Sanok–Dab.Docler 2-1

   

Büntetőkkel szenvedett vereséget lengyelországi túrájának első mérkőzésén a Dab.Docler. A Peterdi, Ladányi duó eredményesen tért vissza.

A Sanok szerzett vezetést az első harmadban 1200 néző előtt, ezt a harmadik harmadban sikerült kiegyenlíteniük Stephan Lundh tanítványainak. Egy emberelőnyös helyzetben Ladányi Balázs átadását Peterdi Imre lőtte a kapuba.

A hosszabbítás sem hozott döntést, következtek a büntetők, amelyben furcsa eredmény született, a híradások szerint 4-2 arányban a hazaiak bizonyultak jobbnak. Minden bizonnyal a gyakorlás kedvéért 5-5 büntetőt lőttek a csapatok, a DAB részéről Azari és Ladányi volt eredményes. A MOL Liga-győztes csapatban a fiatalok közül Hardi Richárd kapott bizonyítási lehetőséget.

A Sanok befejezte háromnapos erőltetett menetét, érdekesség, hogy a szlovén Berlisk és Manfreda nem felelt meg a próbajátékon. Az Acélbikák pénteken folytatják, Katowicében a helyi GKS lesz az ellenfél.

dátum kezdés mérkőzés helyszín eredmény
2013.08.09., 18.00: HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) (Érsekújvár)
2013.08.10., 19.00: SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky 6-1 (0-0, 2-0, 4-1) (Székesfehérvár)
2013.08.13., 18.00: HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) 8-4 (2-0, 3-2, 3-2) (Érsekújvár)
2013.08.13., 18.00: Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE 5-1 (2-0, 1-0, 2-1) (Liptószentmiklós)
2013.08.13., 17.00: Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc 4-1 (3-0, 0-1, 1-0) (Igló)
2013.08.14., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Miskolc 3-5 (2-1, 1-3, 0-1) (Sanok)
2013.08.14., 17.00: MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 0-2 (0-0, 0-1, 0-1) (Poprád)
2013.08.15., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler 2-1 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 1-0) (Sanok)
2013.08.16., 16.00: HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19, Brassó
2013.08.16., 17.00: GKS Katowice (POL)–Dab.Docler, Katowice
2013.08.16., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–Miskolc, Eperjes
2013.08.16., 18.00: Senica (SVK-2.)–UTE, Szenice
2013.08.16., 19.30: Corona Brassó–Rosenborg (NOR), Brassó
2013.08.16., 17.00: HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda, Poprád
2013.08.17., 16.00: Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19, Brassó
2013.08.17., 19.30: Corona Brassó–HC Nové Zámky, Brassó
2013.08.18., 14.30: Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky, Brassó
2013.08.18., 18.00: Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19, Brassó
2013.08.18.: HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda, Poprád
2013.08.20., 18.00: HC Nové Zámky–HK Trnava (SVK-2.), Érsekújvár
2013.08.20.: HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda, Nagymihályi
2013.08.22., 17.30: HK Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky, Nagyszombat
2013.08.22., 17.00: HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE, Gyetva
2013.08.23., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.23., 19.15: Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.23., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE, Nagytapolcsány
2013.08.23., 16.00: MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.), Miskolc
2013.08.23., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19, Miskolc
2013.08.24., 16.00: SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.24., 18.00: SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky, Hodonín
2013.08.24., 19.15: Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.), Dunaújváros
2013.08.24., 16.00: SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.24., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.), Miskolc
2013.08.25., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.25., 17.30: HK Levice (SVK-3.)–UTE, Léva
2013.08.25., 19.15: Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.25., 16.00: KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19, Miskolc
2013.08.25., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.27., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky, Nagytapolcsány
2013.08.29., 18.00: SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler, Pöstyén
2013.08.30.: HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc, Bártfa
2013.08.31., 15.30: SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana, Székesfehérvár
2013.08.31., 18.30: HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR), Székesfehérvár
2013.09.01., 14.30: első napi vesztesek, Székesfehérvár
2013.09.01., 17.30: első napi győztesek, Székesfehérvár

A kezdési időpontokat minden esetben helyi idő szerint tüntettük fel.

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20 12:15 DHKAVS 
U20 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18 15:40 UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk