Nathan MacKinnon 15 mérkőzés óta pontszerző

Ezzel új egyéni rekordot állított fel. Jack Eichel 10 találkozónál jár.

A Vancouver a második harmadban alapozta meg sikerét Chicagóban, ebben a periódusban ugyanis hármat lőtt a Canucks, és végül 4-3-ra győzött a United Centerben. A vendégek mind a négy gólját más-más játékos lőtte, akik között ott volt az a Brock Boeser is, aki a 23. találatával utolérte a góllövőlista élén álló Auston Matthewst.

Minden a kapusokról szólt Raleigh-ben, a Carolina–Washington meccsen. A találkozó közepén egy gyors gólváltást leszámítva Darcy Kuemper és Pjotr Kocsetkov is hibátlanul védett, így a döntés a rávezetésekre maradt. Itt egyedüliként Jevgenyij Kuznyecov talált be, ami a Capitals 2-1-es sikerét jelentette.

Az Anaheim 5-1-re győzött New Jerseyben, annak az Adam Henrique-nek a mesterhármasával, aki az első nyolc évét éppen a Devilsben töltötte. Henrique-nek ez volt karrierje első triplája.

A Coloradónak nem okozott gondot a San José, könnyed 6-2-vel lépett át a kaliforniai gárdán. Nathan MacKinnon 2-2 góllal és gólpasszal 15 találkozóra nyújtotta pontszerző sorozatát, ezzel beállította pályafutása legjobbját. A széria alatt MacKinnon neve mellé 15 találkozón összesen 27 (9+18) egység került. A kanadai csatár mindezek mellett megszerezte 806. pontját az Avalanche mezében, amivel feljött a franchise negyedik helyére Milan Hejdukot (805) megelőzve. A virtuális dobogó első három helyén Joe Sakic (1641), Peter Stastny (1048) és Michel Goulet (946) áll.

Az Ottawa csak az első harmad végéig bírta a Vegas tempóját. A T-Mobile Arenában 20 perc játék után még 2-2 volt az eredmény, ezután viszont zsinórban négyet lőtt a Golden Knights és végül 6-3-ra nyert. Mark Stone három találatot készített elő, Jack Eichel pedig két ponttal tíz találkozóra növelte pontszerző sorozatát, amivel új franchise-rekordot állított fel.