A játék és a jegyértékesítés folyamatos

   

Hétfőn zárult az MJSZ korongtervező versenye, amely győztesei 2 személyes dél-koreai utazást nyernek a világbajnokságra, de az összes többi nyereményért a jövő hét végéig folyik a harc.

A vb-felkészülés zárásaként jövő hétvégén ismét az Arénába költözik a válogatott és a jégkorong. Két olimpiai résztvevő lesz a vendégünk, szombaton Ausztria, vasárnap Szlovénia.

K-HOKI-FELK-003-14_EIHC_gála_2fazis_banner_600x422

Az EIHC Hoki Gála jegyértékesítési akciója folytatódik, a Gyerünk gyerekek oldalról továbbra is elérhetők a jegyek és a kétnapos bérletek.

Jegyek a Ticketpro hálozatában kaphatók, online itt.

arena jegy

“Akinek volt szerencséje 2013 áprilisában a helyszínen szurkolni a válogatottnak, jól tudja, milyen hangulat vár a közönségre, aki pedig valamilyen tévedésből nem volt jelen, annak itt az alkalom, hogy megtapasztalja, milyen a világ legjobb szurkolótáborának tagjává válni!”

A vb-felkészülési torna programja:

2014. április 12., szombat
16.00: Magyarország–Ausztria

2014. április 13., vasárnap
18.00: Magyarország–Szlovénia

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH INFO
KK 17:30 BRATXU ÉLŐ
U18 18:00 ETOKMH ÉLŐ
U18 18:30 MACMIS ÉLŐ
U18 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk