Kijelölték a két magyar U18-as csapatot

 

Az ifjúsági válogatottakhoz behívtak 1999-es játékosokat is, sőt egy 14 éves csatár is játszik a vasárnap kezdődő négycsapatos nemzetközi tornán.

Miután Fehéroroszország lemondta a budapesti tornát, megnevezték azt a 22-22 magyar játékost, aki jégre lép a két magyar válogatottban, a fehéreknél és a pirosaknál. Az U16-os válogatottból is merített a Glen Williamson vezette stáb, meghívót kapott Sándor Flórián, Nagy Ákos, Simotics Ferenc, Kreisz Brúnó, Bugár Gábor, Révész Marcell és Daadou Ádám. A Megyeri úti tornára ingyenes a belépés.

Az újpesti U18-as torna menetrendje:

2014. december 28., 16.00: Slovan Bratislava–Magyarország (fehér)
2014. december 28., 19.00: Magyarország (piros)–Ukrajna
2014. december 29., 9.30: Magyarország (fehér)–Magyarország (piros)
2014. december 29., 12.30: Ukrajna–Slovan Bratislava
2014. december 29., 17.00: Ukrajna–Magyarország (fehér)
2014. december 29., 20.00: Magyarország (piros)–Slovan Bratislava
2014. december 30., 11.00: döntő/bronzmérkőzés
2014. december 30., 14.00: döntő/bronzmérkőzés

Magyarország (fehér) játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Garát Zsombor 1997 Boston Bandits (EHL)
Gerencsér Dominik 1997 Mikkeli (FIN)
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Csatárok:
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Horváth Bálint 1998 Miskolc
Jászai Barna 1997 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 Bern (SUI)
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Sági Martin 1997 Linz
Török Patrik 1998 Fehérvár

A csapat stábja:
Ondrejcik Rastislav, Fodor Szabolcs, Mercz Orsolya, Magyar Péter, Sarkadi Csaba

Magyarország (piros) játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Boros Dániel 1997 MAC
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Stipsicz Bence 1997 MAC
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Gáspár Máté 1997 Linz
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Nagy Zoltán 1997 Diskos (FIN)
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas

A csapat stábja:
Svasznek Bence, Farkas Tamás, Nagy Attila, Magyar Péter, Sarkadi Csaba

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
OG 04:10 CZEUSA 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 RUSFIN 
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
U18   MACAVS 
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
U20   G99VAS 
U20   MACAVS 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
Partnerünk