Magyarország?Szerbia 4-5

Két évvel idősebben ellen játszott pénteken a magyar serdülőválogatott, így zárta le kétnapos edzőtáborozását. Szerbia ifjúsági válogatottjával mérte össze tudását Glen Williamson csapata. A kanadai szakember 40 mezőnyjátékost és 6 kapust hívott meg erre a két napra, közülük szép számmal léptek jégre a két évvel idősebb szerbek ellen. A laza szerkezetű meccs két félidőből, egy 30 és egy 39 percesből állt, a magyar szelekció kapuját 5 különböző kapus őrizte.

Imre Patrik góljával gyorsan vezetést szereztünk, de Szerbia U18-asai hamar egyenlítettek. Közel fél órán át nem esett gól, majd 6 percen belül 4-et is vágtak a vendégek. 1-5 után kitűnő magyar rohanás következett, előbb Imre Patrik duplázott, majd Sági Martin és Márkus Balázs volt eredményes, tehát 4-5-re feljöttünk, de egyenlíteni már nem sikerült.

Erre a korosztályra, tehát az 1997-ben születettekre március második felében egy komoly hollandiai torna vár, az első éves serdülők pedig április elején a Jégpalota kupáján zárják a szezont nemzetközi megméretéssel.