67 fős a serdülőkeret

   

Glen Williamson szövetségi edző szokásához híven az U16-osoknál is nagyon bő kerettel kezdi az évadot. Jövő kedden 67 serdülő korú játékos találkozik az első kétnapos edzőtáborozás alkalmával. A fiatalokra zsúfolt szezon vár, minden hónapban találkoznak, novemberben egy, decemberben két nemzetközi torna áll előttük, mi több, februárban, márciusban és áprilisban is hasonló kihívással néznek szembe.

Az U16-os szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bozsó Kristóf 1998 Pesterzsébet
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 MAC
Henczi Bendegúz 1998 Zalai Titánok
Kővári Dániel 1998 KMH
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Annus Döme 1998 Szeged
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Gattyán Péter 1998 MAC
Kováts Máté 1998 UTE
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergő 1998 Pesterzsébet
Támadók:
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth Bálint 1998 Pesterzsébet
Horváth Richárd 1998 Győr
Jámbor Mátyás 1998 Miskolc
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kovács Kristóf 1998 Szeged
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Varga Tamás 1998 Vasas


Az U15-ös szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Csuka Marcell 1999 Debrecen
Horváth Csongor 1999 Miskolc
Maros Botond 1999 Pesterzsébet
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Védők:
Altmann Márk 1999 Vasas
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Hrustinszki Tamás 1999 KMH
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Kocsány Balázs 1999 UTE
Molnár András 1999 UTE
Papp Zsombor 1999 Debrecen
Preisinger Kristóf 1999 KMH
Támadók:
Beke Gergely 1999 Debrecen
Boga Dániel 1999 Győr
Boga Márton 1999 Győr
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Daadou Ádám 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kiss Bendegúz 1999 Miskolc
Korchma Bence 1999 MAC
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Pós Bertalan 1999 Miskolc
Szalma Zsolt 1999 UTE
Türmer Gábor 1999 UTE
Varga Balázs 1999 Pesterzsébet

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG ÉLŐ
U18 17:40 AVSKMH ÉLŐ
MK 18:00 UTEMIS INFO
U18 18:00 MISMAC INFO
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk