Érsekújvár–Topolcany 4-0

   

Biztos győzelemmel kezdte a felkészülést a nyáron jelentősen megerősödött HC Nové Zámky. Az érsekújváriak 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) arányban bizonyultak jobbnak a szlovák 1. Liga alapszakasz hetedik helyén végzett, a negyeddöntőben a végső győztes bártfaiak ellen elvérzett HC Topolcany ellen.  Baron szerzett vezetést az első 20 percben, az előnyt Kubo növelte a második harmadban. Az utolsó játékrészben Fiala és Barcak szerzett még gólt. A hazaiaknál szinte mindenki játszott, 30 játékost próbált ki Meciar mester. Szombaton keményebb dió vár a felvidéki csapatra, a jó kezdés után a SAPA Fehérvár AV19 EBEL-csapatával játszanak Székesfehérváron.

dátum kezdés mérkőzés helyszín eredmény
2013.08.09. 18.00 HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) Érsekújvár 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
2013.08.10. 19.00 SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky Székesfehérvár
2013.08.13. 18.00 HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) Érsekújvár
2013.08.13. 17.00 Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE Szenice
2013.08.13. Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc Igló
2013.08.14. KH Sanok (POL-1.)–Miskolc Sanok
2013.08.14. 18.00 Cracovia Krakow (POL)–Dab.Docler Krakkó
2013.08.14. MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Liptószentmiklós
2013.08.15. 18.00 KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler Sanok
2013.08.16. 16.00 HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.16. 17.00 GS Katowice (POL)–Dab.Docler Katowice
2013.08.16. 18.00 Senica (SVK-2.)–UTE Szenice
2013.08.16. 19.00 HK Stadion Vrchlabi (CZE-3.)–Ferencváros Vrchlabi
2013.08.16. 19.30 Corona Brassó–Rosenborg (NOR) Brassó
2013.08.16. HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.17. 16.00 Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.17. 19.30 Corona Brassó–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 14.30 Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 18.00 Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.18. HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Eperjes
2013.08.20. 18.00 HC Nové Zámky–HK Trnava (SVK-2.) Érsekújvár
2013.08.20. HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Nagymihályi
2013.08.22. 17.30 HK Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagyszombat
2013.08.22. 17.00 HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE Gyetva
2013.08.23. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.23. 19.15 Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.23. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–UTE Nagytapolcsány
2013.08.23. 16.00 MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.23. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.24. 16.00 SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.24. 18.00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky Hodonín
2013.08.24. 19.15 Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.) Dunaújváros
2013.08.24. 16.00 SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.24. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.25. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.25. 19.15 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.25. 16.00 KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.25. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.27. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagytapolcsány
2013.08.29. 18.00 SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler Pöstyén
2013.08.30. HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc Bártfa
2013.08.31. 15.30 SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana Székesfehérvár
2013.08.31. 18.30 HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR) Székesfehérvár
2013.09.01. 14.30 első napi vesztesek Székesfehérvár
2013.09.01. 17.30 első napi győztesek Székesfehérvár

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk