Román vagy magyar színekben játsszanak a székelyek

   

Két izgalmas esemény is lesz a jövő heti tusványosi szabaedegyetemen, amelyek számot tarthatnak a jégkorongrajongók érdeklődésére.

Ezekre közvetlenül egymás után kerül sor július 24-én szerdán, a tusnádfürdői rendezvény 30 éve szabadon sátrában, derül ki az itt végigböngészhető programból. A minket érdeklő kettőt kiemeltük:

11.00 – Székelyek a román válogatottban, valamint az Extra- és Erste Ligában

Részegh Tamás (DVTK Jegesmedvék, Extraliga, román válogatott)
Góga Attila (Gyergyói HK, Erste Liga, román válogatott)
Péter Balázs (Corona Brassó, Erste Liga, román válogatott)
Fejes Nándor (MAC Újbuda, Extraliga, magyar válogatott)
Császár Hunor (Fehérvári Titánok, Erste Liga, magyar U20 válogatott)
Horváth László (Csíkszeredai Sportklub, Erste Liga)
Moderátor: Szép Zoltán (sportújságíró, Marosvásárhelyi Rádió)

13.00 – Tusványoson összehoz a jégkorong!

Hudák Gábor (szakmai igazgató, férfi jégkorongszakosztály, FTC-Telekom)
Zsoldos Péter (ügyvezető elnök, KSI)
Nagy Attila (ügyvezető igazgató, Székelyföldi Jégkorong Akadémia)
Papp Előd (vezetői tanácstag, Csíkszeredai Sportklub)
Nagy Ákos (klubmenedzser, Győri Nemak-Dana ETO HC)
Karsay Ferenc (elnökségi tag, jégkorongszakosztály, FTC-Telekom)
Moderátor: Szép Zoltán (sportújságíró, Marosvásárhelyi Rádió)

Aki arra jár, nézzen be, alighanem fontos dolgok hangzanak majd el. Erre egyrészt az első panelbeszélgetés résztvevőinek köre is garancia, másrészt a második eszmecsere során ott lesznek az asztalnál a legutóbbi Erste Liga-döntő mindkét csapatának képviselői. És arról a pikantériáról még szót sem ejtettünk, hogy tavasszal ismét ugyanabban a divízióban vb-zhet a magyar és a román válogatott, köszönhetően Részegh Tamásék fantasztikus észtországi szereplésének.

reszegh

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., hétfő
U21 19:15 UTEDAB 5-4 HVÉGE
január 21., kedd
ELF 17:30 SCCBRA 1-3VÉGE
ELF 18:00 DABDEB 3-1VÉGE
ELA 18:10 VASHKB 3-7VÉGE
EXL 18:30 MISDUM 1-2VÉGE
    • DIGI SPORT 3
EXL 19:00 MACDTR 3-6VÉGE
U21 19:40 KMHPHC 6-3VÉGE
január 22., szerda
U21 18:00 MACETO 6-2VÉGE
U21 18:15 MISAVS 0-3VÉGE
U21 19:40 FTCKMH 0-9VÉGE
január 23., csütörtök
ELF 17:30 BRAFTC 4-5 HVÉGE
ELA 18:30 TITHKB 4-2VÉGE
ELA 18:40 VASGYE 0-2VÉGE
U21 19:25 UTEPHC 3-1VÉGE
január 24., péntek
ELF 17:30 SCCFTC 
EXL 18:30 NZÁMIS 
EXL 19:00 MACLMI 
EBEL 19:15 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
január 25., szombat
U18 13:00 SZGDAB 
ELA 17:30 TITVAS 
ELA 18:30 UTEGYE 
U18 19:10 MISUTE 
U18 19:30 ÓHAKMH 
január 26., vasárnap
U21 15:40 AVSDHK 
EXL 17:00 SBAMIS 
EXL 17:00 ZVOMAC 
U21 18:05 MISMAC 
ELF 18:30 DEBDAB 
U21 18:40 PHCKMH 
U21 19:00 ETOVAS 
Partnerünk