Hivatalosak az utánpótlás szakmai stábok

 

Az MJSZ elnöksége elfogadta, így már hivatalos az utánpótlásválogatott-stábok névsora – adta hírül a szövetség honlapja, az icehockey.hu.

Azok után, hogy megírtuk, kik azok, akik a magyar utánpótlásban a klubok dolgoznak, most jöjjön a válogatottstábok névsora. Nincs meglepetés, a korábbi elképzelések szerint Rich Chernomaz a felnőtt mellett a juniorválogatottnak is vezetőedzője lett, Glen Williamson pedig ifitől lefelé az összes korosztályért felel.

U20
vezetőedző: Rich Chernomaz
segédedzők: Majoross Gergely, Sille Tamás (DC), Gary Clark (GC)
csapatvezető: Nagy Attila
felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor

U18/U17
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Svasznek Bence, Antal István, Sille Tamás (DC), Ondrejcik Rastislav, Jánosi Csaba, Farkas Tamás (GC)
csapatvezetők: Nagy Attila, Antal István
felszerelésmenedzserek: Tornyi Gábor, Magyar Péter

U16
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Mayer Péter, Fekecs Norbert, Sille Tamás, Mihály Jenő, György József, Várady Csaba (GC)
csapatvezető: Mercz Orsolya
felszerelésmenedzser: Magyar Péter

U15
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Marton Tibor, Holéczy Roger, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba (GC)
csapatvezető: Mercz Orsolya
felszerelésmenedzser: Magyar Péter

U14
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Kirsch György, Antal István, Kiss Dávid, Keszthelyi Miklós, Bán Károly (GC)
csapatvezetők: Kirsch György, Antal István

U13
vezetőedző: Glen Williamson
segédedzők: Nagy Zoltán, Ritter Zsolt, Antal István, Orgovány István, Szuchánszki Dávid (GC)
csapatvezető: Antal István

DC: hátvédekkel foglalkozó edző, GC: kapusedző

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk