Fekete–Fehér 4-2

   

Az előzőtes tervekhez képest két további miskolci csatárral bővült a mini válogatott edzőtábor kerete, Nagy Krisztián mellett Nagy Gergő és egy másik újonc, Miskolczi Márk is részt vesz a szombattól hétfőig tartó összetartáson.

A válogatottakkal kibővített Fehérvár egymás közötti meccset játszott szombat este, és ugyanerre készül vasárnap is. Ahogy a szövetség hírlevele fogalmaz: “A kapitány ki szeretné próbálni egy sorban a légiósokat, illetve a fiatalokat is meg szeretné nézni éles helyzetben. Rich Chernomaz szerint itt az ideje, hogy kiváló fiatal játékosok akár a végső keretbe is bekerülhessenek.”

Fekete: Gyenes – Sille, Orbán, Hegyi Á., Szirányi, Pratt, Durco – Sofron, Vas M., Ladányi, Nagy G., Mihály, Benk, Bartalis.

Fehér: Szuper (Ágoston) – Horváth, Pozsgai, Gőz, Rusk, Tokaji – Vas J., Banham, Bailey, Metcalfe, Magosi, Kovács Cs., Nagy K., Miskolczi.

Gólok: Mihály, Ladányi, Pratt, Nagy G., illetve Magosi, Metcalfe.

A beszámolók szerint a mérkőzést komolyan vették a felek, Magosi Bálint és Orbán Attila össze is akaszkodott. A lefújást követően még egy húszperces, nagyon intenzív korcsolyázófeladat várt a játékosokra.

Juniormérkőzések és betegség miatt ezúttal nem játszott: Bálizs, Rajna, Hetényi P., Varga, Hajós R. és Sikorcin.

Vasárnap is 3-4 edzéssel folytatódik a program, 17 órakor kezdődik a kétkapus edzőmeccs, azt követően 19 órakor kezdődik a junior EBEL-elődöntő a Fehérvár és a Jesenice között.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk