HC 07 Detva?UTE 3-1

   

Virág Tamás lőtte a lilák első gólját a szezonban, a két bunyóval tarkított felkészülési mérkőzését a hajrában vesztette el Szilassy Zoltán csapata. 

Az UTE kétnapos felvidéki túrára utazott, kezdésként a szlovák másodosztály bajnoka Polccal a kapuban várt rá. A meccs első  felében nem esett gól, majd a 33. percben Buda révén a hazaiak szereztek vezetést. Az utolsó harmadra 1-0-s Gyetva-előnnyel korcsolyáztak ki a csapatok. A 43. percben egyenlített az UTE, Dósa Krisztián átadásából Virág Tamás szerzett gólt. Négy perc múlva belőtte a gyetvai csapat a győztes találatot, majd következett két ökölpárharc, helyszíni beszámolók szerint Kiss Dániel megnyerte, Gröschl Tamás elbukta a bokszot. A végén üres kapura még egy gólt lőttek a hazaiak, így alakult ki a 3-1-es végeredmény.

Az UTE-nál jégre lépett egy próbajátékos is, Kiss Zsolt 20 éves dunaszerdahelyi hátvéd, aki eddig a HK Trnavában játszott, tavaly a juniorcsapatban szerepelt.

DETUTE

Fotó: Utehoki UTE Facebook

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky?Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár) 7-5 (1-3, 4-0, 2-1)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)?HC Nové Zámky (Gyetva) 7-6 (3-1, 1-4, 2-1, 1-0)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky?Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár) 1-5 (0-3, 0-1, 1-1)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)?Fehérvár (Zólyom) 4-0 (3-0, 0-0, 1-0)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)?HC Nové Zámky (Nagyszombat) 3-6 (0-1, 2-1, 1-4)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)?Fehérvár (Zólyom) 3-5 (2-3, 1-2, 0-0)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár?SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom) 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)

augusztus 17.
18:15 DAB?Debrecen (Dunaújváros) 5-3 (1-0, 0-0, 4-3)
19:00 Ferencváros?HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet) 8-1 (1-1, 5-0, 2-0)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)?HC Nové Zámky (Szakolca) 7-4 (2-1, 3-2, 2-1)

augusztus 20.
17:00 HK Detva (SVK-2.)?UTE (Gyetva) 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
18:00 HC Nové Zámky?HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár) 0-5

augusztus 21.
17:00 MsHK Zilina (SVK)?UTE (Privigye)
18:00 Presov Penguins (SVK-2.)?Debrecen (Eperjes)
19:00 DVTK Jegesmedvék?KH Sanok (POL) (Miskolc)
19:30 EVL Landshut (GER-2.)?Fehérvár (Landshut)

augusztus 22.
15:30 Debrecen?Fehérvár (MOL) (Debrecen)
18:15 DAB?HK Levice (SVK-3.) (Dunaújváros)
19:00 HDD Jesenice (SLO)?MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)?Fehérvár (Straubing)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)?HC Nové Zámky (Pöstyén)
19:00 HDD Olimpija Ljubljana (SLO)? MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky?HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár)

augusztus 27.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)?UTE (Pöstyén)
18:00 HC Nové Zámky?Szlovákia U20 (Érsekújvár)
18:15 DAB?Ferencváros (Dunaújváros)

augusztus 28.
18:00 HC 07 Detva (SVK-2.)? MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky?UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék?HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

augusztus 29.
17:30 HK Levice (SVK-3.)?DAB (Léva)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros?HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 1.
18:00 Fehérvár (MOL)?UTE (Székesfehérvár)
18:00 HC Nové Zámky?SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
Debrecen?HSC Csíkszereda (Debrecen)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)?MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
19:00 Ferencváros?DAB (Pesterzsébet)
KH Sanok (POL)?DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky?Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)?DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 18., szombat
VB 12:20 DENSUI 0-8VÉGE
VB 12:20 LATSWE 2-7VÉGE
VB 16:20 CANFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 16:20 GERPOL 4-2VÉGE
VB 20:20 CZEGBR 4-1VÉGE
VB 20:20 FRASVK 2-4VÉGE
május 19., vasárnap
VB 16:20 NORAUT 1-4VÉGE
VB 16:20 USAKAZ 10-1VÉGE
VB 20:20 SUICAN 2-3VÉGE
VB 20:20 SVKLAT 2-3 BVÉGE
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR INFO
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER INFO
VB 16:20 CANCZE INFO
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA INFO
VB 20:20 FINSUI INFO
VB 20:20 SWESVK INFO
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 negyedd.
VB 16:20 negyedd.
VB 20:20 negyedd.
VB 20:20 negyedd.
Partnerünk
Archívum