UTE–Podhale Nowy Targ 1-2

   

Harmadik csoportmeccsén pontot szerzett az Újpest a Visegrád Kupában, ám a csoport utolsó helyéről nem tudott elmozdulni.

Gólszegény, ám kiállításokban viszonylag gazdag összecsapást vívott Szilassy Zoltán együttese a Podhale Nowy Targgal. A lila-fehérek rendes játékidős győzelem esetén a harmadik helyre léphettek volna előre. Az első két harmadban nem esett gól, noha a lengyelek meglehetősen fegyelmezetlennek bizonyultak, az első négy kisbüntetés az övék volt. Aztán a harmadik játékrészben egy UTE-s kétperces alatt szereztek vezetést a hazaiak, Jared Brown iratkozott fel a táblára hátrányban. Nem sokáig tartott az öröm, az 54. percben – a változatosság kedvéért fórban – egalizáltak a vendégek, 1-1. 22 másodperccel a rendes játékidő lejárta előtt az UTE került előnybe megint, a vezetőedző időt kért, azonban sem az öt a négyet, sem a hosszabbításban a négy a hármat nem sikerült kihasználni. Ezek után a 64. percben a Nowy Targ tett pontot a fejezet végére, 1-2-vel zárult a találkozó. A csoportot a 6 pontos HC Detva nyerte a szintén 6-ig jutó Poruba előtt, a Nowy Targ 5-tel harmadik lett, az UTE 1-gyel utolsó.

A Visegrád Kupa mérkőzései:

augusztus 13., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–HC Torax Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva) 3-1
augusztus 16., péntek, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie) 3-0
augusztus 20., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1
augusztus 21., szerda, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 3-1
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2
augusztus 24., szombat, 18:00: Podhale Nowy Targ (POL-1.)–HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ) 4-1
augusztus 27., kedd, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 6-0
augusztus 27., kedd, 18:00: GKS Katowice (POL-1.)–HK Nitra (SVK-1.) 2-3
augusztus 30., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)– (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra) 3-5
augusztus 31., szombat, 18:30: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út) 1-2
szeptember 3., kedd, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek, 18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva) 7-6 bü.
19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok) 4-5
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 4-1
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 5-2

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 2-4

augusztus 15., csütörtök:
15:00: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva) 6-5
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály) 4-2
18:00 Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár) 6-2
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák 3-1

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice) 3-2
18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc) 5-3
18:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok) 1-3
18:00: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva) 2-0

augusztus 17., szombat:
14:00: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva) 2-3 bü.
18:00 Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer) 2-5

augusztus 18., vasárnap:
18:00 Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer) 8-4

augusztus 20., kedd:
18:00 HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 4-2

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 3-2
16:30: Fehérvár AV19–Villach (EBEL, Bled) 1-2
16:30: Csíkszeredai Sportklub–Sapientia U23 (Karcfalva) 8-1
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor) 10-1
17:30 HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat) 2-1
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány) 2-5
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2

augusztus 24., szombat:
16:00 Corona Brassó–Gyergyói HK (Brassó) 3-2
16:30 Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1., Bled) 3-4
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield) 5-4

augusztus 25., vasárnap:
16:30 Fehérvár AV19–HDD Jesenice (Alpesi Liga, Bled) 3-1
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff) 2-4
19:00 DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Tátra Kupa döntő, Poprád) elhalasztva

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet) 1-2
18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 6-0

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány) 4-3
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva) 3-2

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány) 5-4
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo) 5-1

augusztus 30., péntek:
15:00: Csíkszeredai Sportklub–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós) 4-1
17:00: HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom) törölve
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros) 2-3
18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen) 3-0
18:00 Gyergyói HK–Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós) 3-2

augusztus 31., szombat:
15:00 Csíkszeredai Sportklub–Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00 FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok)
18:00 Gyergyói HK–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:30 UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)

szeptember 1., vasárnap:
15:00: Steaua Bucuresti–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:00: Gyergyói HK–Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 4., szerda
18:30: DEAC–DVTK Jegesmedvék (Debrecen)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)
19:00: MAC Újbuda–UTE (Tüskecsarnok)

szeptember 7., szombat:
19:00: Fehérvár AV19–Podhale Nowy Targ (POL-1., ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)

szeptember 8., vasárnap:
18:00: Fehérvár AV19–HC Vitkovice (CZE1.)/HK Nitra (SVK-1., ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30: DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 7-1VÉGE
EL 14:15 TITETO 1-5VÉGE
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 8-2VÉGE
ICEHL 19:45 HCBAVS 4-3VÉGE
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEMIS 2-1VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 6-3VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 2-1 HVÉGE
október 18., hétfő
EL 18:30 CSZSZP 
    • SPORT 2
október 20., szerda
MK 18:40 TITMIK 
Partnerünk
Archívum