Ukrajna elvesztette a kapitányát

   

A hétfői orvosi vizsgálaton kiderült, hogy Viktor Zaharov kézsérülése nem gyógyul meg a világbajnokságig. 

A Donbassz Donyeckben korábban két KHL-gólt szerző csatár az ukrán bajnoki döntőben sérült meg. A 23 éves kijevi fiatalember nem tud válogatottja rendelkezésére állni. A tavalyi vb-n ő viselte a C betűt az ukrán válogatottban.

Zaharov

További két játékossal csökkent az ukrán keret, a szövetségi kapitány két Kremencsug-hátvédnek köszönte meg a munkát, Volodimir Romanenkónak és Vitalij Andrejkivnek. A hétfői edzésen 24 játékos vett részt, az alábbi sorokkal végezték a gyakorlatokat:

Pobedonoszcev, Ihnatenko, Nyimenko, Kuzmik, Bondarev
Tolsztusko, Katrics, Ljalka, Bucenko, Babinec
Alekszjuk, Kuhut, Kicsa, Hnyidenko, Petranhovszkij
Melnyikov, Iszajenko, Karpenko, Csernisenko, Havrik
Varivoda

Ukrajna bő kerete a kijevi divízió 1/A-s világbajnokságra:

Kapusok:

Eduard Zaharcsenko (Kremencsug)
Andrij Bezhlibnij (Krivbassz)
Bohdan Djacsenko (Donbassz)

Hátvédek:

Volodimir Alekszjuk (Donbassz)
Olekszandr Pobedonoszcev (Donbassz)
Denyisz Petruhno (Donbassz)
Ihor Kuhut (Donbassz)
Vszevolod Tolsztusko (Donbassz)
Volodimir Varivoda (Kremencsug)
Denyisz Iszajenko (Kremencsug)
Dmitro Ihnatenko (Kremencsug)
Olekszij Melnyikov  (Kremencsug)
Kirill Katrics (Krivbassz)

Csatárok:

Szerhij Babinec (Donbassz)
Vitalij Ljalka (Donbassz)
Nyikita Bucenko (Donbassz)
Artyom Bondarev (Donbassz)
Dmitro Nyimenko (Donbassz)
Oleh Safarenko (Donbassz)
Vlagyiszlav Havrik (Kremencsug)
Artyom Hnyidenko (Kremencsug)
Jurij Petranhovszkij (Kremencsug)
Szerhij Kuzmik (Kremencsug)
Heorhij Kicsa (Kremencsug)
Szevasztyan Karpenko (Kremencsug)
Dmitro Csernisenko (Kremencsug)
Andrij Denyiszkin (Hampton Road Whalers, USPHL Elite)

2017-es divízió 1/A-s világbajnokság (Kijev, Ukrajna):

2017. április 22., szombat, 12:30: Ukrajna–Magyarország
2017. április 22., szombat, 16:00: Dél-Korea–Lengyelország
2017. április 22., szombat, 19:30: Ausztria–Kazahsztán

2017. április 23., vasárnap, 16:00: Kazahsztán–Dél-Korea
2017. április 23., vasárnap, 19:30: Lengyelország–Ukrajna

2017. április 24., hétfő, 19:30: Magyarország–Ausztria

2017. április 25., kedd, 12:30: Kazahsztán–Lengyelország
2017. április 25., kedd, 16:00: Magyarország–Dél-Korea
2017. április 25., kedd, 19:30: Ukrajna–Ausztria

2017. április 26., szerda, 19:30: Kazahsztán–Ukrajna

2017. április 27., csütörtök, 16:00: Lengyelország–Magyarország
2017. április 27., csütörtök, 19:30: Ausztria–Dél-Korea

2017. április 28., péntek, 12:30: Magyarország–Kazahsztán
2017. április 28., péntek, 16:00: Lengyelország–Ausztria
2017. április 28., péntek, 19:30: Dél-Korea–Ukrajna

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2ÉLŐ
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
U20 18:00 SLLVAS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
U20 16:15 G99VAS 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:20 MACAVS 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
Partnerünk