Így nyertek Zsolnán a DVTK Jegesmedvék

 

Az utóbbi napok gólösszefoglalói.

MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék (Visegrád Kupa)

UTE–HK Nitra (Visegrád Kupa)

DAB–HC Nové Zámky (felkészülési mérkőzés)

Fehérvár AV19–HK Nitra (Visegrád Kupa)

Fehérvár AV19–MsHK Zilina (Visegrád Kupa)

Hokiklub Budapest, EWHL-csapat (Pribram, Csehország)

Felkészülési mérkőzések:

2017. augusztus 10., csütörtök
17:00 MsHK Zilina (SVK-1)–SC Csíkszereda (Zsolna) 4-0
18:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-2) (Miskolc) 4-3 b.
19:00 HC Nové Zámky (SVK-1)–FTC (Érsekújvár) 5-0

2017. augusztus 11., péntek
18:00 Fehérvár AV19–HC Banska Bystrica (SVK-1) 7-0
18:00 HC Topolcany (SVK-2)–FTC (Nagytapolcsány) 7-1
18:00 HK Poprad (SVK-1)–SC Csíkszereda (Poprád) 8-2

2017. augusztus 12., szombat
19.00: MAC–Vienna Capitals (Tüskecsarnok) 1-2

2017. augusztus 15., kedd
17.00: DAB–Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Dunaújváros) 3-2
18.00: FTC–HC Nové Zámky (SVK-1) (Pesterzsébet) 4-1
18:00 Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (Székesfehérvár) 4-5

2017. augusztus 16., szerda
17.00: HC Topolcany (SVK-2)–SC Csíkszereda (Nagytapolcsány) 2-4

2017. augusztus 17., csütörtök
15:00: DAB–Junoszty Minszk (BLR-1) (Tátra Kupa, Poprád) 3-7
17:00 HK 36 Skalica (SVK-2)–UTE (Szakolca) 2-3
18:00 DVTK Jegesmedvék–Vienna Capitals II. (Miskolc) 2-4

2017. augusztus 18., péntek
18:00: HC Topolcany (SVK-2)–UTE (Nagytapolcsány) 4-0
18:00 Fehérvári Titánok–Vienna Capitals II. (Székesfehérvár) 6-0

2017. augusztus 19., szombat
15:00: DAB–HC Kosice (SVK-1) (Tátra Kupa, Poprád) 1-6

2017. augusztus 20., vasárnap
DAB–Bayreuth (Tátra Kupa, Poprád, helyosztó) 2-6

2017. augusztus 24., csütörtök
17:00 HK Skalica–DAB (Szakolca) 3-3
18:00: Fehérvári Titánok–FTC (Székesfehérvár) 4-3

2017. augusztus 25., péntek
17:00 SC Csíkszereda–Dunarea Galati (ROM-1) (Csíkszereda) 6-4
18:00 HC Topolcany–DAB (Nagytapolcsány) 5-4
20.00: Les Gothiques d’Amiens–Corona Brassó (Napoleon Kupa, Amiens) 5-0

2017. augusztus 26., szombat
17:00 SC Csíkszereda–Dunarea Galati (ROM-1) (Csíkszereda) 7-3
19:30 Vienna Capitals II.–EC KAC II. (Alpesi Liga) (Bécs) 3-4 bü. (1-0, 2-1, 0-2, 0-0, 0-1)
20.00: Les Dragons de Rouen–Corona Brassó (Napoleon Kupa, Amiens) 7-1

2017. augusztus 27., vasárnap
19:00 EC KAC II. (Alpesi Liga)–Vienna Capitals II. (Klagenfurt) 7-0 (1-0, 2-0, 4-0)

2017. augusztus 30., szerda
16:20 SC Csíkszereda–Steaua Bucuresti (ROM-1) (Csíkszereda)
18:00 DAB–HC Nové Zámky

2017. augusztus 31. csütörtök
18:00 HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Budapest (Znojmo)

Szeptember 1., péntek
16:00 Medvescak Zagreb–HC Nové Zámky (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
18.00: FTC–Fehérvári Titánok (Pesterzsébet)
18:00 UTE–Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Megyeri út)
19:15: Fehérvár AV19–Lausitzer Füchse (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Szeptember 2., szombat
16:00 HC Nové Zámky–Lausitzer Füchse (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
19:15: Fehérvár AV19–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Szeptember 3., vasárnap
MAC Budapest–Vienna Capitals II. (Tüskecsarnok)
15:00 Lausitzer Füchse–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
17:00 DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (SVK-2) (Miskolc)
18:30: Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

A Visegrád Kupa sorsolása

Csoportmérkőzések

2017. augusztus 15.

19:00 HK Poprad–Fehérvár AV19 4-3

2017. augusztus 18.

19:00 MAC Budapest–HC Nové Zámky 1-2

2017. augusztus 22.

18:00 HK Nitra–MAC Budapest 5-1
18:00 DVTK Jegesmedvék–HK Poprad 4-3 h.u.
18:00 UTE–MsHK Zilina 1-2 h.u.
18:30 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 4-3 h.u.

2017. augusztus 25.

17:00 MsHK Zilina–MAC Budapest 5-2
18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky 4-0
19:00 Fehérvár AV19–HK Nitra 1-2 bü.
19:00 HK Poprad–UTE 4-2

2017. augusztus 27.

17:00 HC Nové Zámky–UTE 1-0
18:00 HK Nitra–DVTK Jegesmedvék 6-1
18:00 MAC Budapest–HK Poprad 3-4
19:00 Fehérvár AV19–MsHK Zilina 5-2

2017. augusztus 29.

17:00 MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék
18:00 UTE–HK Nitra

Negyeddöntők:
2017. október 4. és 11.

Elődöntők:
2017. november 15. és 29.

Döntő:
2018. január 10. és 17.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., csütörtök
U18 15:20 KMHDAB 5-4VÉGE
EL 17:40 VASFTC 1-2 HVÉGE
EL 18:00 DABTIT 1-4VÉGE
január 18., péntek
EL 17:30 BRAVC2 8-4VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 KOSMIS 3-1VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 4-3VÉGE
EL 18:00 UTEDAB 5-2VÉGE
EXL 19:00 MACBBY 3-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 19:15 KACAVS 1-3VÉGE
január 19., szombat
DEBL   FTCMRL 
U18 11:15 EHCUTE 3-9VÉGE
U18 12:15 DHKMAC 2-6VÉGE
U20 14:00 KMMEAS INFO
U20 14:30 AVSVSV 6-2VÉGE
U18 15:15 KACAVS 5-1VÉGE
U18 15:20 VICETO 5-2VÉGE
DEBL 17:00 GRZKMH 0-1VÉGE
ESC 17:00 HKBBOZ 5-1VÉGE
U18 17:05 KMHVSV 1-4VÉGE
U18 17:40 MISEHL 8-0VÉGE
U18 18:15 OHCFTC 9-0VÉGE
EL 18:20 VASGYE 4-3VÉGE
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 
U20 12:30 UTEVSV 
EWHL 12:45 U25BOZ 
U20 13:20 PEFVAS 
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 2
DEBL 14:15 GGVKMH 
U20 14:40 VICAVS 
U20 15:00 ETOMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
EL 17:00 DABDEB 
EBEL 17:30 DECAVS 
EL 17:30 SCCVC2 
EL 17:30 TITUTE 
EXL 18:00 MACNZÁ 
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 
EL 18:00 DEBGYE 
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 
U20 18:30 VASDAB 
MK 20:00 AVSMAC 
Partnerünk