Ausztria Innsbruckban is verte Olaszországot

 

Világbajnoki ellenfelünk hosszabbításban gyűrte le az olaszokat.

Izgalmas mérkőzést hozott az egyetlen hétfői válogatott felkészülési mérkőzés. A vasárnapi, 2-0-s osztrák siker után gólzáporos találkozót vívott Ausztria és Olaszország, az innsbrucki találkozón előbb háromszor is vezettek a hazaiak, aztán viszont kétszer is az olaszok álltak közelebb a győzelemhez. Végül hosszabbításra került sor, ahol a Svédországban légióskodó Lukas Haudum találatával 6-5-re győztek az osztrákok. Világbajnoki ellenfelünktől Stefan Ulmer 4 gólpasszal, Layne Viveiros pedig 2 góllal emelkedett ki.

Felkészülési válogatott mérkőzések, 2017. április 17:

Ausztria–Olaszország 6-5 h.

2017. április 16:

Olaszország–Ausztria 0-2

2017. április 15:

Nagy-Britannia–Lengyelország 5-4 b.
Fehéroroszország–Németország 1-2
Svédország–Lettország 3-4 b.
Finnország–Dánia 2-3 h.
Szlovákia–Svájc 0-3
Oroszország B–Franciaország 6-0
Szlovénia–Kazahsztán 1-2 b.

2017. április 14.:

Nagy-Britannia–Lengyelország 1-4
Fehéroroszország–Németország 3-1
Svédország–Lettország 4-1

2017. április 13.:

Csehország–Norvégia 6-3
Finnország–Dánia 3-0
Szlovákia–Svájc 1-2
Oroszország B–Franciaország 0-1

2017. április 12.:

Csehország–Norvégia 4-0

2017. április 11.:

Szlovénia–Magyarország 2-1

2017. április 9.:

Franciaország–Svájc 3-2 h.

2017. április 8.:

Lengyelország–Szlovákia B 5-1
Dánia–Szlovákia 0-2
Lettország–Fehéroroszország 0-3
Norvégia–Németország 5-2
Franciaország–Svájc 3-4

2017. április 7.:

Magyarország–Finnország 1-6
Kazahsztán–Avtomobiliszt (KHL) 2-0
Lengyelország–Szlovákia B 1-6
Lettország–Fehéroroszország 1-0

2017. április 6.:

Kazahsztán–Avtomobiliszt (KHL) 0-1
Ausztria–Svédország 3-4
Norvégia–Németország 5-1
Dánia–Szlovákia 0-2

2017. április 5.:

Ausztria–Svédország 2-6

2017. április 4.:

Magyarország–Svédország 0-4

2017. április 2.:

Lettország–Oroszország B 1-2

2017. április 1.:

Lettország–Oroszország B 0-5

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk