Két nagyon szép góllal győzték le a lányok Svájcot

 

Megmutatjuk Kreisz Emma és Huszák Alexandra találatait, amelyekre nem volt válasza a vb-ötödiknek.

Az érdi Viastein Női U25 Három Nemzet Torna eredményei:

Augusztus 22., 18:00 Magyarország–Németország 1-5
Augusztus 23., 18:00 Svájc–Németország 3-2
Augusztus 24., 17:20 Magyarország–Svájc 2-0

A magyar női válogatott kerete a Viastein Női U25 Három Nemzet Tornára:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Németh Anikó 1996 MAC Budapest
Szabó Fruzsina 2004 MAC Budapest
Tóth Zsófia 2003 KMH Budapest
Hátvédek
Grkovic Jelena 1997 KMH Budapest
Kiss-Simon Franciska 1995 KMH Budapest
Sarah Knee 1996 KMH Budapest
Kreisz Emma 2003 MAC Budapest
Mayer Fruzsina 2000 Vasas SC
Németh Bernadett 1996 MAC Budapest
Odnoga Lotti 1999 DARTMOUTH College (USA)
Rónai Alexandra 1993 MAC Budapest
Tóth Enikő 1996 MAC Budapest
Csatárok
Dabasi Réka 1996 KMH Budapest
Gasparics Fanni 1994 MAC Budapest
Horváth Imola 2002 MAC Budapest
Huszák Alexandra 1995 KMH Budapest
Jókai Szilágyi Kinga 1997 KMH Budapest
Kiss Andrea 1996 MAC Budapest
Pázmándi Zsófia 2002 MAC Budapest
Pintér Hanna 1998 MAC Budapest
Pintér Lili 1996 SDE Stockholm (SWE)
Seregély Míra 2003 MAC Budapest
Somogyi Vivien 1995 KMH Budapest
Szamosfalvi Petra 2002 KMH Budapest
Szick Dorka 2000 KMH Budapest
Ungár Rebeka 1997 KMH Budapest

A női válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Pat Cortina
Edzők: Mika Väärälä, Marton Tibor
Kapusedző: Budai Krisztián
Videoedző: Kis András
Erőnléti edző: dr. Benczenleitner Ottó
Rehabilitációs edzők: Dénes Veronika, Magyar Orsolya
Felszerelésmenedzser: Szabó Dávid
Csapatvezető: Jasó Judit

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 20., péntek
EBYSL 13:30 UTEOHC 0-2VÉGE
EBYSL 16:30 VASVIC 3-2VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 2-1 HVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 4-3 HVÉGE
EL 18:00 DABDEB 4-1VÉGE
EXL 18:00 MACDTV 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 NITMIS 3-2 BVÉGE
EBYSL 18:15 HCIAVS 2-3VÉGE
EBYSL 18:15 RBSMAC 1-4VÉGE
EL 18:30 TITFTC 0-5VÉGE
EL 18:40 VASBRA 4-3VÉGE
szeptember 21., szombat
EBYSL 11:15 RBSAVS 0-6VÉGE
EBYSL 11:15 VSVMAC 4-8VÉGE
U18Q 12:00 ETOFTC 4-8VÉGE
EBYSL 12:20 UTEVIC 7-1VÉGE
U18Q 12:40 AVSUTE 9-1VÉGE
U18Q 15:30 MACDHK 3-1VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 17:30 GYEUTE 5-3VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 7-1VÉGE
U18Q 17:40 KMHMIS 4-7VÉGE
EBYSL 18:20 VASEAS 0-4VÉGE
EWSC 18:30 MACPLA 1-3VÉGE
U18Q 18:40 ÓHAPHC 0-15VÉGE
szeptember 22., vasárnap
EBYSL 09:15 HCIMAC 0-7VÉGE
EBYSL 09:15 VSVAVS 1-6VÉGE
EWSC 12:30 MACING 3-2VÉGE
EBYSL 12:50 UTEEAS 1-3VÉGE
U21 13:00 FTCETO 0-16VÉGE
EWSC 14:20 KMHPLA 4-1VÉGE
EBYSL 15:50 VASOHC 1-6VÉGE
EL 17:00 DABTIT 8-1VÉGE
U21Q 17:10 KMHPHC 3-6VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 7-6 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISLMI 3-0VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 4-1VÉGE
szeptember 23., hétfő
U21Q 14:10 PHCETO 4-7VÉGE
U18Q 15:40 DHKSZA 3-1VÉGE
EL 18:00 VASDEB 3-8VÉGE
    • m4sport.hu; M4 SPORT (22:35)
EL 18:30 TITBRA 4-5VÉGE
U21Q 18:30 MISDAB 5-0VÉGE
szeptember 24., kedd
EXL 17:30 BBYMIS 
EL 18:00 HKBFTC 
U18Q 18:30 MISSZA 
szeptember 25., szerda
U18Q 15:40 DHKETO 
KHL 17:30 JOKCSZ 
    • SPORT 2
U18Q 18:30 MISFTC 
U18Q 18:30 UTEKMH 
U18Q 18:40 VASMAC 
U21Q 19:00 DABMAC 
U21Q 19:10 AVSMIS 
U21Q 19:30 DHKVAS 
U21Q 20:00 KMHFTC 
szeptember 26., csütörtök
U18Q   PHCVAS 
U18Q 18:10 FTCDAB 
U18Q 18:15 ETOSZG 
U18Q 18:30 UTESZA 
U18Q 19:40 AVSÓHA 
Partnerünk