Így győzték le juniorjaink a francia válogatottat

 

A 4-2-es Magyarország–Franciaország mérkőzés videó-összefoglalója.

A magyar juniorválogatott karlstadi programja:

Augusztus 21.: Magyarország U20–Leksands IF 4-6
Augusztus 22.: Magyarország U20–Växjö Lakers 1-4
Augusztus 23.: Magyarország U20–Franciaország U20 4-2
Augusztus 24–25.: helyosztók

A magyar juniorválogatott kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Gönczi Lajos 2000 DEAC
Márkus Levente 2000 UTE
Sági Máté 2000 Vasas
Hátvédek
Bogesic Vedran 2001 MAC
Falus Ádám 2001 Zürich Lions (SUI)
Farkas Botond 2001 Vasas
Gáspár Levente 2001 Vasas
Horváth Milán 2001 Fehérvári Titánok
Ortenszky Tamás 2002 Biel (SUI)
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Seregély Máté 2000 Minnesota Wildernes (USA)
Csatárok
Dézsi Bence 2000 Fehérvári Titánok
Farkas Márton 2000 DVTK Jegesmedvék
Horváth László 2000 SC Csíkszereda
Kemény Patrik 2000 Wings (SWE)
Komáromy Botond 2001 Okaganan HA (AUT)
Kónya Krisztián 2001 Linz (AUT)
Kovács Alex 2000 Fehérvári Titánok
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Péter Donát 2000 Augsburg (GER)
Rétfalvi Kristóf 2001 IOGJA
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Rózsahegyi András 2001 Zubr Prerov (CZE)
Vértes Nátán 2000 HPK (FIN)
Zsigmond Áron 2000 UTE

Szövetségi edző: Vas Márton
Edzők: Horváth András, Kiss Dávid
Kapusedző: Székely Csaba
Fizioterapeuta: Ágoston Olivér
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Végh Benedek

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 20., péntek
EBYSL 13:30 UTEOHC 0-2VÉGE
EBYSL 16:30 VASVIC 3-2VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 2-1 HVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 4-3 HVÉGE
EL 18:00 DABDEB 4-1VÉGE
EXL 18:00 MACDTV 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 NITMIS 3-2 BVÉGE
EBYSL 18:15 HCIAVS 2-3VÉGE
EBYSL 18:15 RBSMAC 1-4VÉGE
EL 18:30 TITFTC 0-5VÉGE
EL 18:40 VASBRA 4-3VÉGE
szeptember 21., szombat
EBYSL 11:15 RBSAVS 0-6VÉGE
EBYSL 11:15 VSVMAC 4-8VÉGE
U18Q 12:00 ETOFTC 4-8VÉGE
EBYSL 12:20 UTEVIC 7-1VÉGE
U18Q 12:40 AVSUTE 9-1VÉGE
U18Q 15:30 MACDHK 3-1VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 17:30 GYEUTE 5-3VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 7-1VÉGE
U18Q 17:40 KMHMIS 4-7VÉGE
EBYSL 18:20 VASEAS 0-4VÉGE
EWSC 18:30 MACPLA 1-3VÉGE
U18Q 18:40 ÓHAPHC 0-15VÉGE
szeptember 22., vasárnap
EBYSL 09:15 HCIMAC 0-7VÉGE
EBYSL 09:15 VSVAVS 1-6VÉGE
EWSC 12:30 MACING 3-2VÉGE
EBYSL 12:50 UTEEAS 1-3VÉGE
U21 13:00 FTCETO 0-16VÉGE
EWSC 14:20 KMHPLA 4-1VÉGE
EBYSL 15:50 VASOHC 1-6VÉGE
EL 17:00 DABTIT 8-1VÉGE
U21Q 17:10 KMHPHC 3-6VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 7-6 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISLMI 3-0VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 4-1VÉGE
szeptember 23., hétfő
U21Q 14:10 PHCETO 4-7VÉGE
U18Q 15:40 DHKSZA 3-1VÉGE
EL 18:00 VASDEB 3-8VÉGE
    • m4sport.hu; M4 SPORT (22:35)
EL 18:30 TITBRA 4-5VÉGE
U21Q 18:30 MISDAB 5-0VÉGE
szeptember 24., kedd
EXL 17:30 BBYMIS 
EL 18:00 HKBFTC 
U18Q 18:30 MISSZA 
szeptember 25., szerda
U18Q 15:40 DHKETO 
KHL 17:30 JOKCSZ 
    • SPORT 2
U18Q 18:30 MISFTC 
U18Q 18:30 UTEKMH 
U18Q 18:40 VASMAC 
U21Q 19:00 DABMAC 
U21Q 19:10 AVSMIS 
U21Q 19:30 DHKVAS 
U21Q 20:00 KMHFTC 
szeptember 26., csütörtök
U18Q   PHCVAS 
U18Q 18:10 FTCDAB 
U18Q 18:15 ETOSZG 
U18Q 18:30 UTESZA 
U18Q 19:40 AVSÓHA 
Partnerünk