Utánpótlás Rögtön folytatódnak az utánpótlás-bajnokságok

   

A hazai U20-as mezőnyben szerdán a Vasas rangadót játszik a MAC Budapesttel.

EBYSL

Az új év második napján máris folytatódnak a küzdelmek az osztrák juniorligában, a Vasas a Grazot fogadja. A graziak kedden a MAC Budapesthez látogatnak, a Fehérvár csütörtökön a Vienna Capitals otthonában lép jégre.

Program:

2017. január 2., hétfő:

17:40 Vasas HC–Graz 99ers

2017. január 3., kedd:

19:10 MAC Budapest–Graz 99ers

2017. január 5., csütörtök:

19:00 Vienna Capitals–Fehérvár AV19

 

U20-as bajnokság

A hazai bajnokságban szerdán rangadóra kerül sor, a Kisstadionban csap össze egymással a MAC és a Vasas. Az angyalföldiek csütörtökön már a Jégpalotában látják vendégül az Egerszegi Titánokat.

Program:

2017. január 4., szerda:

19:40 MAC Budapest–Vasas HC

2017. január 5., csütörtök:

17:40 Vasas HC–Egerszegi Titánok

 

EBJL

Az osztrák ifjúsági ligában szerdán lépnek jégre először a csapatok, a Vienna Capitals a Fehérvárt fogadja, míg a KMH a MAC Budapestet, utóbbi egyben U18-as bajnoki is.

Program:

2017. január 4., szerda:

18:00 Vienna Capitals–Fehérvár AV19
*KMH–MAC Budapest

 

U18-as bajnokság

A már említett KMH–MAC mérkőzés mellett szerdán az UTE a DVTK-val játszik, csütörtökön a Tisza Volán a KMH-val csap össze.

Program:

2017. január 4., szerda:

18:40 UTE–DVTK Jegesmedvék
*KMH–MAC Budapest

2017. január 5., csütörtök:

18:30 Tisza Volán–KMH

*U18-as bajnoki és EBJL.meccs is

 

U16-os bajnokság

Az U16-os bajnokság az I. csoportban január 8-án, a II. csoportban január 7-én folytatódik.

 

Central Europe Hockey Cup

Az U16-osok közép-európai kupájában szombaton lesz legközelebb érdekelt magyar csapat, a MAC a Zlínhez látogat.

 

U14-es bajnokság

A kölyökbajnokság I. csoportjában csütörtökön a listavezető UTE a negyedik helyen álló MAC-ot fogadja, míg a Győrhöz az Ifj. Ocskay Gábor JA B csapata látogat. A további három csoportban január 7-én folytatódnak a küzdelmek.

I. csoport

Program:

2017. január 5., csütörtök:

15:00 MAC Budapest–UTE
17:00 Győr–Ifj. Ocskay Gábor JA B

 

U20

Sorsolás
Tabella
Kanadai táblázat

U18

Sorsolás
Tabella
Kanadai táblázat

U16

Sorsolás
Tabella

U14

Sorsolás
Tabella

EBYSL (U20)

Sorsolás
Tabella
Kanadai táblázat

EBJL (U18)

Sorsolás
Tabella
Kanadai táblázat

CEHC (U16)

Sorsolás, tabella

Cimkék: , , , , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 2-0VÉGE
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 3-4VÉGE
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 2-3 BVÉGE
NŐI 17:30 FRAHUN 2-1 HVÉGE
NU19 19:00 HUNESP 0-5VÉGE
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 2-1ÉLŐ
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 FINKOR 
    • ?
OG 13:10 SUIGER 
    • ?
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 CZE7/10 
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 RUS6/11 
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CAN5/12 
    • ?
OG 13:10 SWE8/9 
    • ?
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk