Így nyertek Zsolnán a DVTK Jegesmedvék

 

Az utóbbi napok gólösszefoglalói.

MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék (Visegrád Kupa)

UTE–HK Nitra (Visegrád Kupa)

DAB–HC Nové Zámky (felkészülési mérkőzés)

Fehérvár AV19–HK Nitra (Visegrád Kupa)

Fehérvár AV19–MsHK Zilina (Visegrád Kupa)

Hokiklub Budapest, EWHL-csapat (Pribram, Csehország)

Felkészülési mérkőzések:

2017. augusztus 10., csütörtök
17:00 MsHK Zilina (SVK-1)–SC Csíkszereda (Zsolna) 4-0
18:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-2) (Miskolc) 4-3 b.
19:00 HC Nové Zámky (SVK-1)–FTC (Érsekújvár) 5-0

2017. augusztus 11., péntek
18:00 Fehérvár AV19–HC Banska Bystrica (SVK-1) 7-0
18:00 HC Topolcany (SVK-2)–FTC (Nagytapolcsány) 7-1
18:00 HK Poprad (SVK-1)–SC Csíkszereda (Poprád) 8-2

2017. augusztus 12., szombat
19.00: MAC–Vienna Capitals (Tüskecsarnok) 1-2

2017. augusztus 15., kedd
17.00: DAB–Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Dunaújváros) 3-2
18.00: FTC–HC Nové Zámky (SVK-1) (Pesterzsébet) 4-1
18:00 Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (Székesfehérvár) 4-5

2017. augusztus 16., szerda
17.00: HC Topolcany (SVK-2)–SC Csíkszereda (Nagytapolcsány) 2-4

2017. augusztus 17., csütörtök
15:00: DAB–Junoszty Minszk (BLR-1) (Tátra Kupa, Poprád) 3-7
17:00 HK 36 Skalica (SVK-2)–UTE (Szakolca) 2-3
18:00 DVTK Jegesmedvék–Vienna Capitals II. (Miskolc) 2-4

2017. augusztus 18., péntek
18:00: HC Topolcany (SVK-2)–UTE (Nagytapolcsány) 4-0
18:00 Fehérvári Titánok–Vienna Capitals II. (Székesfehérvár) 6-0

2017. augusztus 19., szombat
15:00: DAB–HC Kosice (SVK-1) (Tátra Kupa, Poprád) 1-6

2017. augusztus 20., vasárnap
DAB–Bayreuth (Tátra Kupa, Poprád, helyosztó) 2-6

2017. augusztus 24., csütörtök
17:00 HK Skalica–DAB (Szakolca) 3-3
18:00: Fehérvári Titánok–FTC (Székesfehérvár) 4-3

2017. augusztus 25., péntek
17:00 SC Csíkszereda–Dunarea Galati (ROM-1) (Csíkszereda) 6-4
18:00 HC Topolcany–DAB (Nagytapolcsány) 5-4
20.00: Les Gothiques d’Amiens–Corona Brassó (Napoleon Kupa, Amiens) 5-0

2017. augusztus 26., szombat
17:00 SC Csíkszereda–Dunarea Galati (ROM-1) (Csíkszereda) 7-3
19:30 Vienna Capitals II.–EC KAC II. (Alpesi Liga) (Bécs) 3-4 bü. (1-0, 2-1, 0-2, 0-0, 0-1)
20.00: Les Dragons de Rouen–Corona Brassó (Napoleon Kupa, Amiens) 7-1

2017. augusztus 27., vasárnap
19:00 EC KAC II. (Alpesi Liga)–Vienna Capitals II. (Klagenfurt) 7-0 (1-0, 2-0, 4-0)

2017. augusztus 30., szerda
16:20 SC Csíkszereda–Steaua Bucuresti (ROM-1) (Csíkszereda)
18:00 DAB–HC Nové Zámky

2017. augusztus 31. csütörtök
18:00 HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Budapest (Znojmo)

Szeptember 1., péntek
16:00 Medvescak Zagreb–HC Nové Zámky (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
18.00: FTC–Fehérvári Titánok (Pesterzsébet)
18:00 UTE–Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Megyeri út)
19:15: Fehérvár AV19–Lausitzer Füchse (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Szeptember 2., szombat
16:00 HC Nové Zámky–Lausitzer Füchse (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
19:15: Fehérvár AV19–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Szeptember 3., vasárnap
MAC Budapest–Vienna Capitals II. (Tüskecsarnok)
15:00 Lausitzer Füchse–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
17:00 DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (SVK-2) (Miskolc)
18:30: Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

A Visegrád Kupa sorsolása

Csoportmérkőzések

2017. augusztus 15.

19:00 HK Poprad–Fehérvár AV19 4-3

2017. augusztus 18.

19:00 MAC Budapest–HC Nové Zámky 1-2

2017. augusztus 22.

18:00 HK Nitra–MAC Budapest 5-1
18:00 DVTK Jegesmedvék–HK Poprad 4-3 h.u.
18:00 UTE–MsHK Zilina 1-2 h.u.
18:30 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 4-3 h.u.

2017. augusztus 25.

17:00 MsHK Zilina–MAC Budapest 5-2
18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky 4-0
19:00 Fehérvár AV19–HK Nitra 1-2 bü.
19:00 HK Poprad–UTE 4-2

2017. augusztus 27.

17:00 HC Nové Zámky–UTE 1-0
18:00 HK Nitra–DVTK Jegesmedvék 6-1
18:00 MAC Budapest–HK Poprad 3-4
19:00 Fehérvár AV19–MsHK Zilina 5-2

2017. augusztus 29.

17:00 MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék
18:00 UTE–HK Nitra

Negyeddöntők:
2017. október 4. és 11.

Elődöntők:
2017. november 15. és 29.

Döntő:
2018. január 10. és 17.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
március 22., péntek
EL 17:30 SCCUTE 5-4 HVÉGE
U20 17:30 ETOUTE 2-7VÉGE
EBEL 19:15 AVSRBS 2-1 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 20:00 DHKMAC 4-6VÉGE
március 23., szombat
U18 13:00 AVSKAC 4-1VÉGE
U20 17:00 AVSVIC 3-2VÉGE
U20 18:30 UTEETO 8-2VÉGE
március 24., vasárnap
U18 14:00 AVSKAC 3-1VÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 6-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U20 20:00 MACAVS 2-3VÉGE
március 26., kedd
EL 18:30 FTCSCC 3-7VÉGE
U20 18:30 AVSHDJ 3-1VÉGE
március 27., szerda
U20 18:30 AVSHDJ 
EL 20:00 FTCSCC 
    • M4 SPORT
március 28., csütörtök
U18 19:00 MISAVS 
Partnerünk