Lettország–Svájc 0-1

   

A legutóbbi világbajnokság ezüstérmese megszenvedett a KHL-esekkel felálló ellenféllel, 8 másodperccel a vége előtt esett az egyetlen gól.

A cseh-svéd rangadó árnyékában megrendezett mérkőzés a legvégén dőlt el. Úgy tűnt, a svájciak fölénye ellenére nem születik gól a rendes játékidőben, ám 59:52-nél, nyolc másodperccel a vége előtt lehetetlen helyzetből próbálkozott Simon Moser, rálőtte a kapu előtt álló védőre a korongot, de sikerrel járt, győztes gólt szerzett. A svájciak nehezen, de hozták kötelező győzelmüket, Hiller 21 védéssel shutouttal zárt.

Olimpia, 2014. feb. 12., szerda.
Masalskis: 97,4% (Gudlevskis)
K
Hiller: 100% (Berra)
Rekis, Ozolins, Sprukts, Darzins, Redlihs M.
1
Streit, Díaz, Niederreiter, Plüss, Moser
Kulda, Bartulis, Vasiljevs, Karsums, Daugavins
2
Weber, Josi, Ambühl, Suri, Bieber
Sotnieks, Pujacs, Girgensons, Indrasis, Kenins
3
Vauclair, Seger, Wick, Romy, Brunner
Redlihs K., Freibergs, Stals, Cipulis, Pavlovs
4
Blindenbacher, Cunti, Bodenmann, Gardner, Hollenstein
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 59:52 SUI OL Moser
21 Kapura lövések száma 39
10 Kiállításpercek 6
Mérkőzés Időpont Televízió
Csehország–Svédország 2-4 Duna (felv., 21.45)
Sport1 (GER)
Lettország–Svájc 0-1
Finnország–Ausztria 2014. február 13., 9.00
Oroszország–Szlovénia 2014. február 13., 13.30 Duna
Szlovákia–USA 2014. február 13., 13.30 Sport1 (GER)
Kanada–Norvégia 2014. február 13., 18.00 Duna (felv., 21.30)
Sport1 (GER)
Csehország–Lettország 2014. február 14., 9.00 Sport1 (GER)
Svédország–Svájc 2014. február 14., 13.30 Duna
Sport1 (GER)
Kanada–Ausztria 2014. február 14., 18.00 Duna (felv., 21.35)
Sport1 (GER)
Norvégia–Finnország 2014. február 14., 18.00
Szlovákia–Szlovénia 2014. február 15., 9.00
USA–Oroszország 2014. február 15., 13.30 Duna
Sport1 (GER)
Svájc–Csehország 2014. február 15., 18.00 Duna (felv., 21.35)
Sport1 (GER)
Svédország–Lettország 2014. február 15., 18.00
Ausztria–Norvégia 2014. február 16., 9.00
Oroszország–Szlovákia 2014. február 16., 13.30 Duna
Sport1 (GER)
Szlovénia–USA 2014. február 16., 13.30
Finnország–Kanada 2014. február 16., 18.00 Duna (felv., 21.25)
Sport1 (GER)
nyolcaddöntő, 1. mérkőzés 2014. február 18., 9.00 Sport1 (GER)
nyolcaddöntő, 2. mérkőzés 2014. február 18., 13.30 Duna
nyolcaddöntő, 3. mérkőzés 2014. február 18., 18.00 Duna
nyolcaddöntő, 4. mérkőzés 2014. február 18., 18.00
negyeddöntő, 1. mérkőzés 2014. február 19., 9.00 Sport1 (GER)
negyeddöntő, 2. mérkőzés 2014. február 19., 13.30 Duna
negyeddöntő, 3. mérkőzés 2014. február 19., 18.00 Duna
negyeddöntő, 4. mérkőzés 2014. február 19., 18.00
elődöntő, 1. mérkőzés 2014. február 21., 13.00 Duna
elődöntő, 2. mérkőzés 2014. február 21., 18.00 Duna
mérkőzés a 3. helyért 2014. február 22., 16.00 Duna
döntő 2014. február 23., 13.00 Duna

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk