A serdülők is megméretik magukat

 

Szezonzáró nemzetközi tornára utazik a héten a magyar U16-os szelekció.Kedden találkozik, és háromnapos felkészülés végén csütörtök délután repül Hollandiába egy komoly nemzetközi tornára a magyar serdülőválogatott. A csoportban Ausztria, Hollandia és egy moszkvai klubcsapat lesz az ellenfelünk. A behívott keret nagyon bő, de a péntektől vasárnapig tartó tornára csak 2 kapus és 20 mezőnyjátékos utazhat.

A magyar U16-os válogatott bő játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergő 1997 Klagenfurt (AUT)
Dobos Kristóf 1997 MAC
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Soós László 1997 UTE
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Bödök Balázs 1997 MAC
Filep Róbert 1997 Debrecen
Gerencsér Dominik 1997 UTE
Jászai Barna 1997 MAC
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Kele Dávid 1997 MTK
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Mészáros Attila 1997 MTK
Orosz Martin 1997 Pesterzsébet
Pribula Péter 1997 MAC
Szabó Máté 1997 Pesterzsébet
Takács Bence 1997 Fehérvár
Zekov Áron 1997 MTK
Támadók:
Anton Joel 1997 Debrecen
Babay Miklós 1997 MTK
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bolla Bence 1997 Fehérvár
Czakó Barna 1997 MTK
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 UTE
Horváth András 1997 Vasas
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Jakab Péter 1997 MTK
Karsay Kornél 1997 MAC
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Nagy Zoltán 1997 Salzburg (AUT)
Pálfi Márk 1997 MTK
Sági Martin 1997 UTE
Salamon Péter 1997 Vasas
Szabó Csongor 1997 Debrecen
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vajda Tamás 1997 MAC
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., szombat
NVB 16:30 HUNDEN 3-0VÉGE
VB18 19:00 HUNROM 5-0VÉGE
április 15., vasárnap
VB18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
április 16., hétfő
NU16 11:05 HUNCZE 2-4VÉGE
NU16 16:05 HUNFIN 0-2VÉGE
VÁL 18:00 POLUKR 4-2VÉGE
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 
KHL 18:30 CSZAKB 
    • SPORT 2
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
Partnerünk