Zubrus nélkül jöhetnek a litvánok

 

A litván szövetség honlapján közzétették a budapesti olimpiai előselejtezőre készülő válogatott keretet. Az edzőtáborban nem lesz ott, és ezzel úgy tűnik, az előzetes remények ellenére mégsem lesz a keret tagja a kiváló NHL-es játékos, Dainius Zubrus. Mellette nem szerepel a névsorban a kazah különítmény, azaz a két Kumeliauskas és Bosas és a norvégiában játszó Lelenas sem. Így is lesznek azért olyanok, akikre jó lesz vigyázni, hiszen jó bajnokságokban edződnek.

Kapusok:
Mantas Armanis (20) – Mora IK (SWE)
Nerijus Daukševičius (30) – Energija Elektrėnai
Arūnas Aleinikovas (34) – Energija Elektrėnai

Védők:
Tomas Vyšniauskas (34) –  Energija Elektrėnai
Rolandas Aliukonis (31) – Energija Elektrėnai
Artūras Katulis (31) – Berkut Kijev (UKR)
Karolis Kubilius (29) – Energija Elektrėnai
Justinas Vėželis (24) – Energija Elektrėnai
Lukas Burneika (21) – Kėdainių LRK
Nerijus Ališauskas (21) – Metalurgs Liepaja (LAT)
Benas Šilinskas (21) – Kėdainių LRK
Artur Rybakov (20) – Baltica Vilnius (MHL-B)
Valdas Pikčius (20) – Energija Elektrėnai
Šarūnas Citavičius (32) – Kėdainių LRK

Csatárok:
Dovydas Kulevičius (30) – Energija Elektrėnai
Šarūnas Kulešius (35) – Energija Elektrėnai
Algimantas Visockas (25) – Energija Elektrėnai
Deividas Kazlauskas (25) – Energija Elektrėnai
Vytautas Jagelavičius (24) – Energija Elektrėnai
Jonas Viknius (22) – Kėdainių LRK
Remigijus Guoga (22) – Kėdainių LRK
Erminas Gutauskas (23) – Kėdainių LRK
Dominykas Deksnys (18) – Vanvita
Daniel Nomanov (17) – Gelezinis vilkas
Povilas Verenis (22) – Metalurgs Liepaja (LAT)
Andrejus Židkovas (21) – Energija Elektrėnai
Lasvydas Rimkus (21) – Energija Elektrėnai
Aivaras Bendžius (19) – Ilves Tampere (FIN)
Aimas Fiščevas (18) – Baltica Vilnius (MHL-B)
Daniel Bogdziul (18) –  Ilves Tampere (FIN)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk