Hivatalosak az utánpótlás szakmai stábok

 

Az MJSZ elnöksége elfogadta, így már hivatalos az utánpótlásválogatott-stábok névsora – adta hírül a szövetség honlapja, az icehockey.hu.

Azok után, hogy megírtuk, kik azok, akik a magyar utánpótlásban a klubok dolgoznak, most jöjjön a válogatottstábok névsora. Nincs meglepetés, a korábbi elképzelések szerint Rich Chernomaz a felnőtt mellett a juniorválogatottnak is vezetőedzője lett, Glen Williamson pedig ifitől lefelé az összes korosztályért felel.

U20
vezetőedző: Rich Chernomaz
segédedzők: Majoross Gergely, Sille Tamás (DC), Gary Clark (GC)
csapatvezető: Nagy Attila
felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor

U18/U17
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Svasznek Bence, Antal István, Sille Tamás (DC), Ondrejcik Rastislav, Jánosi Csaba, Farkas Tamás (GC)
csapatvezetők: Nagy Attila, Antal István
felszerelésmenedzserek: Tornyi Gábor, Magyar Péter

U16
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Mayer Péter, Fekecs Norbert, Sille Tamás, Mihály Jenő, György József, Várady Csaba (GC)
csapatvezető: Mercz Orsolya
felszerelésmenedzser: Magyar Péter

U15
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Marton Tibor, Holéczy Roger, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba (GC)
csapatvezető: Mercz Orsolya
felszerelésmenedzser: Magyar Péter

U14
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Kirsch György, Antal István, Kiss Dávid, Keszthelyi Miklós, Bán Károly (GC)
csapatvezetők: Kirsch György, Antal István

U13
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Nagy Zoltán, Ritter Zsolt, Antal István, Orgovány István, Szuchánszki Dávid (GC)
csapatvezető: Antal István

DC: hátvédekkel foglalkozó edző, GC: kapusedző

Cimkék: , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 26., péntek
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk