Érsekújvár–Topolcany 4-0

   

Biztos győzelemmel kezdte a felkészülést a nyáron jelentősen megerősödött HC Nové Zámky. Az érsekújváriak 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) arányban bizonyultak jobbnak a szlovák 1. Liga alapszakasz hetedik helyén végzett, a negyeddöntőben a végső győztes bártfaiak ellen elvérzett HC Topolcany ellen.  Baron szerzett vezetést az első 20 percben, az előnyt Kubo növelte a második harmadban. Az utolsó játékrészben Fiala és Barcak szerzett még gólt. A hazaiaknál szinte mindenki játszott, 30 játékost próbált ki Meciar mester. Szombaton keményebb dió vár a felvidéki csapatra, a jó kezdés után a SAPA Fehérvár AV19 EBEL-csapatával játszanak Székesfehérváron.

dátum kezdés mérkőzés helyszín eredmény
2013.08.09. 18.00 HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) Érsekújvár 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
2013.08.10. 19.00 SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky Székesfehérvár
2013.08.13. 18.00 HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) Érsekújvár
2013.08.13. 17.00 Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE Szenice
2013.08.13. Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc Igló
2013.08.14. KH Sanok (POL-1.)–Miskolc Sanok
2013.08.14. 18.00 Cracovia Krakow (POL)–Dab.Docler Krakkó
2013.08.14. MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Liptószentmiklós
2013.08.15. 18.00 KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler Sanok
2013.08.16. 16.00 HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.16. 17.00 GS Katowice (POL)–Dab.Docler Katowice
2013.08.16. 18.00 Senica (SVK-2.)–UTE Szenice
2013.08.16. 19.00 HK Stadion Vrchlabi (CZE-3.)–Ferencváros Vrchlabi
2013.08.16. 19.30 Corona Brassó–Rosenborg (NOR) Brassó
2013.08.16. HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.17. 16.00 Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.17. 19.30 Corona Brassó–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 14.30 Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 18.00 Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.18. HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Eperjes
2013.08.20. 18.00 HC Nové Zámky–HK Trnava (SVK-2.) Érsekújvár
2013.08.20. HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Nagymihályi
2013.08.22. 17.30 HK Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagyszombat
2013.08.22. 17.00 HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE Gyetva
2013.08.23. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.23. 19.15 Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.23. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–UTE Nagytapolcsány
2013.08.23. 16.00 MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.23. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.24. 16.00 SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.24. 18.00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky Hodonín
2013.08.24. 19.15 Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.) Dunaújváros
2013.08.24. 16.00 SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.24. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.25. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.25. 19.15 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.25. 16.00 KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.25. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.27. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagytapolcsány
2013.08.29. 18.00 SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler Pöstyén
2013.08.30. HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc Bártfa
2013.08.31. 15.30 SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana Székesfehérvár
2013.08.31. 18.30 HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR) Székesfehérvár
2013.09.01. 14.30 első napi vesztesek Székesfehérvár
2013.09.01. 17.30 első napi győztesek Székesfehérvár

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 13., csütörtök
EIHC 16:00 HUNFRA 0-3VÉGE
NU18 18:00 HUNSVK 4-3VÉGE
U18 18:00 EHCETO 2-6VÉGE
U18 19:00 HUNUKR 4-2VÉGE
EIHC 20:00 NORBLR 6-1VÉGE
december 14., péntek
U18 15:30 UKRDEN 5-4VÉGE
EIHC 16:00 FRABLR 1-0VÉGE
VB20 16:30 HUNPOL 2-4VÉGE
NU18 18:00 HUNCZE 2-5VÉGE
U18 19:00 HUNSVK 5-4 HVÉGE
EIHC 20:00 HUNNOR 2-3VÉGE
december 15., szombat
EIHC 12:00 HUNBLR 1-8VÉGE
U18 12:00 SVKUKR 3-2 BVÉGE
NU18 13:30 HUNPOL 6-0VÉGE
U18 13:30 ETOMIS 5-7VÉGE
U18 15:30 HUNDEN 2-4VÉGE
EIHC 16:00 NORFRA 4-3VÉGE
december 16., vasárnap
U18 17:00 ZNOMIS 6-3VÉGE
december 17., hétfő
U20 18:20 MISDAB 5-2VÉGE
december 18., kedd
EBEL 18:00 AVSKAC 
    • DIGI SPORT 2
U18 18:30 VASDHK INFO
december 19., szerda
EL 17:50 VC2HKB 
EL 18:00 DABUTE 
EL 18:00 DEBFTC 
EXL 18:00 DTRMIS 
U20 18:25 UTEAVS 
EL 18:30 TITVAS 
U18 18:30 VASFTC 
EXL 19:00 MACDTV 
december 20., csütörtök
KHL 15:00 BAALOK 
    • SPORT 2
U20 15:20 KMHMIS 
Partnerünk