A serdülőválogatott Kaposváron és St. Pöltenben játszik

   

Ezen a héten az U15-ös és az U16-os válogatott is edzőtáborozik, mindkét csapat komoly nemzetközi tornára utazik.

December 15-én a Jégpalotában összegyűltek a válogatott játékosok a serdülő korosztály két évjáratából. A nagyobbak kedden Kaposvárra utaznak, ahol szerdán edzenek, majd csütörtök Ausztria és Szlovénia, pénteken pedig Olaszország ellen lépnek jégre, majd szombaton helyosztót játszanak. Ősszel Ausztriából tornagyőztesként tért haza csapatunk egy hasonló négy nemzet tornáról.

HUN U16 St Polten

Az egy évvel fiatalabbak szerdán St. Pöltenbe indulnak, hogy csütörtökön a helyi csapattal és Szlovéniával, pénteken Olaszországgal, szombaton pedig a házigazda Ausztriával összemérjék erejüket.

A kaposvári U16-os torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 18., 12.30: Magyarország–Ausztria
2014. december 18., 20.00: Magyarország–Szlovénia
2014. december 19., 12.30: Magyarország–Olaszország
helyosztók

Az U16-os válogatott kaposvári  játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bobák Gergő 1999 Fehérvár
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Molnár András 1999 UTE
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Horváth Bálint 1999 IF Troja Ljungby (SWE)
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Szalma Zsolt 1999 UTE


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Mercz Orsolya

A St. Pölten-i U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 18., 11.00: Magyarország–St. Pölten
2014. december 18., 19.10: Magyarország–Szlovénia
2014. december 19., 15.40: Magyarország–Olaszország
2014. december 20., 13.40: Magyarország–Ausztria

Az U15-ös válogatott St. Pölten-i torna előtt edzőtáborozó, bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Márkus Levente 2000 UTE
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Horváth László 2000 Győr
Nagy Zalán 2000 Debrecen
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Csatárok:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Galántai Richárd 2000 Pesterzsébet
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Páterka Bence 2000 UTE
R. Szabó András 2000 Miskolc
Rácz Kristóf 2000 Debrecen
Tóth András 2000 MAC
Vértes Nátán 2000 Fehérvár
Zsigmond Áron Sándor 2000 HSC Csíkszereda


A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Nagy József

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk