8-2VÉGE
U18 18:30 ETOVAS 8-1VÉGE
február 25., vasárnap
OG 05:10 RUSGER 4-3 HVÉGE
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 1-3VÉGE
U20 14:40 MACAVS 2-7VÉGE
DEBL 15:15 MRLNEH 3-2VÉGE
EWHL 16:30 NEHKMH 1-5VÉGE
EL 17:00 SCCDAB 3-0VÉGE
U20 17:00 KMHOHC 3-8VÉGE
EL 17:30 BRAUTE 3-4 HVÉGE
EBEL 17:45 VSVAVS 2-4VÉGE
február 26., hétfő
EL 17:30 BRAUTE 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 TITMIS 
február 27., kedd
EL 18:00 FTCMAC 
U18 18:00 VAS
EL 18:30 TITMIS 
február 28., szerda
U20 17:25 KMHMAC 
március 1., csütörtök
U18   ?VAS 
U18   ?MIS 
U18   ?UTE 
EL 18:00 UTEBRA 
március 2., péntek
U20   MACKMH 
Partnerünk