Bálizs, Nagy Nilan és Terbócs nem lesz ott a vb-n

   

Újabb 3 játékossal csökkent a lehetséges világbajnoki résztvevők száma.

Magyarország válogatottja néhány napnyi pihenő után megkezdte a világbajnoki felkészülés végső szakaszát. Eldőlt, a keret létszáma három játékossal csökkentBálizs Bence sérülés miatt nem lehet ott a vb-n, míg Nagy Nilantól és Terbócs Istvántól elköszöntek Jarmo Tolvanenék. Nemzeti együttesünk így 3 kapussal, 8 hátvéddel és 14 csatárral vág neki a gyakorlás hátralévő napjainak.

Válogatottunk szerdán 17:30-től Ukrajnával játssza utolsó edzőmérkőzését a Vasas Jégcentrumban.

balizs-valogatott

Fotó: Mudra László (MJSZ)

A magyar válogatott aktuális kerete:

Név Klub
Kapusok (3)
Duschek Dávid Dunaújvárosi Acélbikák
Rajna Miklós Fehérvár AV19
Vay Ádám Rapid City Rush (ECHL)
Hátvédek (8)
Garát Zsombor MAC Budapest
Gőz Balázs Norfolk Admirals (ECHL)
Kiss Dániel UTE
Pozsgai Tamás MAC Budapest
Stipsicz Bence Fehérvár AV19
Szirányi Bence Fehérvár AV19
Varga Arnold UTE
Kevin Wehrs Innsbruck (EBEL)
Csatárok (14)
Benk András UTE
Chris Bodo MAC Budapest
Erdély Csanád Fehérvár AV19
Galló Vilmos Timra (SWE-2.)
Hári János Fehérvár AV19
Kóger Dániel Fehérvár AV19
Magosi Bálint DVTK Jegesmedvék
Nagy Gergő Quad City Mallards (ECHL)
Nagy Krisztián MAC Budapest
Andrew Sarauer Villacher SV (EBEL)
Sebők Balázs KalPa (FIN)
Sofron István Villacher SV (EBEL)
Somogyi Balázs MAC Budapest
Vas János DVTK Jegesmedvék

A magyar válogatott felkészülési programja:

2018. április 4., szerda, 18:30: Magyarország–Ausztria 4-3 (Székesfehérvár)
2018. április 5., csütörtök, 19:15: Ausztria–Magyarország 1-3 (Bécs, Albert Schultz Halle)
2018. április 11., szerda, 19:00: Szlovénia–Magyarország (Bled) 2-3 h.
2018. április 13., péntek, 19:00: Magyarország–Japán (Miskolc) – 3-2 h.
2018. április 18., szerda, 17:30: Magyarország–Ukrajna (Káposztásmegyer) – jegyárak: 2500-3000 forint, online jegyértékesítés: jegy.hu

A 2018-as budapesti divízió 1/A-s világbajnokság mérkőzései:

2018. április 22., vasárnap, 12:30: Nagy-Britannia–Szlovénia
2018. április 22., vasárnap, 16:00: Magyarország–Kazahsztán (Sport 1)
2018. április 22., vasárnap, 19:30: Lengyelország–Olaszország

2018. április 23., hétfő, 16:00: Szlovénia–Lengyelország (Sport 1)
2018. április 23., hétfő, 19:30: Magyarország–Olaszország (Sport 1)

2018. április 24., kedd, 16:00: Kazahsztán–Nagy-Britannia (Sport 1)

2018. április 25., szerda, 12:30: Olaszország–Kazahsztán (Sport 1)
2018. április 25., szerda, 16:00: Nagy-Britannia–Lengyelország (Sport 1)
2018. április 25., szerda, 19:30: Magyarország–Szlovénia (Sport 1)

2018. április 26., csütörtök, 19:00: Magyarország–Lengyelország (Sport 1)

2018. április 27., péntek, 16:00: Kazahsztán–Szlovénia (Sport 1)
2018. április 27., péntek, 19:30: Olaszország–Nagy-Britannia (Sport 1)

2018. április 28., szombat, 12:30: Kazahsztán–Lengyelország
2018. április 28., szombat, 16:00: Szlovénia–Olaszország
2018. április 28., szombat, 19:30: Magyarország–Nagy-Britannia (Sport 1)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk