Sebők, Hári, Galló első sorral rohamozunk Lengyelországban

   

A kapunkban pedig Bálizs Bence kezd szombaton.

Az MJSZ közzétette a szombati, Lengyelország elleni második felkészülési meccsünk sorösszetételét. Ez alapján a pénteken pihenő Hári János 15:45-től az első támadóegység közepére tér vissza, Sebők Balázs tehát a várakozásoknak megfelelően kimegy a szélre, akárcsak tavaly, a tamperei elit-vb-n. Nemes Márton így lekerül a negyedik sor szélére, Nagy Krisztián lesz a 13. csatár. Ortenszkyt ezúttal Szabó Bence bekkpárjaként próbálja ki a stáb, Hadobás nem öltözik, Falus a hetedik hátvéd. Az 5-2-es vereség másnapján most Bálizs Bence őrzi majd a kapunkat, a mérkőzést a lengyel sporttelevízió közvetíti  itt.

A magyar válogatott Lengyelország elleni szombati sorai:

Sebők, Hári J., Galló
Ambrus G., Németh K., Terbócs
Varga B., Papp K., Mihály Á.
Nemes, Horváth B., Sárpátki

Stipsicz, Nilsson
Kiss R., Fejes
Szabó B., Ortenszky
Falus

Bálizs (Horváth D.)

A magyar férfiválogatott aktuális kerete:

Kapusok: Bálizs Bence (Sparta Sarpsborg, NOR1.), Farkas Roland (BJAHC), Horváth Dominik (Hydro Fehérvár AV19)

Hátvédek: Falus Ádám (FEHA19), Fejes Nándor (Gyergyói HK), Hadobás Zétény (Visby/Roma, SWE-3.), Horváth Milán (Briancon, FRA-1.), Kiss Roland (Hydro Fehérvár AV19), Nilsson Henrik (Hydro Fehérvár AV19), Ortenszky Tamás (Martigny, SUI-2.), Seregély Máté (FTC-Telekom), Stipsicz Bence (Hydro Fehérvár AV19), Szabó Bence (BJAHC)

Csatárok: Ambrus Gergő (Hydro Fehérvár AV19), Erdély Csanád (Esbjerg, DEN-1.), Galló Vilmos (Linköping, SWE-1.), Hári János (Hydro Fehérvár AV19), Horváth Bálint (Briancon, FRA-1.), Mihály Ákos (Hydro Fehérvár AV19), Nagy Krisztián (BJAHC), Nemes Márton (Mora, SWE U20), Németh Kristóf (Hydro Fehérvár AV19), Papp Kristóf (Northern Michigan University, NCAA), Sárpátki Tamás (Gyergyói HK), Sebők Balázs (Iserlohn, GER-1.), Sofron István (SC Csíkszereda), Terbócs István (Hydro Fehérvár AV19), Varga Balázs (JYP, FIN-1.)

A magyar férfiválogatott stábja:

Don MacAdam szövetségi kapitány, Szilassy Zoltán másodedző, Kiss Dávid másodedző, Daniel Goller kapusedző, Dr. Rybaltovszky Henrik csapatorvos, Antal Dénes fizioterapeuta, Hubay Zsombor fizioterapueta, Nagy József felszerelés-menedzser, Ács Ferenc erőnléti edző, Puskás Sándor erőnléti edző, Závodszky Szabolcs technikai koordinátor, Németh Gergely sportpszichológus, Szilágyi Levente csapatvezető, Végh Benedek szakági vezető

A magyar férfiválogatott felkészülési mérkőzései:

április 12., péntek: Lengyelország–Magyarország 5-2
április 13., szombat: Lengyelország–Magyarország
április 19., péntek: Magyarország–Norvégia
április 20., szombat: Magyarország–Norvégia
április 23., kedd: Olaszország–Magyarország

A bolzanói divízió 1/A-s világbajnokság menetrendje:

Április 28., vasárnap:
12:30: Dél-Korea–Szlovénia
16:00: Japán–Magyarország
19:30: Románia–Olaszország

Április 30., kedd:
12:30: Szlovénia–Románia
16:00: Magyarország–Dél-Korea
19:30: Olaszország–Japán

Május 1., szerda:
12:30: Magyarország–Románia
16:00: Japán–Dél-Korea
19:30: Szlovénia–Olaszország

Május 3., péntek:
12:30: Dél-Korea–Románia
16:00: Szlovénia–Japán
19:30: Olaszország–Magyarország

Május 4., szombat
12:30: Románia–Japán
16:00: Olaszország–Dél-Korea
19:30: Magyarország–Szlovénia

NSII0s1w-1024x682

fotó: Vörös Dávid/MJSZ

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 18., szombat
VB 12:20 DENSUI 0-8VÉGE
VB 12:20 LATSWE 2-7VÉGE
VB 16:20 CANFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 16:20 GERPOL 4-2VÉGE
VB 20:20 CZEGBR 4-1VÉGE
VB 20:20 FRASVK 2-4VÉGE
május 19., vasárnap
VB 16:20 NORAUT 1-4VÉGE
VB 16:20 USAKAZ 10-1VÉGE
VB 20:20 SUICAN 2-3VÉGE
VB 20:20 SVKLAT 2-3 BVÉGE
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 
    • Sport Tv
VB 16:20 SUIGER 
    • Sport Tv
VB 20:20 SWEFIN 
    • Sport Tv/AMC
VB 20:20 USACZE 
    • Sport Tv/AMC
május 25., szombat
VB 14:20 elődöntő
    • SPORT 2
VB 18:20 elődöntő
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 bronzm.
    • SPORT 2
VB 20:20 döntő
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum