Magyarország U20–Leksands IF 4-6

   

Vereséggel kezdte szereplését a magyar juniorválogatott a karlstadi SuperChallenge tornán.

Vas Márton csapata az első harmadot két góllal nyerte, majd a második játékrész után is vezetett még, ám a svéd ellenfél a záró felvonásban háromszor betalált, így alakítva ki a 4-6-os végeredményt. U20-asaink részéről Vértes Nátán volt eredményes kezdésképpen már a 4. percben, betalált Péter Donát, Kónya Krisztián – emberhátrányból, ezzel lett 3-0 az állás – és Dézsi Bence is. A magyar juniorválogatott másodjára azzal a Växjö Lakersszel csap össze csütörtök délután, amely első nekifutásra 4-1 arányban legyűrte a francia U20-asokat.

hunu20tsh

fotó: Szűcs Attila/MJSZ

A magyar juniorválogatott karstadi programja:

Augusztus 21.: Magyarország U20–Leksands IF 4-6
Augusztus 22.: Magyarország U20–Växjö Lakers
Augusztus 23.: Magyarország U20–Franciaország U20
Augusztus 24–25.: helyosztók

A magyar juniorválogatott kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Gönczi Lajos 2000 DEAC
Márkus Levente 2000 UTE
Sági Máté 2000 Vasas
Hátvédek
Bogesic Vedran 2001 MAC
Falus Ádám 2001 Zürich Lions (SUI)
Farkas Botond 2001 Vasas
Gáspár Levente 2001 Vasas
Horváth Milán 2001 Fehérvári Titánok
Ortenszky Tamás 2002 Biel (SUI)
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Seregély Máté 2000 Minnesota Wildernes (USA)
Csatárok
Dézsi Bence 2000 Fehérvári Titánok
Farkas Márton 2000 DVTK Jegesmedvék
Horváth László 2000 SC Csíkszereda
Kemény Patrik 2000 Wings (SWE)
Komáromy Botond 2001 Okaganan HA (AUT)
Kónya Krisztián 2001 Linz (AUT)
Kovács Alex 2000 Fehérvári Titánok
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Péter Donát 2000 Augsburg (GER)
Rétfalvi Kristóf 2001 IOGJA
Révész Marcell 2000 Zürich Lions (SUI)
Rózsahegyi András 2001 Zubr Prerov (CZE)
Vértes Nátán 2000 HPK (FIN)
Zsigmond Áron 2000 UTE

Szövetségi edző: Vas Márton
Edzők: Horváth András, Kiss Dávid
Kapusedző: Székely Csaba
Fizioterapeuta: Ágoston Olivér
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Végh Benedek

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 14., csütörtök
U21 12:55 PHCUTE 1-5VÉGE
U21 14:50 DHKETO 6-2VÉGE
U18 18:00 SZGKMH 1-5VÉGE
U21 18:40 VASMIS 6-4VÉGE
U21 19:10 KMHFTC 8-0VÉGE
U21 19:50 MACAVS 1-8VÉGE
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 2-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-4VÉGE
EXL 18:00 MACSBA 1-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISDTV 2-3 BVÉGE
EL 18:40 VASUTE 2-6VÉGE
KK 19:30 SÖNFTC 3-1VÉGE
U18 19:35 FTCDHK 1-4VÉGE
EBEL 19:45 HCBAVS 5-2VÉGE
november 16., szombat
EWSC 14:20 KMHSKP 5-2VÉGE
KK 16:00 NOTFTC 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-1 HVÉGE
SVK3 18:45 PHCBRZ 0-5VÉGE
U18 19:10 MACMIS 8-2VÉGE
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 
U21 14:10 MACDHK INFO
KK 15:00 FTCAMI INFO
EL 16:00 BRADEB INFO
EXL 17:00 DTRMAC INFO
U21 17:00 ETOMIS INFO
EBEL 17:30 DECAVS 
EXL 17:30 MISKOS INFO
    • DIGI SPORT 2
EL 18:00 HKBSCC INFO
EL 18:30 UTETIT INFO
U21 18:40 AVSVAS INFO
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 
EXL 19:00 MACDUM 
november 19., kedd
U21 18:50 DHKMAC 
EWHL 19:30 MACAJA 
U21 19:40 KMHUTE 
Partnerünk