Utánpótlás Rögtön folytatódnak az utánpótlás-bajnokságok

   

A hazai U20-as mezőnyben szerdán a Vasas rangadót játszik a MAC Budapesttel.

EBYSL

Az új év második napján máris folytatódnak a küzdelmek az osztrák juniorligában, a Vasas a Grazot fogadja. A graziak kedden a MAC Budapesthez látogatnak, a Fehérvár csütörtökön a Vienna Capitals otthonában lép jégre.

Program:

2017. január 2., hétfő:

17:40 Vasas HC–Graz 99ers

2017. január 3., kedd:

19:10 MAC Budapest–Graz 99ers

2017. január 5., csütörtök:

19:00 Vienna Capitals–Fehérvár AV19

 

U20-as bajnokság

A hazai bajnokságban szerdán rangadóra kerül sor, a Kisstadionban csap össze egymással a MAC és a Vasas. Az angyalföldiek csütörtökön már a Jégpalotában látják vendégül az Egerszegi Titánokat.

Program:

2017. január 4., szerda:

19:40 MAC Budapest–Vasas HC

2017. január 5., csütörtök:

17:40 Vasas HC–Egerszegi Titánok

 

EBJL

Az osztrák ifjúsági ligában szerdán lépnek jégre először a csapatok, a Vienna Capitals a Fehérvárt fogadja, míg a KMH a MAC Budapestet, utóbbi egyben U18-as bajnoki is.

Program:

2017. január 4., szerda:

18:00 Vienna Capitals–Fehérvár AV19
*KMH–MAC Budapest

 

U18-as bajnokság

A már említett KMH–MAC mérkőzés mellett szerdán az UTE a DVTK-val játszik, csütörtökön a Tisza Volán a KMH-val csap össze.

Program:

2017. január 4., szerda:

18:40 UTE–DVTK Jegesmedvék
*KMH–MAC Budapest

2017. január 5., csütörtök:

18:30 Tisza Volán–KMH

*U18-as bajnoki és EBJL.meccs is

 

U16-os bajnokság

Az U16-os bajnokság az I. csoportban január 8-án, a II. csoportban január 7-én folytatódik.

 

Central Europe Hockey Cup

Az U16-osok közép-európai kupájában szombaton lesz legközelebb érdekelt magyar csapat, a MAC a Zlínhez látogat.

 

U14-es bajnokság

A kölyökbajnokság I. csoportjában csütörtökön a listavezető UTE a negyedik helyen álló MAC-ot fogadja, míg a Győrhöz az Ifj. Ocskay Gábor JA B csapata látogat. A további három csoportban január 7-én folytatódnak a küzdelmek.

I. csoport

Program:

2017. január 5., csütörtök:

15:00 MAC Budapest–UTE
17:00 Győr–Ifj. Ocskay Gábor JA B

 

U20

Sorsolás
Tabella
Kanadai táblázat

U18

Sorsolás
Tabella
Kanadai táblázat

U16

Sorsolás
Tabella

U14

Sorsolás
Tabella

EBYSL (U20)

Sorsolás
Tabella
Kanadai táblázat

EBJL (U18)

Sorsolás
Tabella
Kanadai táblázat

CEHC (U16)

Sorsolás, tabella

Cimkék: , , , , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk