Bardejov–DVTK 7-1

   

Nagy pofonba szaladt bele utolsó felkészülési mérkőzésén a MOL Liga, magyar bajnoki és Magyar Kupa címvédő Miskolc.

Gyorsan vezetést szerzett a hazai csapat, ezt Dudas kiegyenltette, de erre hamar újabb két góllal válaszolt a szlovák másodosztály egyik élcsapata. A bártfaiak nyomasztó fölénye a második harmadban is folytatódott, a meccs feléig újabb három góllal terhelték meg a borsodiak hálóját. ezt követően visszaesett a tempó, a meccs második fele formalitássá vált, de a lefújás előtt még egy hazai gólnak örülhettek a bártfai szurkolók. Nem is véletlen, hogy Mayer Péter vezetőedző nem tudta dicsérni csapatát.”Úgy tűnik még időben szaladtunk bele két olyan pofonba, ami komoly figyelmeztetés számunkra – nyilatkozta a csapathonlapnak a fiatal szakember -. Mindenkinek tudomásul kell vennie, hogy a múltból nem lehet megélni, ez egy új szezon, ahol minden egyes cserében keményen kell küzdeni. Mondtam a szezon elején, hogy ugyan a mi névsorunk impozáns, ám önmagában a nevek még nem nyernek mérkőzést. Most láttuk a „sötét oldalt”, és kiderült, hogy akkor leszünk jó csapat, ha edzésen és a mérkőzésen egyaránt kőkemény munkát teszünk bele.”

Jegyzőkönyv

HC 46 Bardejov – DVTK Jegesmedvék
7-1 (3-1, 3-0, 1-0)
46 Bardejov: Sabol – Pichnacik, Takac, Gmitter, Cutt, Balaz, Valjent, Vsetecka, Mikolasek, Kalinac, Solomoncsak, Loydl, Ceselka, Vasko, Linet, Liptak, Polacek, Mojdis, Borecky, Simcak, Markus, Andreanik(k)
DVTK Jegesmedvék: Kiss – Tóth, Dudas, Leppanen, Láda B., Dansereau, Gőz, Vojtkó, Popovics, Hajós, Ritó, Miskolczi, Booras, Cseter, Galanisz, Somogyi, Pavuk, Győrffy, Laczkó, Adorján(k). Edző: Mayer Péter.
A Diósgyőr gólját Dudas szerezte.

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár) 7-5 (1-3, 4-0, 2-1)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Gyetva) 7-6 (3-1, 1-4, 2-1, 1-0)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár) 1-5 (0-3, 0-1, 1-1)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom) 4-0 (3-0, 0-0, 1-0)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat) 3-6 (0-1, 2-1, 1-4)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom) 3-5 (2-3, 1-2, 0-0)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom) 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)

augusztus 17.
18:15 DAB–Debrecen (Dunaújváros) 5-3 (1-0, 0-0, 4-3)
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet) 8-1 (1-1, 5-0, 2-0)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca) 7-4 (2-1, 3-2, 2-1)

augusztus 20.
17:00 HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva) 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár) 0-5

augusztus 21.
16:00 Fehérvár (MOL)–Fehérvár U20 (Székesfehérvár) 4-0
17:00 MsHK Zilina (SVK)–UTE (Privigye) 6-2 (3-0, 0-2, 3-0)
18:00 Presov Penguins (SVK-2.)–Debrecen (Eperjes) 1-2 b. (1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
19:00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc) 8-5 (3-2, 3-1, 2-2)
19:30 EVL Landshut (GER-3.)–Fehérvár (Landshut) 1-7 (0-2, 0-3, 1-2)

augusztus 22.
15:30 Debrecen–Fehérvár (MOL) (Debrecen) 1-4 (0-1, 1-1, 0-2)
19:15 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice) 5-4 (1-1, 0-2, 3-1, 0-0, 1-0)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár (Straubing) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén) 4-2 (1-0, 2-2, 1-0)
19:00 HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana) 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky–HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár) 4-2

augusztus 27.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén) 4-2 (0-2, 4-0, 0-0)
18:00 Debrecen–Brassó (Debrecen) 5-1 (1-0, 1-0, 3-1)
18:15 DAB–Ferencváros (Dunaújváros) 1-3 (0-1, 1-1, 0-1)

augusztus 28.
18:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva) 4-1 (0-0, 3-1, 1-0)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár) 4-1 (3-0, 1-1, 0-0)
18:00 Debrecen–Brassó (Debrecen) 6-2 (2-2, 2-0, 2-0)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc) 3-2 (1-0, 1-1, 1-1)

augusztus 29.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–DAB (Léva) 9-5 (4-2, 2-1, 3-2)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet) 5-4 (1-3, 2-0 2-1)

szeptember 1.
18:00 Fehérvár (MOL)–UTE (Székesfehérvár) 5-2 (1-0, 3-2, 1-0)
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár) 1-2 (0-0, 1-2, 0-0)
18:00 Debrecen–HSC Csíkszereda (Debrecen) 2-3 (1-0, 1-1, 0-1, 0-0, 0-1)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz) 2-3 (0-1, 1-1, 1-1)
18:15 DAB–HK Levice (SVK-3.) (Dunaújváros) 10-4 (3-0, 6-1, 1-3)

szeptember 3.
18:00 Fehérvár (MOL)–Szlovákia U20 (Székesfehérvár) 7-1 (1-1, 6-0, 0-0)
18:00 KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok) 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet) 5-4 (0-0, 4-2, 1-2)

szeptember 4.
17:00 HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa) 7-1 (3-1, 3-0, 1-0)
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
19:00 Slavija Ljubljana (SLO-1.)–Fehérvár (MOL) (Ljubljana)

szeptember 5.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)

Az Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna programja:

szeptember 5., 15:30 HK 36 Skalica–Graz
szeptember 5., 19:00 Fehérvár–Olimpija Ljubljana
szeptember 6., 15:00 az előző nap vesztesei
szeptember 6., 18:00 az előző nap győztesei

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk