Ferencváros–DAB 5-4

   

Az FTC másodszor is legyőzte az Újvárost, így mind a négy felkészülési mérkőzését megnyerte.

A beszámolók szerint az első harmad viszonylag eseménytelenül telt, igazi edzőmeccs jelleggel. A második harmadban rákapcsoltak a csapatok, ezt a hat lőtt gól is mutatja. Az FTC kétszer is egyenlített, majd a hajrában kétgólos előnyre tett szert. A hazaiaknál ezúttal kimaradt a csapatból Szőcs Attila, Sára Tibor és Hardi Richárd, míg a vendégek két játékost is idő előtt elvesztettek, Mocik a 16., Magosi Erik a 37. percben végleges fegyelmit kapott, előbbi fejtámadásért, utóbbi palánkra lökés után. A meccs felénél a Fradi kapust cserélt Ágostont Budai váltotta. A másik oldalon végig Duschek bizonyíthatott. Az utolsó húsz perc is izgalmasan alakult, a végén 5-3-ról szépített a DAB egy kapus lehozatalos góllal, de egyenlítenie már nem sikerült, így az FTC nyerte az utolsó felkészülési meccset.

Ferencváros–DAB 5-4 (0-0, 4-2, 1-2)

Ferencváros:
Ágoston (Budai)
Hietamaki, Kovács V., Dubek, Kiss G., Jensen
Apelis, Souraniemi, Rafaj, Fliszár, Manninen
Lévai, Géczi, Farkas S., Galló I., Papp Cs.
Pál Zs., Üveges, Ódry, Fekti Á, Mach

DAB:
Duschek (Lindoff)
Smith, Pál Z., Sijka, McCann, Bushbacher
Léránt, Ki Hoon, Szepessy B., Szepessy M., Azari
Revák, Hruby, Mocik, Borbás, Németh P.
Nagy M., Odnoga, Magosi E., Mátyásy

Gólszerzők: Rafaj (Manninen, Jensen) 28. (PP), Papp Cs. (Farkas S.) 32., Fekti Á. (Mach, Souraniemi) 34., Souraniemi (Dubek) 37., (SH), Rafaj (Dubek, Apelis) 52. (PP), illetve Odnoga (Bushbacher) 21., Bushbacher (Sijka) 31., McCann (Sijka) 46., McCann (Bushbacher) 59. (PP).

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár) 7-5 (1-3, 4-0, 2-1)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Gyetva) 7-6 (3-1, 1-4, 2-1, 1-0)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár) 1-5 (0-3, 0-1, 1-1)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom) 4-0 (3-0, 0-0, 1-0)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat) 3-6 (0-1, 2-1, 1-4)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom) 3-5 (2-3, 1-2, 0-0)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom) 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)

augusztus 17.
18:15 DAB–Debrecen (Dunaújváros) 5-3 (1-0, 0-0, 4-3)
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet) 8-1 (1-1, 5-0, 2-0)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca) 7-4 (2-1, 3-2, 2-1)

augusztus 20.
17:00 HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva) 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár) 0-5

augusztus 21.
16:00 Fehérvár (MOL)–Fehérvár U20 (Székesfehérvár) 4-0
17:00 MsHK Zilina (SVK)–UTE (Privigye) 6-2 (3-0, 0-2, 3-0)
18:00 Presov Penguins (SVK-2.)–Debrecen (Eperjes) 1-2 b. (1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
19:00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc) 8-5 (3-2, 3-1, 2-2)
19:30 EVL Landshut (GER-3.)–Fehérvár (Landshut) 1-7 (0-2, 0-3, 1-2)

augusztus 22.
15:30 Debrecen–Fehérvár (MOL) (Debrecen) 1-4 (0-1, 1-1, 0-2)
19:15 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice) 5-4 (1-1, 0-2, 3-1, 0-0, 1-0)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár (Straubing) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén) 4-2 (1-0, 2-2, 1-0)
19:00 HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana) 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky–HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár) 4-2 

augusztus 27.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén) 4-2 (0-2, 4-0, 0-0)
18:00 Debrecen–Brassó (Debrecen) 5-1 (1-0, 1-0, 3-1)
18:15 DAB–Ferencváros (Dunaújváros) 1-3 (0-1, 1-1, 0-1)

augusztus 28.
18:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva) 4-1 (0-0, 3-1, 1-0)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár) 4-1 (3-0, 1-1, 0-0)
18:00 Debrecen–Brassó (Debrecen) 6-2 (2-2, 2-0, 2-0)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc) 3-2 (1-0, 1-1, 1-1)

augusztus 29.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–DAB (Léva) 9-5 (4-2, 2-1, 3-2)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet) 5-4 (1-3, 2-0 2-1)

szeptember 1.
18:00 Fehérvár (MOL)–UTE (Székesfehérvár) 5-2 (1-0, 3-2, 1-0)
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár) 1-2 (0-0, 1-2, 0-0)
18:00 Debrecen–HSC Csíkszereda (Debrecen) 2-3 (1-0, 1-1, 0-1, 0-0, 0-1)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz) 2-3 (0-1, 1-1, 1-1)
18:15 DAB–HK Levice (SVK-3.) (Dunaújváros) 10-4 (3-0, 6-1, 1-3)

szeptember 3.
18:00 Fehérvár (MOL)–Szlovákia U20 (Székesfehérvár) 7-1 (1-1, 6-0, 0-0)
18:00 KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok) 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet) 5-4 (0-0, 4-2, 1-2)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
17:00 HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

Az Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna programja:

szeptember 5., 15:30 HK 36 Skalica–Graz
szeptember 5., 19:00 Fehérvár–Olimpija Ljubljana
szeptember 6., 15:00 az előző nap vesztesei
szeptember 6., 18:00 az előző nap győztesei

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk