Ukrajna sok légióssal érkezik

 

Északkeleti szomszédunk főleg környező országban szereplő játékosaira épít, de nem tud a legjobb csapatával kiállni.

Ukrajna megnevezte 26 fős keretét a december 28. és 30. között megrendezésre kerülő újpesti U18-as tornára. Vízumproblémák miatt több játékost is kénytelenek nélkülözni, viszont 5 légiósukat hívták be Ausztriából, 3-an érkeznek Észak-Amerikából, 1-1 játékos pedig Lengyelországból és Csehországból. Fiatal kerettel jönnek, 12-en 1997-ben, 10-en 1998-ban, 3 játékos pedig 1999-ben született.

De hát így lesz ezzel a két magyar csapat is, hasznos tornára van tehát kilátás, amelyen a szlovák U18-as Extraliga egyik élcsapata, a Slovan Bratislava a negyedik résztvevő.

Az újpesti U18-as torna menetrendje:

2014. december 28., 16.00: Slovan Bratislava–Magyarország (fehér)
2014. december 28., 19.00: Magyarország (piros)–Ukrajna
2014. december 29., 9.30: Magyarország (fehér)–Magyarország (piros)
2014. december 29., 12.30: Ukrajna–Slovan Bratislava
2014. december 29., 17.00: Ukrajna–Magyarország (fehér)
2014. december 29., 20.00: Magyarország (piros)–Slovan Bratislava
2014. december 30., 11.00: döntő/bronzmérkőzés
2014. december 30., 14.00: döntő/bronzmérkőzés

Magyarország (fehér) játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Garát Zsombor 1997 Boston Bandits (EHL)
Gerencsér Dominik 1997 Mikkeli (FIN)
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Horváth Bálint 1998 Miskolc
Jászai Barna 1997 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 Bern (SUI)
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Sági Martin 1997 Linz
Török Patrik 1998 Fehérvár

A csapat stábja:
Ondrejcik Rastislav, Fodor Szabolcs, Mercz Orsolya, Magyar Péter, Sarkadi Csaba

Magyarország (piros) játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Boros Dániel 1997 MAC
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Stipsicz Bence 1997 MAC
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Gáspár Máté 1997 Linz
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Nagy Zoltán 1997 Diskos (FIN)
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas

A csapat stábja:
Svasznek Bence, Farkas Tamás, Nagy Attila, Magyar Péter, Sarkadi Csaba

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 4-2 HÉLŐ
    • SPORT 2
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk