Ferencváros–Érsekújvár 4-1

   

Jól sikerült a hazai bemutatkozás. Két új igazolású fiatal is gólt lőtt a Fradiban.

Egész szépen megteltek a pesterzsébeti jégcsarnok fadeszkái, 3-400 néző látogatott ki a 2017/18-as szezon első hazai FTC-meccsére. Jól járt, aki ezt a programot választotta kedden este, mert jó iramú, izgalmas mérkőzést láthatott. Egy gyors Szappanos-góllal szerzett vezetést a Fradi az érsekújvári B-csapat ellen, de ezt az előnyt gyorsan kiegyenlítette a felvidéki gárda.

Ezt hosszú gólcsend, de elég kemény és látványos szakasz követte. A hajrában a Fradi dominált, gyorsan berámolt három gólt, Szappanos duplázott, mellette a MAC-tól érkező Bödök Bence és a Fehérvártól igazolt, még juniorkorú Tóth Renátó volt eredményes.

A magyarországi zöld-fehérek alaposan visszavágtak a múlt csütörtöki 5-0-s vereségért.

Felkészülési mérkőzések:

2017. augusztus 10., csütörtök
17:00 MsHK Zilina (SVK-1)–SC Csíkszereda (Zsolna) 4-0
18:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-2) (Miskolc) 4-3 b.
19:00 HC Nové Zámky (SVK-1)–FTC (Érsekújvár) 5-0

2017. augusztus 11., péntek
18:00 Fehérvár AV19–HC Banska Bystrica (SVK-1) 7-0
18:00 HC Topolcany (SVK-2)–FTC (Nagytapolcsány) 7-1
18:00 HK Poprad (SVK-1)–SC Csíkszereda (Poprád) 8-2

2017. augusztus 12., szombat
19.00: MAC–Vienna Capitals (Tüskecsarnok) 1-2

2017. augusztus 15., kedd
17.00: DAB–Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Dunaújváros) 3-2
18.00: FTC–HC Nové Zámky (SVK-1) (Pesterzsébet) 4-1
18:00 Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (Székesfehérvár) 4-5

2017. augusztus 16., szerda
17.00: HC Topolcany (SVK-2)–SC Csíkszereda (Nagytapolcsány)

2017. augusztus 17., csütörtök
12:00 HC 07 Detva (SVK)–ASC Corona Brassó (Pavel Zabojnik emléktorna, Zólyom)
15:00: DAB–Junoszty Minszk (BLR-1) (Tátra Kupa, Poprád)
17:00 HK 36 Skalica (SVK-2)–UTE (Szakolca)
18:00 DVTK Jegesmedvék–Vienna Capitals II. (Miskolc)

2017. augusztus 18., péntek
Fehérvári Titánok–Vienna Capitals II. (Székesfehérvár)
12:00 ASC Corona Brassó–GKS Katowice (Pavel Zabojnik emléktorna, Zólyom)
18:00: HC Topolcany (SVK-2)–UTE (Nagytapolcsány)

2017. augusztus 19., szombat
15:00: DAB–HC Kosice (SVK-1) (Tátra Kupa, Poprád)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1)–ASC Corona Brassó (Pavel Zabojnik emléktorna, Zólyom)

2017. augusztus 20., vasárnap
DAB–??? (Tátra Kupa, Poprád, helyosztó)

2017. augusztus 24., csütörtök
HK Skalica–DAB (Szakolca)

2017. augusztus 25., péntek
17.00: Fehérvári Titánok–FTC (Székesfehérvár)
20.00: Les Gothiques d’Amiens–Corona Brassó (Napoleon Kupa, Amiens)
HC Topolcany–DAB (Nagytapolcsány)

2017. augusztus 26., szombat
19:30 Vienna Capitals II.–EC KAC II. (Alpesi Liga) (Bécs)
20.00: Les Dragons de Rouen–Corona Brassó (Napoleon Kupa, Amiens)

2017. augusztus 27., vasárnap
19:00 EC KAC II. (Alpesi Liga)–Vienna Capitals II. (Klagenfurt)

2017. augusztus 31. csütörtök
18:00 HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Budapest (Znojmo)

Szeptember 1., péntek
Medvescak Zagreb–HC Nové Zámky (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
18.00: FTC–Fehérvári Titánok (Pesterzsébet)
19:15: Fehérvár AV19–Lausitzer Füchse (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Szeptember 2., szombat
HC Nové Zámky–Lausitzer Füchse (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
19:15: Fehérvár AV19–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Szeptember 3., vasárnap
MAC Budapest–Vienna Capitals II. (Tüskecsarnok)
Lausitzer Füchse–Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
17:00 DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (SVK-2) (Miskolc)
18:30: Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

A Visegrádi Kupa sorsolása

Csoportmérkőzések

2017. augusztus 15.

19:00 HK Poprad–Fehérvár AV19 4-3

2017. augusztus 18.

19:00 MAC Budapest–HC Nové Zámky

2017. augusztus 22.

18:00 HK Nitra–MAC Budapest
18:00 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19
18:00 DVTK Jegesmedvék–HK Poprad
18:00 UTE–MsHK Zilina

2017. augusztus 25.

17:00 MsHK Zilina–MAC Budapest
18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky
19:00 Fehérvár AV19–HK Nitra
19:00 HK Poprad–UTE

2017. augusztus 27.

18:00 HK Nitra–DVTK Jegesmedvék
18:00 HC Nové Zámky–UTE
18:00 MAC Budapest–HK Poprad
19:00 Fehérvár AV19–MsHK Zilina

2017. augusztus 29.

17:00 MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék
18:00 UTE–HK Nitra

Negyeddöntők:
2017. október 4. és 11.

Elődöntők:
2017. november 15. és 29.

Döntő:
2018. január 10. és 17.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., kedd
EL 18:30 FTCGYE 2-3 HVÉGE
BL 19:00 LULJUK 
    • SPORT 2
december 7., szerda
U20 16:30 HUNJPN 3-4VÉGE
BL 17:30 MHKZUG 
    • SPORT 2
MK 18:40 BJADAB 4-3VÉGE
december 8., csütörtök
U20 17:00 HUNJPN 5-3VÉGE
MK 18:30 FTCUTE 2-2VÉGE
SHL 19:00 RBKVLH 
    • SPORT 2
december 9., péntek
EL 17:30 BRASCC 
EL 18:30 DABFTC 
EL 18:30 MISDEB 
EL 18:40 BJAUTE 
december 10., szombat
SHL 15:15 RBKSKE 
    • SPORT 2
AL 19:00 FTCSZG 
AL 21:00 ETODBF 
december 11., vasárnap
VB20 13:00 HUNDEN 
EL 17:30 SCCGYE 
ICEHL 17:30 AVSPUS 
EL 17:40 BJAMIS 
AL 18:00 WRMASP 
EL 18:00 UTEFTC 
EL 18:30 DEBDAB 
AL 20:00 LHLIKO 
december 12., hétfő
VB20 16:30 HUNKAZ 
Partnerünk
Archívum