Ukrajna sok légióssal érkezik

 

Északkeleti szomszédunk főleg környező országban szereplő játékosaira épít, de nem tud a legjobb csapatával kiállni.

Ukrajna megnevezte 26 fős keretét a december 28. és 30. között megrendezésre kerülő újpesti U18-as tornára. Vízumproblémák miatt több játékost is kénytelenek nélkülözni, viszont 5 légiósukat hívták be Ausztriából, 3-an érkeznek Észak-Amerikából, 1-1 játékos pedig Lengyelországból és Csehországból. Fiatal kerettel jönnek, 12-en 1997-ben, 10-en 1998-ban, 3 játékos pedig 1999-ben született.

De hát így lesz ezzel a két magyar csapat is, hasznos tornára van tehát kilátás, amelyen a szlovák U18-as Extraliga egyik élcsapata, a Slovan Bratislava a negyedik résztvevő.

Az újpesti U18-as torna menetrendje:

2014. december 28., 16.00: Slovan Bratislava–Magyarország (fehér)
2014. december 28., 19.00: Magyarország (piros)–Ukrajna
2014. december 29., 9.30: Magyarország (fehér)–Magyarország (piros)
2014. december 29., 12.30: Ukrajna–Slovan Bratislava
2014. december 29., 17.00: Ukrajna–Magyarország (fehér)
2014. december 29., 20.00: Magyarország (piros)–Slovan Bratislava
2014. december 30., 11.00: döntő/bronzmérkőzés
2014. december 30., 14.00: döntő/bronzmérkőzés

Magyarország (fehér) játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Garát Zsombor 1997 Boston Bandits (EHL)
Gerencsér Dominik 1997 Mikkeli (FIN)
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Horváth Bálint 1998 Miskolc
Jászai Barna 1997 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 Bern (SUI)
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Sági Martin 1997 Linz
Török Patrik 1998 Fehérvár

A csapat stábja:
Ondrejcik Rastislav, Fodor Szabolcs, Mercz Orsolya, Magyar Péter, Sarkadi Csaba

Magyarország (piros) játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Boros Dániel 1997 MAC
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Stipsicz Bence 1997 MAC
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Gáspár Máté 1997 Linz
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Nagy Zoltán 1997 Diskos (FIN)
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas

A csapat stábja:
Svasznek Bence, Farkas Tamás, Nagy Attila, Magyar Péter, Sarkadi Csaba

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk