GKS Katowice–Dab.Docler 4-9

   

Homutov két góllal mutatkozott be új csapatában. A dunaújvárosiak lengyelországi túrájuk második állomásán már nagyarányú diadalt arattak. Az első harmadban négy gólt lőttek, a második játékrészt megnyerték 2-1-re, míg a záró húsz perc 3-3-as döntetlenre végződött, így alakult ki a 9-4-es végeredmény. A Dab.Doclerben Galanisz Nikandrosz mesterhármast ért el, továbbá a debütáló Ivan Homutov és Ladányi Balázs két-két, míg Papp Viktor  és Kiss Ákos egy-egy gólt lőtt.

Felkészülési mérkőzések:

2013.08.09., 18.00: HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) (Érsekújvár)
2013.08.10., 19.00: SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky 6-1 (0-0, 2-0, 4-1) (Székesfehérvár)
2013.08.13., 18.00: HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) 8-4 (2-0, 3-2, 3-2) (Érsekújvár)
2013.08.13., 18.00: Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE 5-1 (2-0, 1-0, 2-1) (Liptószentmiklós)
2013.08.13., 17.00: Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc 4-1 (3-0, 0-1, 1-0) (Igló)
2013.08.14., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Miskolc 3-5 (2-1, 1-3, 0-1) (Sanok)
2013.08.14., 17.00: MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)(Poprád)
2013.08.15., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler 2-1 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 1-0) (Sanok)
2013.08.16., 15.00: HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 3-5 (1-2, 1-1, 1-2) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: GKS Katowice (POL)–Dab.Docler 4-9 (0-4, 1-2, 3-3) (Katowice)
2013.08.16., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–Miskolc 3-0 (0-0, 1-0, 2-0) (Eperjes)
2013.08.16., 18.00: Senica (SVK-2.)–UTE 5-1 (1-0, 1-1, 3-0) (Szenice)
2013.08.16., 18.30: Corona Brassó–Rosenborg (NOR), Brassó
2013.08.16., 17.00: HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda, Poprád
2013.08.17., 15.00: Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19, Brassó
2013.08.17., 18.30: Corona Brassó–HC Nové Zámky, Brassó
2013.08.18., 13.30: Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky, Brassó
2013.08.18., 17.00: Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19, Brassó
2013.08.18.: HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda, Poprád
2013.08.20., 18.00: HC Nové Zámky–HK Trnava (SVK-2.), Érsekújvár
2013.08.20.: HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda, Nagymihályi
2013.08.22., 17.30: HK Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky, Nagyszombat
2013.08.22., 17.00: HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE, Gyetva
2013.08.23., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.23., 19.15: Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.23., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE, Nagytapolcsány
2013.08.23., 16.00: MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.), Miskolc
2013.08.23., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19, Miskolc
2013.08.24., 16.00: SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.24., 18.00: SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky, Hodonín
2013.08.24., 19.15: Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.), Dunaújváros
2013.08.24., 16.00: SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.24., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.), Miskolc
2013.08.25., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL), Dunaújváros
2013.08.25., 17.30: HK Levice (SVK-3.)–UTE, Léva
2013.08.25., 19.15: Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK), Dunaújváros
2013.08.25., 16.00: KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19, Miskolc
2013.08.25., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.), Miskolc
2013.08.27., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky, Nagytapolcsány
2013.08.29., 18.00: SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler, Pöstyén
2013.08.30.: HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc, Bártfa
2013.08.31., 15.30: SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana, Székesfehérvár
2013.08.31., 18.30: HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR), Székesfehérvár
2013.09.01., 14.30: első napi vesztesek, Székesfehérvár
2013.09.01., 17.30: első napi győztesek, Székesfehérvár

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., szerda
OGN 04:10 SWESUI 1-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 KORJPN 1-4VÉGE
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 SVKRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 USASLO 2-3 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:15)
U15 14:30 HUNAUT 0-1VÉGE
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 
NŐI 17:30 FRAHUN 
NU19 19:00 HUNESP 
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 ?KOR 
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 ?JPN 
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 
OG 13:10 CANKOR 
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 1 (14:30)
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 1 (13:25), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk