Ukrajna sok légióssal érkezik

 

Északkeleti szomszédunk főleg környező országban szereplő játékosaira épít, de nem tud a legjobb csapatával kiállni.

Ukrajna megnevezte 26 fős keretét a december 28. és 30. között megrendezésre kerülő újpesti U18-as tornára. Vízumproblémák miatt több játékost is kénytelenek nélkülözni, viszont 5 légiósukat hívták be Ausztriából, 3-an érkeznek Észak-Amerikából, 1-1 játékos pedig Lengyelországból és Csehországból. Fiatal kerettel jönnek, 12-en 1997-ben, 10-en 1998-ban, 3 játékos pedig 1999-ben született.

De hát így lesz ezzel a két magyar csapat is, hasznos tornára van tehát kilátás, amelyen a szlovák U18-as Extraliga egyik élcsapata, a Slovan Bratislava a negyedik résztvevő.

Az újpesti U18-as torna menetrendje:

2014. december 28., 16.00: Slovan Bratislava–Magyarország (fehér)
2014. december 28., 19.00: Magyarország (piros)–Ukrajna
2014. december 29., 9.30: Magyarország (fehér)–Magyarország (piros)
2014. december 29., 12.30: Ukrajna–Slovan Bratislava
2014. december 29., 17.00: Ukrajna–Magyarország (fehér)
2014. december 29., 20.00: Magyarország (piros)–Slovan Bratislava
2014. december 30., 11.00: döntő/bronzmérkőzés
2014. december 30., 14.00: döntő/bronzmérkőzés

Magyarország (fehér) játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Garát Zsombor 1997 Boston Bandits (EHL)
Gerencsér Dominik 1997 Mikkeli (FIN)
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Horváth Bálint 1998 Miskolc
Jászai Barna 1997 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 Bern (SUI)
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Sági Martin 1997 Linz
Török Patrik 1998 Fehérvár

A csapat stábja:
Ondrejcik Rastislav, Fodor Szabolcs, Mercz Orsolya, Magyar Péter, Sarkadi Csaba

Magyarország (piros) játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Boros Dániel 1997 MAC
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Stipsicz Bence 1997 MAC
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Gáspár Máté 1997 Linz
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Nagy Zoltán 1997 Diskos (FIN)
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas

A csapat stábja:
Svasznek Bence, Farkas Tamás, Nagy Attila, Magyar Péter, Sarkadi Csaba

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk