Ausztria Innsbruckban is verte Olaszországot

 

Világbajnoki ellenfelünk hosszabbításban gyűrte le az olaszokat.

Izgalmas mérkőzést hozott az egyetlen hétfői válogatott felkészülési mérkőzés. A vasárnapi, 2-0-s osztrák siker után gólzáporos találkozót vívott Ausztria és Olaszország, az innsbrucki találkozón előbb háromszor is vezettek a hazaiak, aztán viszont kétszer is az olaszok álltak közelebb a győzelemhez. Végül hosszabbításra került sor, ahol a Svédországban légióskodó Lukas Haudum találatával 6-5-re győztek az osztrákok. Világbajnoki ellenfelünktől Stefan Ulmer 4 gólpasszal, Layne Viveiros pedig 2 góllal emelkedett ki.

Felkészülési válogatott mérkőzések, 2017. április 17:

Ausztria–Olaszország 6-5 h.

2017. április 16:

Olaszország–Ausztria 0-2

2017. április 15:

Nagy-Britannia–Lengyelország 5-4 b.
Fehéroroszország–Németország 1-2
Svédország–Lettország 3-4 b.
Finnország–Dánia 2-3 h.
Szlovákia–Svájc 0-3
Oroszország B–Franciaország 6-0
Szlovénia–Kazahsztán 1-2 b.

2017. április 14.:

Nagy-Britannia–Lengyelország 1-4
Fehéroroszország–Németország 3-1
Svédország–Lettország 4-1

2017. április 13.:

Csehország–Norvégia 6-3
Finnország–Dánia 3-0
Szlovákia–Svájc 1-2
Oroszország B–Franciaország 0-1

2017. április 12.:

Csehország–Norvégia 4-0

2017. április 11.:

Szlovénia–Magyarország 2-1

2017. április 9.:

Franciaország–Svájc 3-2 h.

2017. április 8.:

Lengyelország–Szlovákia B 5-1
Dánia–Szlovákia 0-2
Lettország–Fehéroroszország 0-3
Norvégia–Németország 5-2
Franciaország–Svájc 3-4

2017. április 7.:

Magyarország–Finnország 1-6
Kazahsztán–Avtomobiliszt (KHL) 2-0
Lengyelország–Szlovákia B 1-6
Lettország–Fehéroroszország 1-0

2017. április 6.:

Kazahsztán–Avtomobiliszt (KHL) 0-1
Ausztria–Svédország 3-4
Norvégia–Németország 5-1
Dánia–Szlovákia 0-2

2017. április 5.:

Ausztria–Svédország 2-6

2017. április 4.:

Magyarország–Svédország 0-4

2017. április 2.:

Lettország–Oroszország B 1-2

2017. április 1.:

Lettország–Oroszország B 0-5

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 17., csütörtök
PRE 15:00 DABJUN 3-7VÉGE
PRE 17:00 SKAUTE 2-3VÉGE
PRE 18:00 MISVC2 2-4VÉGE
U16 18:30 SPAHUN 1-12VÉGE
augusztus 18., péntek
PRE 18:00 TITVC2 6-0VÉGE
PRE 18:00 TOPUTE 4-0VÉGE
U16 19:00 EBBHUN 0-8VÉGE
VIS 19:00 MACNZÁ 1-2VÉGE
augusztus 19., szombat
PRE 15:00 DABKOS 1-6VÉGE
U16 19:00 HUNEBB 11-0VÉGE
augusztus 20., vasárnap
PRE 11:00 DABBAY 2-6VÉGE
U16 15:00 HUNMAN 1-0VÉGE
augusztus 22., kedd
VIS 18:00 MISPOP 
VIS 18:00 NITMAC 
VIS 18:00 NZÁAVS 
VIS 18:00 UTEZIL 
augusztus 24., csütörtök
PRE   SKADAB 
BL 18:00 KLPMIF 
    • SPORT 2
augusztus 25., péntek
PRE   TOPDAB 
PRE 17:00 TITFTC 
BL 19:00 MÜNCRA 
    • SPORT 2
PRE 20:00 AMIBRA 
augusztus 26., szombat
BL 15:00 FRÖKAC 
    • SPORT 2
PRE 19:30 VC2KL2 
PRE 20:00 ROUBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk