67 fős a serdülőkeret

   

Glen Williamson szövetségi edző szokásához híven az U16-osoknál is nagyon bő kerettel kezdi az évadot. Jövő kedden 67 serdülő korú játékos találkozik az első kétnapos edzőtáborozás alkalmával. A fiatalokra zsúfolt szezon vár, minden hónapban találkoznak, novemberben egy, decemberben két nemzetközi torna áll előttük, mi több, februárban, márciusban és áprilisban is hasonló kihívással néznek szembe.

Az U16-os szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bozsó Kristóf 1998 Pesterzsébet
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 MAC
Henczi Bendegúz 1998 Zalai Titánok
Kővári Dániel 1998 KMH
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Annus Döme 1998 Szeged
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Gattyán Péter 1998 MAC
Kováts Máté 1998 UTE
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergő 1998 Pesterzsébet
Támadók:
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth Bálint 1998 Pesterzsébet
Horváth Richárd 1998 Győr
Jámbor Mátyás 1998 Miskolc
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kovács Kristóf 1998 Szeged
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Varga Tamás 1998 Vasas


Az U15-ös szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Csuka Marcell 1999 Debrecen
Horváth Csongor 1999 Miskolc
Maros Botond 1999 Pesterzsébet
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Védők:
Altmann Márk 1999 Vasas
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Hrustinszki Tamás 1999 KMH
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Kocsány Balázs 1999 UTE
Molnár András 1999 UTE
Papp Zsombor 1999 Debrecen
Preisinger Kristóf 1999 KMH
Támadók:
Beke Gergely 1999 Debrecen
Boga Dániel 1999 Győr
Boga Márton 1999 Győr
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Daadou Ádám 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kiss Bendegúz 1999 Miskolc
Korchma Bence 1999 MAC
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Pós Bertalan 1999 Miskolc
Szalma Zsolt 1999 UTE
Türmer Gábor 1999 UTE
Varga Balázs 1999 Pesterzsébet

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk