Detva–UTE 2-0

   

A lila-fehérek a harmadik felkészülési meccsükön nem lőttek gólt. A gól nélküli első harmad után a második játékrészben megszerezték a vezetést a gyetvaiak, míg a második hazai gól büntetőből esett, továbbá ezen kívül még egy büntetőt kihagytak. A meccs után 5-5 büntetőt lőttek a felek, azt 3-2-re ugyancsak a Detva nyerte. Az újpestiek kétgólos veresége védekezésben előrelépésnek tekinthető, ám a támadójátékon továbbra is van mit csiszolni, ezt megelőzően kétszer is 5-1-re kapott ki az UTE a szlovák másodosztályú riválisokkal szemben.

Augusztus 9-től négy héten át több mint 50 mérkőzésen izgulhatnak a MOL Liga és a Fehérvár rajongói.

2013.08.09., 18.00: HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) (Érsekújvár)
2013.08.10., 19.00: SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky 6-1 (0-0, 2-0, 4-1) (Székesfehérvár)
2013.08.13., 18.00: HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) 8-4 (2-0, 3-2, 3-2) (Érsekújvár)
2013.08.13., 18.00: Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE 5-1 (2-0, 1-0, 2-1) (Liptószentmiklós)
2013.08.13., 17.00: Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc 4-1 (3-0, 0-1, 1-0) (Igló)
2013.08.14., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Miskolc 3-5 (2-1, 1-3, 0-1) (Sanok)
2013.08.14., 17.00: MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)(Poprád)
2013.08.15., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler 2-1 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 1-0) (Sanok)
2013.08.16., 15.00: HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 3-5 (1-2, 1-1, 1-2) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: GKS Katowice (POL)–Dab.Docler 4-9 (0-4, 1-2, 3-3) (Katowice)
2013.08.16., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–Miskolc 3-0 (0-0, 1-0, 2-0) (Eperjes)
2013.08.16., 18.00: Senica (SVK-2.)–UTE 5-1 (1-0, 1-1, 3-0) (Szenice)
2013.08.16., 18.30: Corona Brassó–Rosenborg (NOR) 4-9 (0-4, 3-2, 1-3) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda 5-1 (3-1, 2-0, 0-0) (Poprád)
2013.08.17., 15.00: Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 0-6 (0-4, 0-0, 0-2) (Brassó)
2013.08.17., 18.30: Corona Brassó–HC Nové Zámky 3-2 (0-1, 1-0, 2-1) (Brassó)
2013.08.18., 13.30: Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky 4-2 (1-2, 0-0, 3-0) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 3-6 (0-1, 2-3, 1-2) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 4-5 (2-1, 2-1, 0-2, 0-0, 0-1) (Poprád)
2013.08.20., 17.00: HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 6-2 (1-0, 2-0, 3-2) (Nagymihály)
2013.08.22., 17.00: HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE 2-0 (0-0, 1-0, 1-0) (Gyetva)
2013.08.22., 18.00: HC Nové Zámky–Slovakia Orange U20 (SVK-1.), Érsekújvár
2013.08.22., 17.30: HK Trnava (SVK-2.)–FTC 3-0 (1-0, 0-0, 2-0) (Nagyszombat)
2013.08.23., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.23., 19.15: Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.23., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE, Nagytapolcsány
2013.08.23., 16.00: MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.), Miskolc
2013.08.23., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19, Miskolc
2013.08.24., 16.00: SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.24., 18.00: SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky, Hodonín
2013.08.24., 19.15: Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.), Dunaújváros
2013.08.24., 16.00: SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.24., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.), Miskolc
2013.08.25., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.25., 17.30: HK Levice (SVK-3.)–UTE, Léva
2013.08.25., 19.15: Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.25., 16.00: KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19, Miskolc
2013.08.25., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.27., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky, Nagytapolcsány
2013.08.27.: MSHK Prievidza (SVK-2.)–FTC, Privigye
2013.08.29., 18.00: SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler, Pöstyén
2013.08.30.: HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc, Bártfa
2013.08.31., 15.30: SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana, Székesfehérvár
2013.08.31., 18.30: HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR), Székesfehérvár
2013.09.01., 14.30: első napi vesztesek, Székesfehérvár
2013.09.01., 17.30: első napi győztesek, Székesfehérvár

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 4., vasárnap
NHL 02:00 NSHPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk