Egy kérdőjel maradt a juniorok keretében

 

Négy hátvédtől – Garát Zsombor, Garbacz Ádám, Lévai Máté, Orosz Szilveszter – és két csatártól – Dósa Krisztián és Hegyi Dominik – vett búcsút a juniorválogatott szakvezetése a HKM Zvolennel játszott edzőmeccs után. Ez azt jelenti, hogy a 22-es világbajnoki kerettagságra még 23 játékos pályázik.

A kapusposzton korábban eldőltek a kérdések, de a hátvédek és a csatárok számát nehéz meghatározni, mivel Tim Kehler több támadót is kipróbált a védelemben, így Dömötör Róbert és Könczei Áron is megpróbálkozott ezzel a szerepkörrel.

A junior-világbajnokság menetrendje:

december 9. Magyarország–Japán
december 10. Litvánia–Magyarország
december 12. Magyarország–Spanyolország
december 13. Hollandia–Magyarország
december 15. Magyarország–Románia

A juniorválogatott aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Espoo (FIN)
Pleszkán József 1993 UTE
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Árkovics Bálint 1993 Fehérvár
Bojkó Bálint 1993 MAC
Dömötör Róbert 1993 UTE
Léránt René 1994 FTC
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Vojtkó Mátyás 1993 Nové Zámky (SVK)
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Fliszár Zalán 1994 Vasas
Gágyor Péter 1994 Vasas
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nagy Krisztián 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás Róbert 1994 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Tóth Gergő 1993 Fehérvár
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk