A magyar–szlovák galériája és összefoglalója

 

A magyar női U18-as válogatott Szlovákia elleni vb-meccse képekben és videón.

2017-es női U18-as divízió 1/A-s világbajnokság (Budapest):

2017. január 8., vasárnap, 12:00: Ausztria–Franciaország 2-1
2017. január 8., vasárnap, 15:30: Norvégia–Németország 3-2
2017. január 8., vasárnap, 19:00: Magyarország–Szlovákia 0-4

2017. január 9., hétfő, 12:00: Franciaország–Norvégia
2017. január 9., hétfő, 15:30: Szlovákia–Ausztria
2017. január 9., hétfő, 19:00: Németország–Magyarország

2017. január 11., szerda, 12:00: Németország–Szlovákia
2017. január 11., szerda, 15:30: Ausztria–Norvégia
2017. január 11., szerda, 19:00: Franciaország–Magyarország

2017. január 12., csütörtök, 12:00: Németország–Ausztria
2017. január 12., csütörtök, 15:30: Szlovákia–Franciaország
2017. január 12., csütörtök, 19:00: Norvégia–Magyarország

2017. január 14., szombat, 12:00: Szlovákia–Norvégia
2017. január 14., szombat, 15:30: Franciaország–Németország
2017. január 14., szombat, 19:00: Magyarország–Ausztria

A női U18-as válogatott kerete a budapesti divízió 1/A-s világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok
Horváth Vanessa 1999 KMH
Maruyama Yumi 2000 KMH
Hátvédek
Faggyas Lilla 2002 Győr
Fodor Lili 1999 MAC
Gaitz Hanna 2001 KMH
Mayer Fruzsina 2000 Vasas
Odnoga Lotti 1999 Vermont Academy (USA)
Preisinger Dorka 2001 KMH
Szűcs Anita 1999 UTE
Csatárok
Cselényi Viktória 2000 UTE
Fecske Maja 2002 Jászberény
Horváth Dominika 2000 KMH
Horváth Imola 2002 Fehérvár
Páterka Lilla 1999 UTE
Puskás Noémi 2000 Pesterzsébet
Sándor-Székely Katinka 2000 Győr
Sőléd Orsolya 2000 FTC
Szamosfalvi Petra 2002 Miskolc
Szick Dorka 2000 MAC
Váradi Orsolya 2001 Vasas

IIHF_W18_LOGO_horizontal_color

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF INFO
KHL 17:30 SZKLOK 
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk