Landshut–Fehérvár 1-7

   

A magyar EBEL-csapat magabiztos győzelmet aratott egy paprikás hangulatú mérkőzésen.

A találkozót a Fehérvár kezdte jobban, a 8. percben Francis révén megszerezte a vezetést, majd 6 perccel később kétgólosra növelte az előnyt. Az emberelőnyökben bővelkedő meccsen sokáig nem született újabb gól, egészen a mérkőzés feléig, amikor Nagy Gergő fejezett be sikerrel egy támadást. Két percre rá Wehrs belőtte a negyedik fehérvári gólt, a harmad utolsó percében pedig újra Nagy volt eredményes. A harmadik játékrész nem csak a játékról szólt, bár Banham és Wehrs is betaláltak, valamint a landshutitak is megszerezték a szépítőgólt, de verekedés miatt idő előtt befejezte a mérkőzést Orbán és Brocklehurst. A Fehérvár 7-1-re nyert német harmadosztályú ellenfelével szemben.

Kapusok: Rajna (Hetényi Z.)
Hátvédek: Varga, Orbán, Szaller, Szirányi, Brocklehurst, Wehrs, Szabó D.
Csatársorok:
Kóger, Nagy G., Sárpátki
Connolly, Francis, Blackwater
Kovács Cs., Sikorcin, Banham
Vincze, Benk, Becze

Mindeközben délután a Fehérvár MOL Liga-csapata Tyler Dietrich vezetésével az EBYSL-csapat ellen lépett jégre. A 2×40 perces, futóórával mért meccset Pillók, Reisz, Bodo és Orban góljaival 4-0-ra a MOL Ligára készülő együttes nyerte, mely az alábbi összeállításban játszott:

Kalnins (Scola)

Szabó B., Krogh, Orban, Tóth G., Bodo
Hegyi Á., Reiter A., Pillók, Shupe, Vizi
Vokla, Korbuly, Reiter R., Kocsis, Hamvai
Pados, Lengyel, Mazzag, Reisz, Szita.

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár) 7-5 (1-3, 4-0, 2-1)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Gyetva) 7-6 (3-1, 1-4, 2-1, 1-0)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár) 1-5 (0-3, 0-1, 1-1)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom) 4-0 (3-0, 0-0, 1-0)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat) 3-6 (0-1, 2-1, 1-4)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom) 3-5 (2-3, 1-2, 0-0)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom) 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)

augusztus 17.
18:15 DAB–Debrecen (Dunaújváros) 5-3 (1-0, 0-0, 4-3)
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet) 8-1 (1-1, 5-0, 2-0)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca) 7-4 (2-1, 3-2, 2-1)

augusztus 20.
17:00 HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva) 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár) 0-5

augusztus 21.
16:00 Fehérvár (MOL)–Fehérvár U20 (Székesfehérvár) 4-0
17:00 MsHK Zilina (SVK)–UTE (Privigye) 6-2 (3-0, 0-2, 3-0)
18:00 Presov Penguins (SVK-2.)–Debrecen (Eperjes) 1-2 b. (1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
19:00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc) 8-5 (3-2, 3-1, 2-2)
19:30 EVL Landshut (GER-3.)–Fehérvár (Landshut) 1-7 (0-2, 0-3, 1-2)

augusztus 22.
15:30 Debrecen–Fehérvár (MOL) (Debrecen)
19:00 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár (Straubing)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)
19:00 HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky–HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár)

augusztus 27.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)
18:00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (Érsekújvár)
18:15 DAB–Ferencváros (Dunaújváros)

augusztus 28.
18:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

augusztus 29.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–DAB (Léva)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 1.
18:00 Fehérvár (MOL)–UTE (Székesfehérvár)
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
Debrecen–HSC Csíkszereda (Debrecen)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet)
KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., péntek
EBJL 14:00 ZNODHK 2-4VÉGE
EL 17:30 BRADAB 2-0VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 DUMMIS 3-6VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 4-1VÉGE
EXL 18:00 DTRMAC 8-2VÉGE
december 7., szombat
EBJL 12:30 EHCVAS 2-8VÉGE
EBJL 12:45 ZNODHK 4-3 HVÉGE
EWHL 13:00 VLLMAC 1-3VÉGE
U18 13:40 AVSMAC 2-3VÉGE
U18 14:00 SZEDAB 5-2VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 0-6VÉGE
EBJL 17:15 KACMIS 7-1VÉGE
EL 17:30 BRAHKB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 GYEDAB 5-2VÉGE
EBJL 17:50 VICUTE 4-3VÉGE
SVK3 18:00 SENPHC 4-3VÉGE
U18 19:50 ÓHAKMH 5-3VÉGE
december 8., vasárnap
EBJL 11:30 EHLDHK 2-5VÉGE
EWHL 12:00 BOZKMH 2-3VÉGE
EXL 17:00 LMIMAC 1-2VÉGE
EWHL 17:15 OLLMAC 1-13VÉGE
EBEL 17:30 AVSG99 4-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBJL 17:30 OKRETO 9-4VÉGE
EXL 17:30 MISNZÁ 5-4 BVÉGE
UPV 18:00 H20K20 9-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 0-1VÉGE
EL 18:30 UTESCC 2-3 BVÉGE
U21 18:30 FTCPHC 2-4VÉGE
december 10., kedd
UPV 18:00 H17H16 
VÁL 19:00 HUNKOR 
EBEL 19:15 AVSHCB 
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
december 11., szerda
EIHC 15:30 FRAJPN 
UPV 18:00 H16H17 
EIHC 19:00 UKRBLR 
december 12., csütörtök
NŐI 12:30 HUNCZE 
UPV 13:45 H17H16 
EIHC 15:30 KORUKR 
EIHC 19:00 HUNJPN 
    • M4 SPORT (19:45)
NU18 19:00 HUNPOL 
U18 19:00 HUNDEN 
VB20 19:00 HUNUKR 
december 13., péntek
NŐI 12:30 HUNFRA 
EIHC 15:30 BLRKOR 
EIHC 19:00 HUNFRA 
    • M4 SPORT (20:00)
NU18 19:00 HUNCZE 
U18 19:00 HUNNOR 
december 14., szombat
VB20 12:00 HUNEST 
EIHC 12:30 A3B3 
U18 14:00 HUNSVK 
NU18 15:30 HUNSVK 
EIHC 16:00 A2B2 
EIHC 19:30 A1B1 
december 15., vasárnap
NŐI   HUN
VB20 15:30 HUNPOL 
Partnerünk