A serdülők is megméretik magukat

 

Szezonzáró nemzetközi tornára utazik a héten a magyar U16-os szelekció.Kedden találkozik, és háromnapos felkészülés végén csütörtök délután repül Hollandiába egy komoly nemzetközi tornára a magyar serdülőválogatott. A csoportban Ausztria, Hollandia és egy moszkvai klubcsapat lesz az ellenfelünk. A behívott keret nagyon bő, de a péntektől vasárnapig tartó tornára csak 2 kapus és 20 mezőnyjátékos utazhat.

A magyar U16-os válogatott bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergő 1997 Klagenfurt (AUT)
Dobos Kristóf 1997 MAC
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Soós László 1997 UTE
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Bödök Balázs 1997 MAC
Filep Róbert 1997 Debrecen
Gerencsér Dominik 1997 UTE
Jászai Barna 1997 MAC
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Kele Dávid 1997 MTK
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Mészáros Attila 1997 MTK
Orosz Martin 1997 Pesterzsébet
Pribula Péter 1997 MAC
Szabó Máté 1997 Pesterzsébet
Takács Bence 1997 Fehérvár
Zekov Áron 1997 MTK
Támadók:
Anton Joel 1997 Debrecen
Babay Miklós 1997 MTK
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bolla Bence 1997 Fehérvár
Czakó Barna 1997 MTK
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 UTE
Horváth András 1997 Vasas
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Jakab Péter 1997 MTK
Karsay Kornél 1997 MAC
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Nagy Zoltán 1997 Salzburg (AUT)
Pálfi Márk 1997 MTK
Sági Martin 1997 UTE
Salamon Péter 1997 Vasas
Szabó Csongor 1997 Debrecen
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vajda Tamás 1997 MAC
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk