HC Topolcany?UTE 2-6

   

A lila-fehérek javuló játékot mutatnak az előszezonban, támadójátékuknak jót tett, hogy sérülését követően Sikorcin visszatérhetett a csapatba.

A HC Topolcany nemrég legyőzte a Debrecent, így közel sem várt könnyű meccs Szilassy Zoltán csapatára. Nem is volt az, bár az UTE végig uralta az eseményeket. Az első két harmadot egyaránt 1-0-ra nyerte a magyarországi együttes, a harmadikban pedig már 5-0-ra vezetett, amikor két gyors hazai góllal elúszott a shutout.

Fontos kiemelni, hogy Sikorcin Ladislav már az előző napon visszatérhetett a csapatba, ezen a mérkőzésen pedig már sokat vállalva jégkorongozott, gólpasszokat osztott ki, jól mozgott és egészségileg is rendben érezte magát, kijelenthető, hogy gerincsérülése a múlté, készen áll a szezonra ő is.

Az UTE gólszerzői: Benk, Csányi 2, Hebar, Frolik, Dósa

A magyar és MOL ligás felnőttcsapatok felkészülési meccsei:

2016. augusztus 11.
17:30 HK Trnava (SVK-2.)?KMH (SVK-3.) (Nagyszombat) 12-1
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Ferencváros (Nyitra) 5-2

2016. augusztus 12.
17:00 SC Csíkszereda?Progym (ROM-1.) 8-0
17:30 HK Levice (SVK-3.)?KMH (SVK-3.) (Léva) 6-2 (3-0, 3-1, 0-1)
18:00 Érsekújvár (SVK-1.)?Ferencváros (Érsekújvár) 4-1

2016. augusztus 14.
10:00 SC Csíkszereda?Progym (ROM-1.) 4-3

2016. augusztus 16.
17:30 Érsekújvár (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Érsekújvár) 1-2

2016. augusztus 17.
17:30 HC Topolcany (SVK-2.)?Debreceni HK (Nagytapolcsány) 4-3

2016. augusztus 18.
17:30 Besztercebánya (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Besztercebánya) 4-5
17:30 HK Trnava (SVK-2.)?Debreceni HK (Nagyszombat) 3-5
18:30 DAB?FTC (Dunaújváros) 3-4
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Zólyom) 3-4 b.
19:30 HDD Jesenice (AHL-SLO)?UTE (Jesenice) 4-1

2016. augusztus 19.
12:00 Detva (SVK-2.)?DVTK Jegesmedvék (Zólyom) 4-2
17:00 KMH Budapest-HK Levice 3-4 (1-0, 2-3, 0-1)
17:30 Slavia Trebic (CZE-2.)?MAC (Trebic) 2-3
18:00 Fehérvári Titánok?KAC II. (AUT-2.) 5-0
18:00 Progym?SC Csíkszereda (Gyergyószentmiklós) 1-7
19:00 Olimpija Ljubljana (EBEL)?UTE (Ljubljana) 6-1

2016. augusztus 20.
12:00 DVTK Jegesmedvék?GKS Tychy (POL-1.) (Zólyom) 3-1
18:00 Jestrábi Prostejov (CZE-2.)?MAC (Prostejov) 8-3

2016. augusztus 22.
18:00 Fehérvári Titánok?DAB (Székesfehérvár, C pálya) 4-3

2016. augusztus 23.
18:00 Debreceni HK?Dukla Michalovce (SVK-2.) (Debrecen) 6-1
18:45 Érsekújvár (SVK-1.)?MAC (Érsekújvár) 6-3
19:15 Villach (EBEL)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Villach) 4-3 h.u.

2016. augusztus 24.
18:00 Fehérvári Titánok?FTC (Székesfehérvár, C pálya) 3-2

2016. augusztus 25.
16:00 Liptovsky Mikulás B (SVK-3.)?KMH Budapest (Rózsahegy) 4-0
18:00 MsHK Zilina (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Zsolna) 2-0
18:00 Progym?Brassó (Gyergyószentmiklós) 1-6
19:15 Klagenfurt (EBEL)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Klagenfurt) 4-3 h.u.

2016. augusztus 26.
14:00 Iskra Partizánske (SVK-3.)?KMH Budapest (Rózsahegy) 5-2
17:00 SC Csíkszereda?Dunarea Galati (Csíkszereda) 4-5
17:30 Brassó?Progym (Brassó) 3-2
18:00 FTC?DAB (Pesterzsébet) 7-4
18:00 Detva (SVK-2.)?UTE (Gyetva) 4-1

2016. augusztus 27.
17:00 SC Csíkszereda?Dunarea Galati (Csíkszereda) 4-3

2016. augusztus 28.
10:00 KMH Budapest?Gelnica (Rózsahegy) 10-3

2016. augusztus 29.
18:00 DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc) 4-2
18:00 Progym (ROM)?Dunarea Galati (Gyergyószentmiklós) 5-8

2016. augusztus 30.
17:00 DAB?Debreceni HK (Dunaújváros) 2-1
17:00 MHKM Skalica (SVK-2.)?UTE (Szakolca) 2-3 b.
19:00 MAC?Olimpija Ljubljana (EBEL) (Tüskecsarnok) 2-3 h.

2016. augusztus 31.
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány) 2-6

2016. szeptember 1.
17:30 Fehérvári Titánok?HK Beograd (Székesfehérvár)

2016. szeptember 2.
17:00 Dukla Michalovce (SVK-2.)?Debreceni HK (Nagymihály)
17:00 Dunarea Galati?Corona Brassó (Galac)
18:00 MHC Martin (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Turócszentmárton)
18:00 Progym (ROM)?SC Csíkszereda (Gyergyószentmiklós)
18:30 DAB?HK Beograd (Dunaújváros)

2016. szeptember 3.
15:00 Dunarea Galati?Corona Brassó (Galac)
16:00 MAC Budapest?Graz (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
17:45 Ferencváros?Fehérvári Titánok (MOL) (Pesterzsébet)
19:00 Fehérvár AV19?Comarch Cracovia (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

2016. szeptember 4.
15:00 bronzmérkőzés, az előző nap vesztesei (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)
18:00 döntő, az előző nap győztesei (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2