Benk helyett Reisz a válogatott keretben

 

Az UTE csatára sérülés miatt kénytelen kihagyni a katowicei tornát.

Hétfőn bejelentettékBenk András helyett Reisz Áron vesz részt a magyar válogatott februári edzőtáborában. Az UTE csatára hosszabb ideje küszködik térdsérüléssel, az IIHF-szünet alatt pedig lehetősége nyílik kezeltetni azt.

A válogatott február 13-án és 14-én a Tüskecsarnokban gyakorol, Tolvanenék ezt követően hirdetik majd ki a 27 fős, Lengyelországba utazó keretet. A Katowicében megrendezendő tornán az ellenfelek Kazahsztán, Olaszország, majd Lengyelország lesznek.

A keret:

Kapusok
Bálizs Bence MAC Budapest
Duschek Dávid Dunaújvárosi Acélbikák
Kiss Bence DVTK Jegesmedvék
Rajna Miklós Fehérvár AV19
Hátvédek
Jesse Dudás MAC Budapest
Garát Zsombor MAC Budapest
Hruby Gellért Dunaújvárosi Acélbikák
Kiss Dániel UTE
Láda Balázs DVTK Jegesmedvék
Nagy Nilan UTE
Pozsgai Tamás MAC Budapest
Stipsicz Bence Fehérvár AV19
Szabó Dániel Fehérvár AV19
Varga Arnold UTE
Vojtkó Mátyás DVTK Jegesmedvék
Kevin Wehrs Innsbruck (AUT)
Csatárok
Bartalis István Schwenninger Wild Wings (GER)
Chris Bodo MAC Budapest
Csányi Karol HK Nitra (SVK)
Keegan Dansereau MAC Budapest
Erdély Csanád Fehérvár AV19
Galanisz Nikandrosz DVTK Jegesmedvék
Hári János Fehérvár AV19
Kóger Dániel Fehérvár AV19
Léránt René Dunaújvárosi Acélbikák
Magosi Bálint DVTK Jegesmedvék
Miskolczi Márk DVTK Jegesmedvék
Nagy Krisztián MAC Budapest
Reisz Áron Fehérvár AV19
Andrew Sarauer Villach (AUT)
Sárpátki Tamás Fehérvár AV19
Sofron István Villach (AUT)
Vas János DVTK Jegesmedvék
Vincze Péter Fehérvár AV19

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Jarmo Tolvanen
Edzők: Majoross Gergely, Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatorvos: Dr. Majzik Ernő
Fizioterapeuta: Bagonya Imre és Sashalmi Tamás
Felszerelésmenedzser: Nagy József és Tornyi Gábor
Csapatmenedzser: Imre Lajos és Szilágyi Levente
Médiamenedzser: Závodszky Szabolcs

A katowicei EIHC-torna programja:

február 16., péntek
16:30 Kazahsztán–Magyarország
20:00 Lengyelország–Olaszország

február 17., szombat
16:30 Magyarország–Olaszország
20:00 Lengyelország–Kazahsztán

február 18., vasárnap
15:30 Olaszország–Kazahsztán
19:15 Lengyelország–Magyarország

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk