Így nullázta le az UTE-t a Jastrzebie

 

Az újpestiek 1 ponttal és 4-27-es összesített gólkülönbséggel zártak idén a Visegrád Kupában.

A Visegrád Kupa negyeddöntői:

2019. október 2.: HC 07 Detva–GKS Katowice 1-2
2019. október 8.: UTE–JKH GKS Jastrzebie 2-9
2019. október 8.: Podhale Nowy Targ–HK Nitra 3-3
2019. október 14.: FTC Telekom–HC Torax Poruba 2-1
2019. október 15.: GKS Katowice–HC 07 Detva 3-3
2019. október 15.: JKH GKS Jastrzebie–UTE 4-0
2019. október 15.: HK Nitra–Podhale Nowy Targ 4-1
2019. október 29.: HC Torax Poruba–FTC-Telekom

A Visegrád Kupa csoportkörének eredményei:

augusztus 13., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–HC Torax Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva) 3-1
augusztus 16., péntek, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie) 3-0
augusztus 20., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1
augusztus 21., szerda, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 3-1
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2
augusztus 24., szombat, 18:00: Podhale Nowy Targ (POL-1.)–HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ) 4-1
augusztus 27., kedd, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 6-0
augusztus 27., kedd, 18:00: GKS Katowice (POL-1.)–HK Nitra (SVK-1., Visegrád Kupa, Katowice) 2-3
augusztus 30., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra) 3-5
augusztus 31., szombat, 18:30: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út) 1-2 hu.
szeptember 3., kedd, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie) 4-3
szeptember 6., péntek, 18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet) 2-4

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC 2-3HVÉGE
EL 18:00 HKBTIT 5-3VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 3-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSVSV 1-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 1-7VÉGE
U18 18:40 AVSUTE 8-1VÉGE
november 14., csütörtök
U21 12:55 PHCUTE 1-5VÉGE
U21 14:50 DHKETO 6-2VÉGE
U18 18:00 SZGKMH 1-5VÉGE
U21 18:40 VASMIS 6-4VÉGE
U21 19:10 KMHFTC 8-0VÉGE
U21 19:50 MACAVS 1-8VÉGE
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB INFO
EL 18:00 DABSCC INFO
EXL 18:00 MACSBA INFO
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISDTV INFO
EL 18:40 VASUTE INFO
KK 19:30 SÖNFTC 
U18 19:35 FTCDHK INFO
EBEL 19:45 HCBAVS 
november 16., szombat
EWSC   KMHSKP 
KK 16:00 NOTFTC 
EL 17:30 GYEBRA 
SVK3 17:30 PHCBRZ 
U18 18:00 ÓHADAB 
U18 19:10 MACMIS 
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 
U21 14:10 MACDHK 
KK 15:00 FTCAMI 
EL 16:00 BRADEB 
EXL 17:00 DTRMAC 
U21 17:00 ETOMIS 
EBEL 17:30 DECAVS 
EXL 17:30 MISKOS 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:00 HKBSCC 
EL 18:30 UTETIT 
U21 18:40 AVSVAS 
Partnerünk